#288Een verzilverd koffie-en theestel met suikerpot en melkkannetje op dienblad.
#544Keth Haring FoundationPeriod: °1953“Playing Time”. Genummerd 30/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
"Playing Time". Numbered 30/150 and signed in the plate with a stamp and dry seal.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 200 / 220 -
#176Een Engelse mahoniehouten bibliotheekkast, zesdeurs met 3 laden.
#59J. Cuvelier“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#452“Compositie.” Gehoogde litho. Draagt een handtekening buiten de plaat: Hartung.
"Composition." Heightened lithograph. Wears a signature outside the plate: Hartung.No longer availableDim. 16,5 x 22 cmEstimate: € 400 / 600 -
#684Een antiek massief eiken bijzettafeltje.
#447Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
#129“Bedrieger in het kaartenspel.” Olieverf op doek. Vroeg 19de eeuw.
#15Een set van vier kristallen glaasjes met groene kelk en rode voet.
#512Floris Jespers“Afrikaans naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jespers 50.
#616Een lot van 2 handgeknoopt Perzische tapijtjes.
#428Edgard AubryEen aardewerk vaas met drip-glaze, ca 1930, onderaan gemerkt Aubry Edgard, Bouffioulx.
An earthenware vase with drip-glaze, ca 1930, marked Aubry Edgard, Bouffioulx.No longer availableDim. h 32 x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120