#43Lladro‘Garden Classic, een Lladro beeld, modelnummer 7617 in originele verpakking.
"Garden Classic, a Lladro figurine, model number 7617 in original packaging."No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14Een handgeschilderd miniatuur damesportret in benen lijstje. Frankrijk, Omstreeks 1830.
A hand-painted miniature portrait of a lady in a bone frame. France, circa 1830.No longer availableDim. h 14 x b 12 cmEstimate: € 50 / 70 -
#597Een grote kleurloze glazen vaas.
#148“Char de l’Amour”. Een beeld van kunstbrons. Naar Auguste Moreau.
"Char de l'Amour". A sculpture in bronze. Inspired by Auguste Moreau.No longer availableDim. 65 x 26 cmEstimate: € 220 / 300 -
#478Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#19Een bloemenstilleven, olieverf op board in vergulde kader, niet gesigneerd.
#349Een bronzen beeldje van een sloep met personages. Dogon, Mali.
A bronze statuette of a canoe with figures. Dogon, Mali.No longer availableDim. L. 33, H. 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#338Een rode porseleinen Chinese theedoos met een goudkleurig decor van een kraanvogel.
A red porcelain Chinese tea caddy with a gold-colored decoration of a crane.No longer availableDim. h 12 x Ø 13 cmEstimate: € 25 / 50 -
#26Een grote massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
An oval hand-painted miniature portrait of a lady in a rectangular bone frame.No longer availableDim. h 10,5 x b 9.5 cmEstimate: € 40 / 60