#502R. Leclercq“Ezel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#545Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes en bijgevoegd wandtapijtje.
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
#234“Het hooien van het veld.” Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd. gedateerd 1929.
#139Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevelandschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op doek.
#208Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld van een dame in gewaad met bijenkorf.
A patinated wooden carved sculpture of a lady in a gown with a beehive.No longer availableDim. 76 x 28cmEstimate: € 100 / 150 -
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#254‘Woonwagenbewoners’, een houtskooltekening op papier, linksonder gesigneerd en gedateerd 1963.
"Travellers" is a charcoal drawing on paper, signed and dated 1963 in the lower left corner.No longer availableDim. h 48 x b 33 cmEstimate: € 60 / 80