#226Een serie van vijf mahoniehouten stoelen in Victoriaanse stijl. Met losse, met stof beklede zitten en versierd met een licht houten biesje.
A set of five mahogany chairs in Victorian style. With detachable, fabric-covered seats and adorned with a light wooden border.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#302Een lot van 3 porseleinen beeldjes van engeltjes, ‘garniture florale’, waarvan 1 beschadigd.
#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#128P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#393Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#138‘Homage aan Rik Wouters.’ Terra cotta sculptuur van een dameshoofd.
"Homage to Rik Wouters." Terracotta sculpture of a woman's head.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 220 / 280 -
#378Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
#150ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate.No longer availableDim. bruto: 43,60 gEstimate: € 3600 / 4000 -
#461Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#376Een set van 2 massief houten Chinese salontafeltjes.
A set of 2 solid wooden Chinese coffee tables.No longer availableDim. 50 x 49 x 49 cmEstimate: € 100 / 150