#6Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#11Een lot van 15 kunstboeken met thema fotografie. Diverse titels en uitgaven.
#390Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
#403Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.
#383Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.
#435Collectie Single Malt
aantal: 6 bt - James Macarthur’s Fine Malt Selection, Glenlossie Cask Strength, Aged 12 years- James Macarthur’s Fine Malt Selection, Dufftown Cask Strength, Aged 13 years- James Macarthur’s Fine Malt Selection, Caol Ila Cask Strength, Aged 12 years- Glenfiddich Special Reserve, aged 12 years- Fettercairn, aged 12 years- Provenance Summer Distillation, Highland Park, Over 10 Years old
Collection Single Malt quantity: 6 bt- James Macarthur's Fine Malt Selection, Glenlossie Cask Strength, Aged 12 years- James Macarthur's Fine Malt Selection, Dufftown Cask Strength, Aged 13 years- James Macarthur's Fine Malt Selection, Caol Ila Cask Strength, Aged 12 years- Glenfiddich Special Reserve, aged 12 years- Fettercairn, aged 12 years- Provenance Summer Distillation, Highland Park, Over 10 Years oldNo longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#534S. Audenaert“Stilleven met druiven en sinaasappel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1981.
"Still Life with Grapes and Orange". Oil on canvas. Signed and dated 1981.No longer availableDim. 28,5 x38cmEstimate: € 100 / 120 -
"Study of a Cityscape with Bridge." Charcoal on paper. Illegibly signed in the bottom left corner.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 30 / 40