#592Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
#224Een vroeg 18e eeuwse summier met de hand gekleurde kaart van het Waasland, getiteld Carte particulière des environs d’Anvers, Gand, Hulst et tout le pays de Waes’. Lichte roestzweem, in kader.
An early 18th-century hand-colored map of the Waasland region, titled "Carte particulière des environs d’Anvers, Gand, Hulst et tout le pays de Waes." Slight rust stain, framed.No longer availableDim. h 420 x b 560 cmEstimate: € 120 / 180 -
#465Collectie Single Malt
aantal: 6 bt - 1 fles Talisker 18 years old - 1 fles Talisker 10 years old - 1 fles New Zealand Whisky Collection 1987 - 1 fles Glenkinchie 10 years old - 1 fles Fine Old Glenlowyn Pure Malt aged five years - 1 fles MacDonald’s Glencoe 100% Malt 8 years old
Single Malt Collection quantity: 6 bt- 1 bottle Talisker 18 years old- 1 bottle Talisker 10 years old- 1 bottle New Zealand Whisky Collection 1987- 1 bottle Glenkinchie 10 years old- 1 bottle Fine Old Glenlowyn Pure Malt aged five years- 1 bottle MacDonald’s Glencoe 100% Malt 8 years oldNo longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#223Lladro‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
#555“Aquarelle Chinoise”. Een aquarel op papier met Oosters tafereel.
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#511Een geel geschilderd beeld van een vrouw. West-Afrika.
A yellow-painted statue of a woman. West Africa.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#239Edward Kuczynski2 gravures, Torun en Gdynia, beide gesigneerd buite de plaat, ‘Edward Kuczynski’.
#554Van Damme‘Figuur Boer’, een litho in houten kader onderaan gesigneerd Van Damme.
A German wooden organette with 5 perforated turning discs. Marked "The Bijou", made in Germany.No longer availableDim. 15 x 23 x 23cmEstimate: € 200 / 300