#109Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenmarkt op de Groenplaats met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#584“Albert I met Casque Adrian”. Een in metalen frame gekadreerde foto met gietijzeren kroon en eikentak ornamenten versierd.
"Albert I with Adrian Helmet". A photo framed in a metal frame adorned with cast iron crown and oak branch ornaments.No longer availableDim. 69 x 60cmEstimate: € 80 / 120 -
#348Een houten pianostoeltje met gesculpteerde details. In hoogte verstelbaar, met rond gestoffeerde zitting, gesteund op 3 poten.
A wooden piano stool with sculpted details. Height adjustable, with a round upholstered seat, supported by 3 legs.No longer availableDim. 50 x Ø34,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Een polychrome retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster mission piggy bank with nodding head.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 40 / 60 -
#150Een 18 kt wit en geelgouden art deco hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white and yellow gold art deco pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 3,47Estimate: € 350 / 450 -
#156Een houten Mazarin marqueterie bureau. Een hoogwaardige replica met 3 laden aan weerszijden, 1 center lade en deur.
A wooden Mazarin marquetry desk. A high-quality replica with 3 drawers on each side, 1 center drawer, and a door.No longer availableDim. 86 x 140 x 70cmEstimate: € 1500 / 2500 -
#459The Keith Haring Foundation.“Mask”. Litho. In de plaat gesigneerd met inkt en droogstempel K. Haring en genummerd 106 / 150.
#27Een trench-art obus met een deksel waarop een zwijntje, een militair embleem en 2 kogels vooraan.
A trench art shell with a lid featuring a little pig, a military emblem, and 2 bullets on the front.No longer availableDim. h 18,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#181Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#80Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een parel.
#274Alexander Tielens“Boerenerf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farmyard." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120