#457
Een bronzen beeld van een panter.
#675
Een gekleurd kunststoffen luchter. Italië, jaren ‘60.
#2
Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#336
Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
#342
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#302
Een paar messing, vintage midden XXste eeuwse Pharmacy vloerlampen, verstelbaar in de hoogte, op platte cirkel voet.
#669Capodimonte.
“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
#382
“En över , en under”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd dubbel niet leesbaar.
#145
#372
Een groen glazen vaas met 3 ronde uitstulpingen.
#553
Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.
#444Jan SandersPeriod: °1936
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 180/240