#31Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 22 x Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#30Een camée broche in 18 karaats geelgouden frame.
A cameo brooch in an 18-karat yellow gold frame.No longer availableDim. h 5 x b 4 cm 19,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#422Helmut G. TollmannEen modernistische zeefdruk in meerdere kleuren, getekend Helmut G. Tollmann, EA. en gedateerd 2003.
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Zeilboten op een kabbelende zee’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Sailboats on a rippling sea', oil on painter's panel, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 68 x b 98 cmEstimate: € 150 / 250 -
#15Een polychroom aardewerken waterkan, decor met Iznikdecor met vergulde accenten. Onderaan gemerkt.
A polychrome earthenware water jug with an Iznik decor with gilded accents. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 120 / 160 -
#201PhilipsEen vintage koffer platenspeler. Gemerkt Philips, model Diamond.
A vintage suitcase record player. Marked Philips, model Diamond.No longer availableDim. 17 x 40 x 30cmEstimate: € 75 / 125 -
#199Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#444Willem SchenkPeriod: 1919-1999“Johanna die Irrsinnige”. Een modern handgeweven wandtapijt, onderaan gesigneerd.
"Johanna the Mad." A modern handwoven wall tapestry, signed at the bottom.No longer availableDim. 155 x 79cmEstimate: € 250 / 350 -
#514“Femme au chapeau fleuri”. Een print op papier, naar het werk van Picasso.
#81Een bronzen Art Nouveau spiegel met liggende vrouwenfiguur onderaan.
A bronze sculpted Art Nouveau mirror with reclining female figure at the bottom.No longer availableDim. 34 x 19cmEstimate: € 150 / 250 -
#700Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 155 x 44 cmEstimate: € 100 / 130