#415TaschenEen lot van 12 kunstboeken uitgegeven door Taschen, bestaande uit; Monet - Karin Sagner-Düchtig, Hedendaagse Kunst - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.
A lot of 12 art books published by Taschen, consisting of: Monet - Karin Sagner-Düchtig, Contemporary Art - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#119Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Interieur van Sint-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Interior of Sint-Gummarus Church in Lier." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#12Een houten tafelschermpje met vier oranje ruitjes met handgeschilderde bloemendecors.
A wooden table screen with four orange panels featuring hand-painted floral decorations.No longer availableDim. H: 63 cmEstimate: € 120 / 180 -
#460Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds with a combined weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 150 / 200 -
#23Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.
#433Een Afrikaanse terracotta beddenpoot uit Mali, vermoedelijk van de Djenne stam.
An 18 kt yellow gold brooch set with diamonds totaling approximately 0.15 ct, and large and small pearls.No longer availableDim. 19,35 gEstimate: € 350 / 450 -
#101Een houten diptych zonnewijzer kompas. Duitse makelij, eind 18e - begin 19e eeuw. Wijzerpin manco.
#114Charles Le Bon“Les meules à Gedinne.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Recent herdoekt.
#57Een lot houten voorwerpen, bestaande uit een verguld spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl, een kleine wandconsole, een wapenschild, en vier ornamenten.
A lot of wooden objects, consisting of a gilded mirror in Louis XVI style, a small wall console, a coat of arms, and four ornaments.No longer availableEstimate: € 60 / 80