#201PhilipsEen vintage koffer platenspeler. Gemerkt Philips, model Diamond.
A vintage suitcase record player. Marked Philips, model Diamond.No longer availableDim. 17 x 40 x 30cmEstimate: € 75 / 125 -
#551Een brons gesculpteerde luchter met 6 lichtpunten en melkglazen kapjes. Organisch gevormde armen.
A bronze sculpted chandelier with 6 light points and milk glass shades. Organically shaped arms.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#629Een eikenhouten spiegel met geslepen glas, midden XXste eeuw.
An oak mirror with cut glass, mid-century.No longer availableDim. 79 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Salvador Dali“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
#255Hergé“Coke en stock”. Een eerste uitgave TinTin, slijtage.
#690Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel en met horloge ketting.
#89Peter ColfsPeriod: 1906-1983“Havenzicht”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd, achterzijde gemarkeerd “P. Colfs Antwerpen”
#53CineyEen paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw.
A pair of cast iron savings banks in the shape of stoves, art deco design. Early 20th century.No longer availableDim. h 14,5 & 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#360Een 18 kt witgouden ketting.
An 18 kt white gold necklace.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 180 / 250 -
#40Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, saffieren en robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18kt yellow gold earrings set with diamonds, sapphires, rubies, and emeralds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200 / 250