#517Vic Heuninck“Man en vrouw”. Een paar beelden van terracotta.
"Man and woman." A pair of terracotta sculptures.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#269Een set van 2 glas-in-lood ramen, een spinnende dame en een schaapherder.
#177Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met verguld Chinoiserie decor. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with gilded Chinoiserie decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 150 / 250 -
#215Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#83Lladro‘Michiko’, een Lladro beeld, modelnummer 1447 in originele verpakking.
'Michiko', a Lladro figurine, model number 1447 in its original packaging.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#63Lladro‘Dress Rehearsal’, een Lladro beeld, modelnummer 5497 in originele verpakking.
'Dress Rehearsal', a Lladro figurine, model number 5497 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#591Een herdenkingsstuk uit Verdun, 1ste wereldoorlog in de vorm van een grote kogel met een wapenschild.
#125Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een grijze parel.
#245Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø15,5cmEstimate: € 100 / 150 -
"Orpheus". A patinated bronze sculpture of a sparsely dressed man with a harp and a puma at his feet. Signed at the bottom.No longer availableDim. 85cmEstimate: € 2200 / 2800