#143František Jirák TATRAPeriod: 1960“Monti 300”. Een vintage mid-century design highboard bestaande uit 2 aansluitende delen met bovenaan glazen schuifdeuren, onderaan 1 met middenverdiep en schuifdeur en 1 met deur en 5 laden. Model Monti, door František Jirák voor TATRA.
#330Een 18 kt witgouden ring met centrale briljant van 0,73 ct. G - SI1 - VS2.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant-cut diamond of 0.73 ct. G - SI1 - VS2.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#435-Een art deco tafeltje.
An Art Deco table.No longer availableDim. H. 59, Ø 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#401Een Murano vaas van meerkleurig Italiaans glas met een millefleurdecor.
A Murano vase made of multicolored Italian glass with a millefiori decoration.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#233Een lot van 2 polychroom aardewerken fonteintjes, 1 gedragen door 3 putti. Vermoedelijk Thomas Sergent. Randschade zichtbaar. En 1 gedragen door 1 putti.
A lot of 2 polychrome earthenware fountains, 1 supported by 3 putti. Presumably by Thomas Sergent. Edge damage visible. And 1 supported by 1 putto.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 120 / 180 -
#88Lladro‘In No Hurry’, een Lladro beeld, modelnr 5679 in originele doos.
'In No Hurry', a Lladro figurine, model number 5679 in original box.No longer availableDim. H: 15cm L: 22cmEstimate: € 60 / 80 -
#474Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Dansend koppel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
"Dancing couple". A painting, oil on canvas. Signed and dated '96 at the bottom.No longer availableDim. 27 x 17cmEstimate: € 100 / 200 -
#51Een rond bronzen plaquette met portret van Napoleon. Opschrift “Le General Bonaparte”.
A round bronze plaque depicting Napoleon. Inscription: "Le General Bonaparte."No longer availableDim. Ø15cmEstimate: € 75 / 100