#181Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#51Een art-deco fumé persglazen vaas met een decor van onderwaterfauna en flora.
An Art Deco smoked glass vase with an underwater fauna and flora decoration.No longer availableDim. h 25.5 x Ø 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#1Een aardewerken beeld van een adelaar op rots, getekend HK. op de zijkant van de rots.
A faience sculpture of an eagle on a rock, signed HK on the side of the rock.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#667BochEen vintage vaasje, draagt een sticker Boch.
A vintage vase, bears a Boch sticker.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#582Gust Smet“Damesportret”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Gust Smet.
#72‘Platbodem bij laag water’, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
"Flat-bottom boat at low tide", oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.No longer availableDim. h 43 x b 69 cmEstimate: € 120 / 180 -
#107Leon Bertaux“3 Puttis”. Een faux marmeren bas reliëf sculptuur met verguld geornamenteerd houten kader. Verso ingewerkt bronzen plaquette, gedateerd 1889.
"3 Putti". A faux marble bas relief sculpture with a gilded ornamental wooden frame. On the back, there is an embedded bronze plaque, dated 1889.No longer availableDim. 35,5 x 27cmEstimate: € 150 / 250 -
#531Val Saint LambertEen gegoten kristallen roofvogel. ‘Deloitte & Touche - 25. Gemerkt en gesigneerd.
A cast crystal bird of prey. 'Deloitte & Touche - 25'. Marked and signed.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#166Een houten salon met gestoffeerde zitting, bestaande uit 3 verschillende modellen 2 x 1-zit fauteuil en 1 2-zit.
A vintage wooden Mid-Century design coffee table with a black glass top. Designed by Jiri Jiroutek for Interier Praha.No longer availableDim. 56 x 88 x 50cmEstimate: € 200 / 300