#397Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
#193Een lot zilveren sierlepeltjes, gemerkt. We voegen er twee grote verzilverde lepels aan toe.
A lot of silver decorative spoons, marked. We add two large silver-plated spoons to it.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#25“Hanuman”. Een massief bronzen beeldje van de god met de apenkop.
#514Jef Van Leemputten“De kiekendief.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd door F. Bender in 1978 - Koninklijk museum voor schone kunsten.
“The harrier.” Oil on canvas. Signed. Restored by F. Bender in 1978 - Royal Museum of Fine Arts.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 600 / 800 -
#195Een lot van 2 houten antieke éénpersoonsbedden met originele patina en met beschildering. (AID2327)
A lot of 2 wooden antique single beds with original patina. (AID2327)No longer availableDim. 121 x 205 x 109 cmEstimate: € 250 / 350 -
#181Een eikenhouten tweedeurs wandkast met 2 laden binnenin.
#407Een Chinees porseleinen wierookbrander met meerkleurig decor staande op 3 poten, naar famille rose.
A Chinese porcelain incense burner with multi-coloured decoration standing on 3 legs, after famille rose.No longer availableDim. 23 x Ø18cmEstimate: € 40 / 50 -
#442ToshihidePeriod: 1863 - 1925.“De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
"L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 35x70cmEstimate: € 200 / 250