#306Een Louis XV fauteuil met bordeaux fluwelen zitting, gesculpteerde details en leeuwenpoten.
A Louis XV armchair with a burgundy velvet seat, sculpted details, and lion legs.No longer availableDim. 112 x 70 x 75cmEstimate: € 60 / 80 -
#506Een handgeknoopt tapijt, 375 x 265 cm.
#60Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een parel.
#472Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Groene man”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
"Green man". A painting, oil on paper. Signed and dated '96 at the bottom.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#693Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#149Jacques MadiolPeriod: 1871-1950“Spinnende vrouw in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
#20Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
A 14 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.45 ct.No longer availableDim. 4,43 gEstimate: € 650 / 750 -
#342Een handbeschilderde delftse vaas met een decor van bloemen en vogels.
#181Lladro‘Three sisters’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1492, 1078/3000 in originele verpakking.
#527-Een bronzen beeldje van een uitdagende vrouw in een wasmand.
A bronze statue of a provocative woman in a laundry basket.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 380 / 420 -
#408Een moderne witte glazen vaas met 4 verdiepen in cilindrische vorm.
A modern white glass vase with 4 tiers in a cylindrical shape.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 75 / 100 -
#120Een 18 kt wit en geelgouden armband bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. (-1steentje) en turkoois.
An 18 kt white and yellow gold bracelet set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct. (- 1 stone) and turquoise.No longer availableDim. 11,85 gEstimate: € 400 / 500