#608Een Chinese Famille Jaune vaas met het decor van een vogel op een tak.
A Chinese famille jaune vase with a bird on a branch decoration.No longer availableDim. h 61 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#233Een lot van 2 polychroom aardewerken fonteintjes, 1 gedragen door 3 putti. Vermoedelijk Thomas Sergent. Randschade zichtbaar. En 1 gedragen door 1 putti.
A lot of 2 polychrome earthenware fountains, 1 supported by 3 putti. Presumably by Thomas Sergent. Edge damage visible. And 1 supported by 1 putto.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 120 / 180 -
#54J. Cuvelier“Zicht op de Rijen te Brugge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#250Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant 0,60 ct. F VS1 en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,58 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central diamond 0.60 ct, F VS1, and adorned with diamonds with a total weight of 0.58 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#506Een handgeknoopt tapijt, 375 x 265 cm.
#398Max VerboeketEen set van 2 vintage glaspasta vazen gesigneerd Max Verboeket, Maastricht en beide genummerd.
#335Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
#395‘Expo stoeltje’, een vintage kuipstoeltje in bruine skai op houten pootjes.
'Expo chair', a vintage molded chair in brown imitation leather on wooden legs.No longer availableDim. 72 x 62 x 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#626Jos WaelkensEen groot formaat Vlaamse strijdvlag.
A large-format Flemish battle flag.No longer availableDim. 280 x 280cmEstimate: € 25 / 35 -
#480Een 18 kt witgouden ring bezet met baguetten met een gezamenlijk gewicht van 1,18 ct.
An 18 kt white gold ring set with baguette diamonds with a total weight of 1.18 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 900 / 1000