#637Een Kina schelp uit Nieuw-Guinea, Sepik bekken. Ritueel danssieraad. 19de eeuws. Met certificaat. Bijgevoegd twee tasjes.
#180Een 14 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
A 14 carat white gold necklace set with diamonds and baguettes with a combined weight of +- 3 ct.No longer availableDim. 14,32 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#98“Madonna en kind.” Een bronzen beeld.
#550Een paar druppelvormige amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,24 ct.
A pair of drop-shaped amethysts with a combined weight of +- 3.24 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#687Ercuis, ParisEen Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.
#662Drie diverse kraagvazen van Chinees blauw en wit porselein met een drakendecor in reliëf. Eén beschadigd aan de rand.
Three various collar vases of Chinese blue and white porcelain with a dragon decoration in relief. One damaged on the edge.No longer availableDim. H. ca 25,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#462Japanse houtdruk met geisha op een brug.
#412Rémy De Pillecijn“De Schavuit”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Rémy de Pillecijn”.
#500Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.52 ct.No longer availableDim. 16,20 gEstimate: € 2400 / 2500 -
#493Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#108Auguste Moreau“Amour a l’Arc”. Een brons gepolijst beeld met Cupido op marmeren voet. Onderaan gemerkt “par Aug Moreau”.
“Amour a l'Arc”. A polished bronze sculpture with Cupid on a marble base. Marked on the bottom "par Aug Moreau".No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 300 / 400