#138
#354
Een lot wetenschappelijke boeken, hoofdzakelijk Duitstalig. XIXe en XXe eeuw. Bijgevoegd een groot lot nummers van het tijdschrift “La Chronique Médicale” van het begin van de XXe eeuw.
Un lot de livres en relation avec la science, la plupart en allemand. XIXème et XXème siècles. Nous ajoutons un lot de numéros de “La Chronique Médicale”. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#32
Een plantenstaander van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
#680
#343
Un service de verres en cristal incolore, comprenant une carafe, neuf verres à long drink et huit verres tumbler, décoration taillé de faisans et de canards.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#40
Een paar, uit drie delen opgebouwde tulpenvazen van monochroom wit porselein.
#561
Geannuleerd
AnnuléNo longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#431
Een paar vechtende hanen van verzilverd metaal.
#790
Een lot van zes verschillende zakhorloges met zilveren kast. Enkele manco’s.
#209Joseph François
“Houthakkers in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#659Somville
”Portrait de jeune fille”. Une lithographie. Signée et numérotée 109/160 hors planche.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 150 / 200