#634Frans Van Tongerloo“Antwerpse skyline vanop Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#560Een 18 kt geelgouden ring bezet met kleine en een peervormige briljant.
An 18 kt yellow gold ring set with small and a pear-shaped brilliant.No longer availableDim. 2,48 gEstimate: € 650 / 750 -
#129“Bedrieger in het kaartenspel.” Olieverf op doek. Vroeg 19de eeuw.
#447Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
#420Een 18 kt geelgouden en zilveren ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold and silver ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 280 / 320 -
#126Een donker eikenhouten linnenkast. Tweedeurs met fraai snijwerk. Eind 19e eeuw. Kleine schade achteraan de kroon.
#313‘Boîtes de Spa’, een lot van 4 handbeschilderde doosjes en een pennenbakje, ca 1900.
'Boîtes de Spa', a lot of 4 hand-painted boxes and a pen holder, ca 1900.No longer availableDim. 6.5 x 25 x 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#17Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.
#98Lladro‘Flowers for sale’, een Lladro beeld, modelnr 5537 in originele verpakking. Het boeketje bloemen in het hand van het meisje is afgebroken/ontbreekt.
'Flowers for sale', a Lladro figurine, model number 5537 in original packaging. The bouquet of flowers in the hand of the girl is broken/missing.No longer availableDim. H: 32cmEstimate: € 80 / 120 -
#278Een vintage keramische West-Germany drip-glaze lampenvoet, met extra lichtpunt in de voet.
A vintage ceramic West-Germany drip-glaze lamp base, with an additional light point in the base.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 75 / 125