#411Een masker van gesculpteerd hout met resten van polychrome. Baoule, Ivoorkust.
#320Een halssnoer bezet met kleine en grote parels van verschillende kleuren en met zilveren slot.
A necklace adorned with small and large pearls of various colors and a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#163SarreguéminesEen jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.
A jardinière made of French earthenware, multicolored decorated with satyr heads and a floral and plant decor in relief. Marked Sarreguémines, small chip on the edge. Comes with assorted pedestal made of multicolored earthenware with plant decor and bird in relief.No longer availableDim. 104 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#369Een decoratief werk in de stijl van Rothko. Bijgevoegd een kader in de zelfde stijl.
A decorative piece in the style of Rothko. Frame included in the same style.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#348Een messingen schouwklok met maritiem thema zijnde een beeld van een jongen met visnet, vissen en peddels.
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#431Een polychroom masker. Afrikaans werk.
A carved solid oak Mechelen cabinet with stained glass window, 2 doors, and 1 drawer.No longer availableDim. 220 x 95 x 45 cmEstimate: € 120 / 180