Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19de eeuwse aardewerken vaas met handgeschilderd romantisch decor. Slijtage en schade onderaan. Minieme verfschade en oude herstellingen.
Een 19de eeuwse aardewerken vaas met handgeschilderd romantisch decor. Slijtage en schade onderaan. Minieme verfschade en oude herstellingen.
Een 19de eeuwse aardewerken vaas met handgeschilderd romantisch decor. Slijtage en schade onderaan. Minieme verfschade en oude herstellingen.
Een 19de eeuwse aardewerken vaas met handgeschilderd romantisch decor. Slijtage en schade onderaan. Minieme verfschade en oude herstellingen.
Een 19de eeuwse aardewerken vaas met handgeschilderd romantisch decor. Slijtage en schade onderaan. Minieme verfschade en oude herstellingen.
Een 19de eeuwse aardewerken vaas met handgeschilderd romantisch decor. Slijtage en schade onderaan. Minieme verfschade en oude herstellingen.
Een 19de eeuwse aardewerken vaas met handgeschilderd romantisch decor. Slijtage en schade onderaan. Minieme verfschade en oude herstellingen.
Een 19de eeuwse aardewerken vaas met handgeschilderd romantisch decor. Slijtage en schade onderaan. Minieme verfschade en oude herstellingen.

Een 19de eeuwse aardewerken vaas met handgeschilderd romantisch decor. Slijtage en schade onderaan. Minieme verfschade en oude herstellingen.

A 19th century earthenware vase with hand-painted romantic decor. Wear and damage at the bottom. Minimal paint damage and old repairs.
Dim. h 78 cm
SKU: 0703230128.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #128
Estimate: € 220 / 260
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #14

    “Emblema”. Negen gravures uit Silenus Alcibiadis, Sive Proteus van Jacob Cats. XVIIe eeuws.

    "Emblema". Nine engravings from Silenus Alcibiadis, Sive Proteus by Jacob Cats. XVIIth century.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #242
    Joz. De Swerts

    “Jongenshoofd.” Olieverf op doek. Toegeschreven op basis van provenance.

    "Boy’s head." Oil on canvas. Attributed due to provenance.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 18,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #289
    Period: Mortsel 1924 - 2006

    Schilderij aquarel op papier, Dame met hoed, mogelijk gesigneerd Van Dongen.

    Painting watercolour on paper, Lady with hat, possibly signed Van Dongen.
    No longer available
    Dim. 30cm x 19cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #473
    Christian Dell
    Period: 1930

    Een vintage, bakelieten bureaulamp, 1930’s model “Sigma”, door Christian Dell voor Heinrich Römmler AG.

    A vintage, bakelite desk lamp, 1930's model “Sigma”, by Christian Dell for Heinrich Römmler AG.
    No longer available
    Dim. h46 x l25cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #688
    Palissy, England

    Incompleet aardewerken servies met jachtdecor. Onderaan gemerkt ‘A member of the Royal Worcester Group; Game series.’ Bestaande uit 5 grote, 8 middelgrote en 8 kleine diepe borden, met 8 kommen en een melkkannetje.

    Incomplete earthenware service with yacht decor. Marked at the bottom 'A member of the Royal Worcester Group; Gameseries.' Consisting of 5 large, 8 medium and 8 small deep plates, with 8 bowls and a milk jug.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een sigarenpijpje gebeeldhouwde meerschuimen kop met voorstelling van de geboorte van Venus. Steel van amber.

    A cigar pipe sculpted meerschaum head depicting the birth of Venus. Stem of amber.
    No longer available
    Dim. L: 15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #529
    Salvador Dali

    “Paarden”. Litho. Gesigneerd en genummerd 1/250 buiten de plaat.

    "Horses". Lithograph. Signed and numbered 1/250 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 37 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #379

    “Boszicht in drie kleuren.” Aquarel op papier. Met schet in potlood. Kleine kras in de verf midden onderaan.

    “Forest view in three colours.” Watercolour on paper. With sketch in pencil. Small scratch in the paint at the bottom centre.
    No longer available
    Dim. 48 x 74 cm
    Estimate: € 380 / 480
  • #97

    Zilveren bonbonniere met kaartje vanwege de Koning & Koningin.

    Silver bonbonniere with card from the King & Queen.
    No longer available
    Dim. h8cm Ø14cm 260g
    Estimate: € 120 / 160
  • #434
    Remi Lens

    “Hoofd”. Olieverf op karton, zichtbaar gesigneerd onderaan rechts in bruine verf, ingelijst, roestvlekken op lijst.

    “Head” Oil on cardboard, visibly signed lower right in brown paint, framed, rust stains on frame.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #560

    Twee verschillende armbanden met amethistkleurige bolletjes, waarvan één met een zilveren art deco hanger van 900‰ zilver.

    Two different bracelets with amethyst coloured balls, one with a silver art deco pendant of 900‰ silver.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More