#695Een vierkante massief eiken salontafel.
#187Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
#453Een Afrikaans terracotta hoofd van de Nok stam op sokkel.
#613Limoges FranceEen art-deco lampje in porselein en brons, gemerkt Limoges France en getekend C. Tharaud.
An art deco lamp in porcelain and bronze, marked Limoges France and signed C. Tharaud.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#484“Aquatisch tafereel”. Een eikenhouten gesculpteerd paneel met vissen en schildpas in het reliëf.
"Aquatic scene." An oak carved panel featuring fish and turtles in relief.No longer availableDim. 80 x 54cmEstimate: € 120 / 180 -
#286BSI designsEen paar vintage messing afzetpalen of barrier posts met lederen band. Met label gemerkt.
A pair of vintage brass barrier posts with leather straps. Marked with label.No longer availableDim. 102cmEstimate: € 150 / 200 -
#41Een paar laat Art Nouveau glazen vazen met geëmailleerd toetsen, florale en vergulde details.
A pair of late Art Nouveau glass vases with enameled touches, floral, and gilded details.No longer availableDim. 30 x Ø10cmEstimate: € 80 / 120 -
#88Hammand Creake & Co.Een Engels eikenhouten ijs of koekjes-emmer met keramische binnenkant en zilveren deksel. Gemerkt “HC & Co for “Hammand Creake & Co.”. 1886-1935 Sheffield, England.
An English oak ice or biscuit barrel with a ceramic interior and a silver lid. Marked "HC & Co for "Hammand Creake & Co." 1886-1935 Sheffield, England.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 120 / 180 -
#95Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bonbonnière, rood en kleurloos kristal, H. Lega, gesigneerd en genummerd 90 69/120.
#606Een mahoniehouten kaptafel met wit marmeren blad en kantelbare spiegel.
#189Leon EngelenPeriod: *1943“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view with wild boars". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 68cmEstimate: € 300 / 500 -
#289Paul Schouten“Bosweg met dame in herfst.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Forest path with lady in autumn." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120