#177Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met verguld Chinoiserie decor. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with gilded Chinoiserie decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 150 / 250 -
#23Lladro‘Basket Of Love’, een Lladro beeld, modelnummer 07622 in originele verpakking.
#278LladroEen lot van 2 Lladro Eskimo beeldjes, ‘Eskimo Riders’, modelnummer 5353 en ‘Eskimo Boy With Pet’, modelnummer 5238, beide zonder verpakking.
#591Een herdenkingsstuk uit Verdun, 1ste wereldoorlog in de vorm van een grote kogel met een wapenschild.
#42Een 19e eeuwse ovale geslepen Venetiaanse spiegel.
A 19th-century oval cut Venetian mirror.No longer availableDim. h 67 x b 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217Een grote opgezette hertenkop met gewei.
#33Lladro‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#231Atlas OrganetteEen Duits tongorgeltje met geperforeerd metalen plaat, in gezwarte houten kast. Gemerkt Atlas Organette, circa 1900.
A German mouth organ with a perforated metal plate, in a blackened wooden case. Marked Atlas Organette, circa 1900.No longer availableDim. 19,5 x 43 x 32cmEstimate: € 100 / 120 -
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#455Collectie Single Malt & Blended
aantal: 6 bt - 1 fles Pure Malt Product of Nikka (Japan) (1/2 liter) - 1 fles Johnny Walker Black Label 12 years old - 1 fles Johnny Walker Blenders’ Batch Red Rye Finish - 1 fles Johnny Walker Green Label 15 years old - 1 fles Ainslie’s Royal Edinburgh Choise - 1 fles Auchentoshan Triple Distilled.
Collection Single Malt & Blended quantity: 6 bt - 1 bottle Pure Malt Product of Nikka (Japan) (1/2 liter) - 1 bottle Johnny Walker Black Label 12 years old - 1 bottle Johnny Walker Blenders’ Batch Red Rye Finish - 1 bottle Johnny Walker Green Label 15 years old - 1 bottle Ainslie’s Royal Edinburgh Choice - 1 bottle Auchentoshan Triple Distilled.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#417Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
A mask made of sculpted wood with traces of patina. Bembe, DRC.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 50 / 70