Similar lots by type
-
#158Victor Paillard & Romain, ParisEen driedelig klokstel van brons en zwart marmer. De pendule versierd met een beeld van een spinnende jonge vrouw, naar Mathurin Moreau, de kandelaars in de vorm van kruikdraagsters naar Grieks voorbeeld. Goede staat, met slinger en sleutel. Frankrijk, XIXde eeuw.
Une garniture de cheminée en trois pièces en bronze et marbre noir. La pendule ornée d'une statue de jeune femme filante, d'après Mathurin Moreau, les bougeoirs en forme de porteurs de cruches d'après un exemple grec. Bon état, avec balancier et clé. France, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#620JunghansEen art deco staande klok. Wijzerplaat witgelakt en met zwarte Arabische cijfers Compleet met slinger en drie gewichten. Gemerkt.
Une horloge grand-père art déco. Cadran laqué blanc et chiffres arabes noirs Complet avec balancier et trois poids. Marqué.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 55 / 80 -
#293Een houten tafelklokje omstreeks 1930. Kleine schade links boven en onder.
Une horloge de table en bois vers 1930. Légers dommages en haut et en bas à gauche.No longer availableDim. h 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#305Junghans AutomaticKlokje op batterij, Junghans Electronic “Ato-Mat”, ‘70
Horloge à pile, Junghans Electronic "Ato-Mat", '70No longer availableDim. h13cm x b19cmEstimate: € 50 / 60 -
#596Staande klok. Geelkoperen wijzerplaat gemerkt Thomas Willson, Dunstable. XIXde eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en cuivre jaune marqué Thomas Willson, Dunstable. XIXème siècle.No longer availableDim. H: 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#600Een reiswekkertje in metalen kast en met geslepen dekglaasje. In etui. Jaren ‘30.
Un réveil de voyage dans un boîtier en métal et avec un couvercle en verre taillé. En pochette. Des années 30.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 40 / 60 -
#314Een pendule in een grenenhouten kast met een notenhouten front. Beschilderde wijzerplaat (verweerd) met Romeinse cijfers en met rode Arabische cijfers tot 24. Kwikslinger. Compleet met sleutel.
Une horloge dans un boîtier en pin avec une façade en noyer. Cadran peint (patiné) avec chiffres romains et chiffres arabes rouges jusqu'à 24. Pendule au mercure. Complet avec clé.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78Een Victoriaanse tafelklok. Slijtage aan de wijzerplaat.
Une horloge de table victorienne. Usure sur le cadran.No longer availableDim. H. cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#434Lode Claes“Landschap rivier en bomen”, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1943.
"Paysage rivière et arbres", huile sur toile, signée et datée 1943.No longer availableDim. h44cm x 35,5cmEstimate: € 35 / 45 -
#348Een lot blikken speelgoed bestaande uit een racewagen, een kuiken en een pluizige kikker. We voegen er een Dinky Toy Ferrari aan toe.
Un lot de jouets en tôle composé d'une voiture de course, d'un poussin et d'une grenouille en peluche. Nous y ajoutons une Dinky Toy Ferrari.No longer availableDim. L: 7.5-10 cmEstimate: € 30 / 35 -
#40Een 18 karaats wit en geelgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 250 / 350 -
#81Een aardewerken dekselvaas met Lodewijk XV versiering van planten in uitsparingen. Delft, XVIIIde eeuw. Randslijtage en oude restauratie aan bovenrand en deksel. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence à décor Louis XV de plantes en niches. Delft, XVIIIe siècle. Usure des bords et restauration ancienne eau bord supérieur et au couvercle. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#625Val Saint LambertLot van 3 kristallen vaasjes, onderaan gemarkeerd “Val Saint Lambert”.
Lot de 3 vases en cristal, marqué "Val Saint Lambert" en bas.No longer availableDim. h 15cmEstimate: € 60 / 80 -
#122Edward Van Rijswijck“Stilleven met bloemenmand” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Nature morte au panier de fleurs » Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. h12cm x b16cmEstimate: € 300 / 400 -
#564Een beeld van polyester, met voorstelling van het monster van Frankenstein als ober.
Une statue en polyester, représentant le monstre de Frankenstein en tant que serveur.No longer availableDim. H. 170 cmEstimate: € 200 / 260 -
#254Joz. De Swerts“Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.
« Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.No longer availableDim. 78 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#272Twee ontwerpen voor affiches van het North Sea Jazz Festival, het ene voor 2017 door Nelleke van Lommel, het andere voor 2016 door Naomi van Maasakkers.
Deux dessins pour les affiches du North Sea Jazz Festival, l'un pour 2017 par Nelleke van Lommel, l'autre pour 2016 par Naomi van Maasakkers.No longer availableDim. 88 x 65 & 93 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#486Een Art deco étagere met walnotenfineer.
Etagère art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 178 x b 90 x l30 cmEstimate: € 330 / 350 -
#622Jaak Schaepherders“Strandzicht met zonnebaders en zeilboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1944.
“Vue sur la plage avec bains de soleil et voiliers.” Huile sur toile. Signée. Datée 1944.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#462Ward LernoutPeriod: °1931“De Kongostroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1959.
"Le fleuve Congo". Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 30 / 40



