#153A. Gaudez“La déclaration”. Een gepatineerde bronzen groep. Gesigneerd Gaudez.
#377Een lot toeristische beeldjes, Afrikaanse en Chinese beeldjes, waaronder 5 miniaturen met kleine gebreken.
A collection of tourist figurines, including African and Chinese figurines, 5 of which have minor flaws.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#157DelvauxEen zwart bruine handtas in tressé leder. Model Listrac.
A black-brown handbag in tressé leather. Model Listrac.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#2“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Crab D” En gedateerd 1946.
#66Een mahoniehouten vitrinetafeltje met glazen blad, schuiflade en bordeaux vilten bekleding.
#306Een Louis XV fauteuil met bordeaux fluwelen zitting, gesculpteerde details en leeuwenpoten.
A Louis XV armchair with a burgundy velvet seat, sculpted details, and lion legs.No longer availableDim. 112 x 70 x 75cmEstimate: € 60 / 80 -
#131DelheidEen art deco zilveren koffieset, gemerkt onderaan.
An Art Deco silver coffee set, marked at the bottom.No longer availableDim. 800‰ - 2855g brutoEstimate: € 500 / 800 -
#685Een rond bijzettafeltje van koper met drie gebogen leeuwenpoten en met een wit marmeren blad, zwart gevlamd.
A round side table of copper with three curved lion legs and a white marble top, black veined.No longer availableDim. H. 44, Ø 49 cmEstimate: € 40 / 45 -
#526Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#565Een rotan tuinsetje bestaande uit een tafel en 4 stoelen van ca 1930, wit geschilderd en met een glazen blad op de tafel.
#620Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,84 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.84 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 800 / 900