#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
#540Een 18 kt één wit en één geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt one white and one yellow gold necklace with pendant, set with diamonds and rubies with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 10,15 gEstimate: € 750 / 850 -
#593Paul SerstéEen terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
#187Een schouwgarnituur in 3 delen in kobaltblauw met de voorstelling van een fluitspeler die een dame het hof maakt, dragen onderaan het merkteken van Sèvres.
A three-piece cobalt blue fireplace garniture depicting a flute player courting a lady, with the Sèvres mark at the bottom.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#152Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#521Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
#429Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#186Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
A straight secretary made of veneered wood in the Louis XVI style, with two panel doors below the drop-front and a drawer below the gray marble top.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
A cut and etched white glass with gilded edges and decoration. On a silver plated foot, marked 815‰. Presumably Bohemian, mid-19th century.No longer availableDim. 18,5 x Ø22 x 815‰Estimate: € 150 / 200