#566Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#549Een polychroom houten masker. West-Afrika.
A polychrome wooden mask. West Africa.No longer availableDim. 50 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#258Een onyx met koper belegd bureaugarnituur bestaande uit inktpotje, koperen pen en vloeiblok. Eind 19e eeuws.
A onyx with copper-plated desk set consisting of inkwell, copper pen, and blotting pad. Late 19th century.No longer availableDim. 28 x 17cmEstimate: € 80 / 120 -
#352Een houten staf van een stamhoofd.
#75Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier +- 0,60 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a saffhires of approximately 0.60 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#126Een gesculpteerde Bretoense massief eikenhouten legkast met 1 deur en 1 lade.
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#59‘Naakte dame in rust’, olieverf op karton, niet gesigneerd.
'Nude lady at rest', oil on cardboard, not signed.No longer availableDim. h 35 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 7,5 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#572Rachel Sutherland“Zoutleeuw”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Zoutleeuw". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 39 x 49cmEstimate: € 40 / 60 -
#519Hendrickx“Armee Belge”. Een lot van 4 kleurgravures op papier, door H. Hendrickx naar Simoneau.
"Armee Belge". A set of 4 color engravings on paper, by H. Hendrickx after Simoneau.No longer availableDim. 47 x 66cmEstimate: € 80 / 120