#187Een schouwgarnituur in 3 delen in kobaltblauw met de voorstelling van een fluitspeler die een dame het hof maakt, dragen onderaan het merkteken van Sèvres.
A three-piece cobalt blue fireplace garniture depicting a flute player courting a lady, with the Sèvres mark at the bottom.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#5Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Consisting of 12 cups, 12 saucers, 12 dinner plates, 12 soup bowls, a tureen, a gravy boat, 12 dessert plates, a coffee pot, a milk jug, and a sugar bowl. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#523Rutger RosierEen gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.
An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212Theo VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Vlaams Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flemish Winter Landscape". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 38 x 47,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#477“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#552Een pijpenhouder in hout en koper voor 3 pijpen met lange steel, inbegrepen 3 pijpaarden pijpen waarvan 1 waar een stukje is afgebroken.
#504Leonardo TorfsPeriod: °1927“Waterlandschap”. Aquarel. Gesigneerd.
"Landscape with water". Watercolor. Signed.No longer availableDim. 25 x 35,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#398Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#34Een lot van 4 handbeschilderde damesminiatuurtjes in vierkante en rechthoekige kadertjes.
A lot of 4 hand-painted miniature portraits of women in square and rectangular frames.No longer availableDim. h 12.5 x b 10,5 cmEstimate: € 60 / 80