#199Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#468“Rouwende Madonna van Neurenberg”. Een houten gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Eind 19e eeuw, Frankrijk.
#591Märklin Ho, E44039 elektrische lokomotief, gefabriceerd in 1953, met originele verpakking.
Märklin Ho, E44039 electric locomotive, manufactured in 1953, with original packaging.No longer availableDim. l 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#45Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Twee randschilfers.
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Zeilboten op een kabbelende zee’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Sailboats on a rippling sea', oil on painter's panel, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 68 x b 98 cmEstimate: € 150 / 250 -
#73Porcelaine de CouleuvreEen paar Frans porseleinen vazen met floraal decor, vergulde details en armen in zwaan vorm. Onderaan gemerkt. Begin 19e eeuw.
A pair of French porcelain vases with floral decoration, gilded details, and arms in the shape of swans. Marked at the bottom. Early 19th century.No longer availableDim. 28 x 15cmEstimate: € 100 / 200 -
#19Jaak Gorus‘Oosterweel’, een ets door Jaak Gorus, gesigneerd buiten de plaat.
"Oosterweel", an etching by Jaak Gorus, signed outside the plate.No longer availableDim. h 14 x b 23 cmEstimate: € 100 / 150