#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#102Een groot patineerd sierschild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld. Vlag met opschrift “Dei Gratia’.
A large patinated decorative shield with a relief decoration of a classical battlefield. Flag with the inscription "Dei Gratia".No longer availableDim. Ø83cmEstimate: € 200 / 300 -
#480Een 18 kt witgouden spiraalvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 kt white gold spiral pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 750 / 850 -
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
#191Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
#175Een armband met 18 kt geelgouden tussenstukken en rode geweven stof.
A bracelet with 18kt yellow gold links and red woven fabric.No longer availableDim. bruto: 29,10 gEstimate: € 900 / 1000 -
#227Jul. DillensBronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.
Bronze profile with laurel wreath on a wooden plaque, bearing the signature of Jul Dillens.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#123“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#231Atlas OrganetteEen Duits tongorgeltje met geperforeerd metalen plaat, in gezwarte houten kast. Gemerkt Atlas Organette, circa 1900.
A German mouth organ with a perforated metal plate, in a blackened wooden case. Marked Atlas Organette, circa 1900.No longer availableDim. 19,5 x 43 x 32cmEstimate: € 100 / 120