#19Een bloemenstilleven, olieverf op board in vergulde kader, niet gesigneerd.
#343Een vintage bureaulamp, model Goose, chrome en metaal met hamerslagverf afwerking. Duitse makelij.
#171G. FieravinoEen art deco vaas met decor van narcissen en gecraqueleerde achtergrond.
An Art Deco vase with a decoration of daffodils and a crackled background.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 220 / 280 -
#265Boch FrèresEen lot vintage Boch porseleinen servies. Meerkleurig, model SATURN/MIAMI. Bestaande uit 10 kopjes, suikerpot, melkkan en 19 schotels met 2 groottes.
A lot of vintage Boch porcelain tableware. Multicolored, model SATURN/MIAMI. Consisting of 10 cups, sugar bowl, milk jug, and 19 saucers of 2 sizes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#14Een handgeschilderd miniatuur damesportret in benen lijstje. Frankrijk, Omstreeks 1830.
A hand-painted miniature portrait of a lady in a bone frame. France, circa 1830.No longer availableDim. h 14 x b 12 cmEstimate: € 50 / 70 -
#523Rutger RosierEen gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.
An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#406Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#87‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.
"The young fisherman", a bronze statue on a marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#54War MackenPeriod: 1883-1970“Hoevegevel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Farmhouse facade". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 36 x 39cmEstimate: € 80 / 120