#183Hergé“De Zwarte Rotsen”. Hard cover, houthoudend papier, oude spelling. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, rug te herstellen, blok vrij los, zeldzaam.
#315Claude Carbonell“Boerenpaar.” Een paar aardewerken popjes uit de Provence.
"Farm couple." A pair of clay figurines from Provence.No longer availableDim. h 25 & 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#671Stanley, LondonEen 19de eeuws messingen kompas in werkende staat. Op het etui gedateerd 1805.
A 19th century brass compass in working condition. Dated 1805 on the case.No longer availableDim. 8 x 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#607Een paar Satsuma vazen met decor van figuren.
A pair of Satsuma vases with figural decoration.No longer availableDim. h 46,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#61Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.
#536NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt, gemerkt Sino-Naïn in zijde op zijde. Hoge knoopdichtheid met rijkelijk uitgewerkte Shah Abbas tekening, lotusbloemen en ranken. Met certificaat.
A hand-knotted Persian carpet, marked Sino-Naïn in silk on silk. High knot density with elaborately detailed Shah Abbas design, lotus flowers, and vines. With certificate.No longer availableDim. 280 x 180cmEstimate: € 600 / 800 -
#128Georges CarettePeriod: 1900“Hot air Stirling Engine”, door Georges Carette. Een Engels tinnen stoomapparaat op ethanol. Medio 1900.
#121Een oude Duitse sabel gemerkt Alcoso Solingen met ijzeren schede.
An old German saber marked Alcoso Solingen with an iron scabbard.No longer availableDim. l 108 cmEstimate: € 200 / 300