#551Een brons gesculpteerde luchter met 6 lichtpunten en melkglazen kapjes. Organisch gevormde armen.
A bronze sculpted chandelier with 6 light points and milk glass shades. Organically shaped arms.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#346Een gesculpteerd houten ladekastje met 2 laden in Bretoense stijl.
A carved wooden chest of drawers with 2 drawers in Breton style.No longer availableDim. 68 x 55 x 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#357StrasbourgEen paar borden van veelkleurig aardewerk, het ene met een gechantourneerde rand en met een decor van rozen, het andere met een decor van tulpen.
A pair of multicolored earthenware plates, one with an ornate edge and a rose decor, and the other with a tulip decor.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#467LucanEen lot modern keramiek, bestaande uit 4 vaasjes, dewelke onderaan gesigneerd. Bijgevoegd een beeldje van een figuur op kruk.
#54Deckers (?)“Zeezicht met stoomboot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#214M. AubertPeriod: 1910 - 2006“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#126Een paar gerestaureerd, houten gesculpteerde armstoelen met gestoffeerde zitting en rug met jachttafereel en putti’s in het decor.
A pair of restored, wooden carved armchairs with upholstered seat and back featuring a hunting scene and putti in the decoration.No longer availableDim. 105 x 60 x 68cmEstimate: € 400 / 600 -
"Feeding the goats". Oil on canvas. Signed Mandael.No longer availableDim. h 40 x b 60 cmEstimate: € 60 / 80