#19‘Na de hooioogst’, een tekening, inkt op papier, rechts onder gesigneerd.
#398MamodEen stoomauto, Mamod SA1 Roadster, 1960/1969, Verenigd Koninkrijk.
#12RobaEen originele tekening van Roba, Bollie & Billie, voor Olivier.
An original drawing of Roba, Bollie & Billie, for Olivier.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#58Een retro tafellamp met metalen voet en Tiffany stijl glas in lood kap.
A retro table lamp with a metal base and a Tiffany-style stained glass shade.No longer availableDim. 58cmEstimate: € 80 / 120 -
#275‘Oorlog en bezetting, gezien door Oscar Liedel. Een Nederlandse luxe uitgave op 152/500 met kleurafdrukken van aquarellen, gesigneerd door de auteur.
"War and Occupation, as seen by Oscar Liedel. A Dutch deluxe edition out of 152/500 with color prints of watercolors, signed by the author."No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#588Een Afrikaanse blaasbalg van de Fang stam uit Gabon.
#470Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.
#65Een Grieks bronzen, museum replica, beeldje van de godin Minerva.
A Greek bronze museum replica statue of the goddess Minerva.No longer availableDim. 14cmEstimate: € 75 / 125