#553Een set van 2 oud Chinese borden met florale motieven.
#509“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#275FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a spiral motif. Marked on the bottom. 6 cups and 6 saucers, 18 assorted plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 creamers, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#158Een gietijzeren staanlamp met organische details en albasten kap, naar Art Nouveau. Barst doorheen de kap.
A cast iron floor lamp with organic details and an alabaster shade, in the Art Nouveau style. Hairline crack through the shade.No longer availableDim. 180 x Ø50cmEstimate: € 200 / 300 -
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Farm on the Heath', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#75Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier +- 0,60 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a saffhires of approximately 0.60 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
A lot of 3 glazed earthenware Zaan or butter pots.No longer availableDim. 57 x 43cmEstimate: € 75 / 125