#186Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
A straight secretary made of veneered wood in the Louis XVI style, with two panel doors below the drop-front and a drawer below the gray marble top.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#540Een 18 kt één wit en één geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt one white and one yellow gold necklace with pendant, set with diamonds and rubies with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 10,15 gEstimate: € 750 / 850 -
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
#354Een aardewerken cobra-stijl masker met bijgevoegd schaaltje.
#75Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier +- 0,60 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a saffhires of approximately 0.60 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#404Jozef MousPeriod: 1896-1968“Haven bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Opschrift verso.
"Harbor at night". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Inscription on the back.No longer availableDim. 50 x 75cmEstimate: € 200 / 300