Similar lots by type
-
#515Een kruik van Vlaams aardewerk met vier handvaten en vruchtenmotief.
Une carafe en faïence flamande à quatre manches et motif de fruits.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#43“Meisje met hond”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.
”Jeune fille et chien”. Un groupe en faïence italienne polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#538Een ei van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig decor van bloemen en muziek spelende personages.
Un oeuf en faïence Satsuma, décor polychrome de fleurs et musiciens.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#363Een art deco schemerlampje van zamak en gegivreerd glas met voorstelling van een voetballer.
Une petite lampe Art Déco en régule et coupe en verre satinée, représentation d’un joueur de football.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#351Royal BochTwee schalen op voet van wit aardewerk. Gemerkt.
Deux coupes sur pied en faïence blanche. Marques.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#337BochDriedelig kaststel van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#513Twee verschillende Boeddhahoofden van geglazuurd aardewerk.
Deux têtes de Bouddha différentes en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 24 & 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#752Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Haan”. Een kunstwerk, opgebouwd uit veertig tegels.
”Coq”. Une oeuvre d’art, assemblé à partir de 40 carreaux.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#858Een zittende leeuw van terracotta met groen glazuur.
Un lion assis en terre cuite à glaçure verte.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#801Een merkwaardig aardewerken vaasje in de vorm van een gestileerde zee-egel. Gemerkt: “Des pots”.
Un petit vase extraordinaire en faïence sous forme d’oursin stylé. Marque: “Des pots”.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#291“Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.
”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 25 / 35 -
#28Een kom van oranje aardewerk. Tijdperk Art Deco. Onderaan gemerkt en genummerd. Luxemburg.
Un bol en faïence orange. Période Art Déco. Marque sous la base et numéroté Luxembourg.No longer availableDim. 8,5 cm Ø 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Een vaas van steengoed met versiering van abstracte vogels. Gemonogrammeerd N.S.G.B.
Un vase en grès, décoration d’oiseaux abstraits. Signature N.S.G.B.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 36 / 40 -
#83Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#307Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#388DuboisEen vaas van steengoed versierd met een voorstelling van Reinaart de Vos.
Un vase en faïence, décoration d’une représentation du renard Reinhart.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#317Zes borden en een schotel van aardewerk met vergulde en meerkleurige decors op zwarte fond. Grieks werk.
Six assiettes et un plat en faïence, décor doré et polychrome sur fond noir.No longer availableDim. Ø: 24 & 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#417Een sierbord van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#401Een opengewerkte piëdestal van meerkleurig geglazuurd aardewerk met barokke motieven.
Un piédestal ajouré en faïence à glaçure et motifs baroque.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#491Een merkwaardige kruik van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Une carafe extraordinaire en faïence à glaçure polychrome.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#857“Jonge man bij een bassin”. Een groep van terracotta met donker patina.
”Jeune homme et bassin”. Un groupe en terre cuite à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#861Een olifant van crackleware. Enkele kleine schilfers aan de pootjes en één aan een oor.
Un éléphant en crackleware. Quelques petits éclats aux pieds et un dégât a une oreille.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#514Een grote speculaasplank met voorstelling van een dame ten voeten uit.
Une grande planche à spéculaas représentant une femme jusqu'au bout.No longer availableDim. 95 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#667Twee jardinières van meerkleurig, niet-geglazuurd aardewerk.
Deux jardinières en faïence, pas de glaçure.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#90Onsa Automatic SwissEen 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour hommes en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 70,08 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#17Een fractie amethist.
Une fraction d’améthyste.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 30 / 35 -
#792Jozef Mous“Natiepaarden.” Een paar inkttekeningen op papier. Gesigneerd.
”Chevaux des Nations”. Une paire de dessins, encre sur papier. Signé.No longer availableDim. ± 27,5 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#520Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en een centrale amethist van ± 1,32 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,22 ct et d’une améthyste centrale de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 3,17 gEstimate: € 350 / 450 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200 / 250 -
#786HerekeEen handgeknoopt zijden bidkleedje met mirhab.
Un petit tapis de prière en soie noué main, décor au mirhab.No longer availableDim. 114 x 72 cmEstimate: € 200 / 300 -
#382Anna BochPeriod: 1848 - 1936“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#818Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
Un service à thé et café en étain aux manches en bois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#316Een Empire commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een groen marmeren blad.
Une commode Empire en bois de placage acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre vert.No longer availableDim. 96 x 132 x 62 cmEstimate: € 300 / 500 -
#465Een lot van vier verschillende antieke sleutels.
Un lot de quatre clés antiques différentes.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#264Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwspiegel.
Un miroir de cheminée en chêne sculpté.No longer availableDim. 135 x 92 cmEstimate: € 80 / 100 -
#753Een kokervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten en pioenen. Onderaan gemerkt.
Un vase cylindrique en porcelaine chinoise et décor polychrome de faisans et pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 50 / 80

