#118Delvaux“Model Sommelier”. Een bruintinten tressé leder grote tas.
#35Een groot biscuit wijwatervat, gedecoreerd met twee cherubijnen. Vroeg 20ste eeuw.
A large biscuit holy water font, decorated with two cherubs. Early 20th century.No longer availableDim. 30 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#201PhilipsEen vintage koffer platenspeler. Gemerkt Philips, model Diamond.
A vintage suitcase record player. Marked Philips, model Diamond.No longer availableDim. 17 x 40 x 30cmEstimate: € 75 / 125 -
#305Een mondgeblazen glaspasta vaas met leeuwenkop.
A mouth-blown glass paste vase with lion's head.No longer availableDim. h 21,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#470Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een harlekijn.
An 18 kt yellow gold pendant in the shape of a harlequin.No longer availableDim. 8,90 gEstimate: € 150 / 200 -
#261Henry DeanEen witte glaspasta vaas, gemerkt. Bijgevoegd 8 stukken sierfruit.
A white glass paste vase, marked. Accompanied by 8 decorative fruit pieces.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#39J.P. NealeEen lot van 3 handgekleurde gravures op papier. Architecturaal thema. Ontwerp door J.P. Neale, druk door Hobson, Varral & Wallace. Gedateerd 1831. In verpakking.
#177Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door engelen. Met 13 lichtpunten.
A vintage wooden butcher's chopping block with 2 drawers. Formica front panel with marked plaque.No longer availableDim. 108 x 120 x 69cmEstimate: € 300 / 400