#126Een paar gerestaureerd, houten gesculpteerde armstoelen met gestoffeerde zitting en rug met jachttafereel en putti’s in het decor.
A pair of restored, wooden carved armchairs with upholstered seat and back featuring a hunting scene and putti in the decoration.No longer availableDim. 105 x 60 x 68cmEstimate: € 400 / 600 -
#452Kawanabe KyosaiPeriod: 1831-1889“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden 19de eeuw. Met Micca Dust.
#555Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#594J.B. Coene‘Vue de Kingston’, olieverf op doek, gesigneerd J.B. Coene.
"Vue de Kingston", oil on canvas, signed J.B. Coene.No longer availableDim. h 33 x b 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#210Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 700 / 800 -
#633StaffordshireEen paar porseleinen Staffordshire hondjes.
A pair of porcelain Staffordshire dogs.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 60 / 80 -
#383Photogravure De Schutter NV“Er was eens een prent die sprak.” Kalender met prints van Kuifje. gedateerd 1979. Met toelating van uitgeverij Casterman.
"Once upon a time, there was a print that spoke." Calendar with prints of Tintin. Dated 1979. With permission from the publisher Casterman.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#278Een lot van 6 meerschuimen pijpen, een tweedelige in zijn originele doosje, een schipper, koning Albert I, Ambiorix, een Afrikaanse dame met schade onderaan en een doodshoofd met breuk aan de kaak en de steel op meerdere plaatsen gelijmd.
#572Jan Francken“Boer op zijn erf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farmer on his property." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 69 x 79 cmEstimate: € 80 / 100