#472Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Groene man”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
"Green man". A painting, oil on paper. Signed and dated '96 at the bottom.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#588Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
A lot of pottery, consisting of a water jug marked Sax, a coffee pot with a crack at the bottom of the handle, 1 cup and 2 small bowls, and a bowl.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#547BoomEen bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
#565Een rotan tuinsetje bestaande uit een tafel en 4 stoelen van ca 1930, wit geschilderd en met een glazen blad op de tafel.
#458Charles Catteau KeramisEen Boch Keramis vaas door Charles Catteau. onderaan gemerkt en genummerd D1627. Haarlijntje onderaan.
#95Gastone Rinaldi RIMAEen lot van 6 vintage Italiaanse design stoelen uit gechromeerd metaal. Gastone Rinaldi voor RIMA, medio 1970.
#104“Antverpia”. Gekleurde gravure naar een origineel van Joris Hoefnagel d.d. 1598, met gedichten van Daniel Rogers en Julius Scaliger.
#461Een paar Chinees blauw en witte porseleinen gemberpotten met vogels en floraal decor.
#576Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#510Een 18 kt geelgouden zakhorloge.
An 18 kt yellow gold pocket watch.No longer availableDim. bruto: 77,37 g Ø 4,5 cmEstimate: € 300 / 400