#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#29Een koperen drieluik spiegel met bloemen en engeltjes versierd.
#389Boutens“Landschap met molen en hoeve”.
#406Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#287Een lampenvoet gesigneerd Val Saint Lambert, kleurloos en blauw in de massa gekleurd.
#513Val Saint LambertEen lot van 3 geslepen kristal parfumset, bestaande uit juwelen dekselpotje, pompflacon en parfumfles met dop. Gelabeled Val Saint Lambert.
A set of 3 cut crystal perfume items, including a jeweled lidded jar, a pump bottle, and a perfume bottle with stopper. Labeled Val Saint Lambert.No longer availableDim. H: 8-17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#261‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.
#360Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt yellow gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 12,75 gEstimate: € 450 / 550 -
#67Baccarat, FranceEen milieu de table van Baccarat kristal op een verzilverde voet.
A crystal centerpiece by Baccarat on a silver-plated base.No longer availableDim. 16 x 37 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#511Een geel geschilderd beeld van een vrouw. West-Afrika.
A yellow-painted statue of a woman. West Africa.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#271Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
A lot of blue and white porcelain consisting of 2 plates marked Mouzin Lecat & Cie - Nimy, and a tureen marked Boch Frères Keramis 1855.No longer availableDim. Ø: 24 cmH: 16 cmEstimate: € 40 / 60