#647
Vintage decoratief beeld van een Poema, porselein.
#363
Een instructief rekje met 15 houtsoorten.
#500Francesa Romana
Collier “Francesa Romana” met origineel stofzakje, gemerkt.
Collier "Francesa Romana" avec sac anti-poussière d'origine, poinçonné.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#569Vincent Chenet
#23
Een notenhouten brievenbakje ingelegd met een geelkoperen bies.
#399
“Moeder en Kind.” Reliëf, gemengde techniek. Draagt handtekening ‘Rol’.
"Mère et enfant." Relief, techniques mixtes. Signé 'Rol'.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#331
Een paar grote dienbladen van verzilverd metaal.
#510
#178
Een plafonnier met een centrale coupe in de geest van Tiffany’s.
#83
Een Louis-Philippe servies van deels verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffiekan, een theepotje met komfoor en negen kopjes met acht schoteltjes (ééntje beschadigd). XIXe eeuw.
Service Louis-Philippe en porcelaine de Bruxelles en partie dorée, composé d'une cafetière, d'une théière avec brasero et de neuf tasses avec huit soucoupes (dont une abîmée). XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 13 cmH: 11-29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
"Vue de Schelle." Huile sur toile. Signée et datée de 1894.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 450 / 550 -
#621
Een Afrikaans masker van de Idoma, Nigeria.
Un masque africain de l'Idoma, Nigeria.No longer availableDim. h35 x b22cmEstimate: € 60 / 80