#28Een vintage tijger in faience, ca. 1970.
#638Een kristalglazen staande lamp met geslepen details.
#602Hubert Bellis“Rozentuil”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
#361Een Chinese theebus met renten achter glas, 1 ruitje is gebarsten, onderaan gemerkt.
A Chinese tea caddy with shelves behind glass, one pane is cracked, marked at the bottom.No longer availableDim. 16 x 11 x 5.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#395Een lot van 2 kunstboeken, bestaande uit “Jean-Michel Basquiat Editions”, een zeldzame catalogus prospectus naar een portfolio van 4 zeefdrukken door Jean-Michel Basquiat, postuum geprint door Brand X Editions in New York, 2001, door DeSanctis Carr Fine Art. En “Andy Warhol: Oh this is fabulous - a report by Nat Finkelstein - The silver age at the Factory 1964-1967”, Bébert editions Rotterdam.
A lot of 2 art books, consisting of "Jean-Michel Basquiat Editions," a rare catalog prospectus for a portfolio of 4 silk prints by Jean-Michel Basquiat, posthumously printed by Brand X Editions in New York, 2001, by DeSanctis Carr Fine Art. And "Andy Warhol: Oh this is fabulous - a report by Nat Finkelstein - The silver age at the Factory 1964-1967," Bébert editions Rotterdam.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#372Een lot van 2 art deco prenten van een dame met harlekijn.
#25GoebelEen set van 2 vintage beeldjes in terracotta van Goebel, JHK 4 en JHK 6 waarvan 1 met datum 1970.
A set of 2 vintage terracotta figurines by Goebel, JHK 4 and JHK 6, one of which is dated 1970.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60