Other lots in this auction
-
#302
6 ingekleurde gravures, ingekaderd, 18e eeuws, diverse stads-en plattelands taferelen.
6 gravures en couleurs, encadrées, XVIIIe siècle, diverses scènes urbaines et rurales.No longer availableDim. h32cm x b42cmEstimate: € 90/120 -
#625Val Saint Lambert
Lot van 3 kristallen vaasjes, onderaan gemarkeerd “Val Saint Lambert”.
Lot de 3 vases en cristal, marqué "Val Saint Lambert" en bas.No longer availableDim. h 15cmEstimate: € 60/80 -
#433
Negen Afrikaanse en Oosterse dolken met schede en speerpunten van diverse materialen.
Neuf poignards africains et orientaux avec fourreaux et fers de lance en matières diverses.No longer availableDim. L: 20-50 cmEstimate: € 100/120 -
#584
Doosje met een 120-tal parelmoeren speelchips, een zestal formaten.
Boîte de 120 jetons de nacre, six tailles.No longer availableDim. l6cm Ø3cmEstimate: € 40/50 -
#581
Een set van twee gemberpotten van grijs gedecoreerd Chinees porselein.
Un ensemble de deux pots à gingembre en porcelaine de Chine décorés en gris.No longer availableDim. h 15 & 13 cmEstimate: € 80/100 -
#643
Lot 2 vazen, waarvan 1 Boch La Louvière, met bloementafereel afgebeeld, afgewerkt met gouden rand, h23cm x Ø13cm.1 Italiaanse vaas donker blauw met bloemen elementen, h25cm x Ø16cm, onderaan gemarkeer “Made in Italy”.
Lot de 2 vases dont 1 Boch La Louvière, représenté avec une scène florale, terminé par une bordure dorée, h23cm x Ø13cm. 1 vase italien bleu foncé avec éléments floraux, h25cm x Ø16cm, marqué "Made in Italy" en bas.No longer availableDim. H: 24-26 cmEstimate: € 40/50 -
#108
Een rijkelijk gedecoreerde koperen beker met putto op het deksel. Met handvaten van druivenranken.
Une coupe en cuivre richement décorée avec putto sur le couvercle. Avec poignées en forme de vigne.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 120/180 -
#681
Een houten voetstoofje met metalen handvat.
Un chauffe-pieds en bois avec une poignée en métal.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 20/30 -
#91
Een Madonna en Kind onder stolp. Gepolychromeerd hout. Met kleding van fluweel en o.a. kant. Met vergulde palmtak.
Une Vierge à l'Enfant sous cloche. Bois polychrome. Avec des vêtements en velours et en dentelle. Avec branche de palmier dorée.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 120/160 -
#357
Twee diverse olielampen. Kappen vervangen, lampglazen aanwezig.
Deux lampes à huile différentes. Couvercles remplacés, verres de lampe présentes.No longer availableDim. H: 45-56 cmEstimate: € 20/30 -
#414Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
Twee chromolitho’s. Gesigneerd in de plaat.
Deux chromolithographies. Signées dans la planche.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 35/45 -
#274
Drie etsen in één lijst. Voorstelling van Ridders en een Hofdame.
Trois eaux-fortes dans un même cadre. Représentation de chevaliers et d'une dame d'honneur.No longer availableDim. 24 x 19 cm x 3Estimate: € 60/100