#32Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
A red copper shield with crossed knives. Mecap.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.
"The young fisherman", a bronze statue on a marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sailing ship". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 260 -
#402Jozef MousPeriod: 1896-1968“Havenarbeiders”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#593Paul SerstéEen terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
#42Een 19e eeuwse ovale geslepen Venetiaanse spiegel.
A 19th-century oval cut Venetian mirror.No longer availableDim. h 67 x b 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#267Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep. 78cm met kap.
#244‘Aanbidding door de koningen’, een gravure naar P.P. Rubens, Lucas Vostermans sculp. et excud.
"Adoration of the Kings", an engraving after P.P. Rubens, Lucas Vostermans sculpt. et excud.No longer availableDim. h 56 x b 72 cmEstimate: € 40 / 60 -
#38Een marionet uit een poesjenellentheater vervaardigd uit hout, stof en metaal.
A marionette made of wood, fabric, and metal from a Punch and Judy theater.No longer availableDim. h 96 cmEstimate: € 40 / 60 -
#527Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#92“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 160