Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19e eeuwse vergulde bronzen Birmaanse leeuw.
Een 19e eeuwse vergulde bronzen Birmaanse leeuw.
Een 19e eeuwse vergulde bronzen Birmaanse leeuw.

Een 19e eeuwse vergulde bronzen Birmaanse leeuw.

A 19th century gilt bronze Burmese lion.
Dim. h 12.5 cm
SKU: 1604240458.
Categories: Aziatisch, Beeld, Brons, XIXe eeuw.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #458
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #734

    Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.

    A pair of Japanese porcelain Satsuma vases with polychrome and figurative decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x Ø 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #425

    Een houten zwart gelakt vouwtafeltje met dubbel openklapbaar blad, waarvan 1 met schaakbord. Verguld versierd met vogels en floraal decor.

    A wooden black lacquered folding table with double foldable top, one with a chessboard. Gilt decorated with birds and floral motifs.
    No longer available
    Dim. 77,5 x 79 x 81 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #494

    Een mahoniehouten kaarttafel met draaibaar klapblad, lederen bekleding en vergulde details. Louis XVI stijl, laat 19e eeuws.

    A mahogany card table with a rotating folding top, leather upholstery, and gilt details. Louis XVI style, late 19th century.
    No longer available
    Dim. 74 x 87 x 43 (87) cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #198

    Een lot van 12 Napoleontische soldaten van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.

    A lot of 12 Napoleonic soldiers made of polychrome porcelain. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #192
    J & J Woods ltd Rainhill

    Een zwaar bronzen en dik glazen patrijspoort, gemerkt “J & J Woods ltd Rainhill”, UK, Medio 1910. Als kader voor een striptekening op papier met opschrift “M.S. Hippopotamus”, onderaan gesigneerd en gedateerd.

    A heavy bronze and thick glass porthole, marked "J & J Woods ltd Rainhill", UK, circa 1910. Framing a comic drawing on paper with the inscription "M.S. Hippopotamus", signed and dated at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #155
    Surawongse

    “Knielende naakten”. Een paar Taiwanees design, verguld, gegoten bronzen beeldjes. Gediend als salontafel dragers. Onderaan gemerkt en genummerd 81/1000 & 233/1000.

    "Kneeling nudes". A pair of Taiwanese design, gilded, cast bronze figurines. Used as coffee table supports. Marked and numbered at the bottom 81/1000 & 233/1000.
    No longer available
    Dim. 43 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #420

    8 gesculpteerde precolumbiaanse hoofdjes.

    8 small sculpted Precolumbian heads.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #182

    Een lederen Zweedse sabeltas, Hussar regiment, 1835.

    A leather Swedish sabretache, Hussar regiment, 1835.
    No longer available
    Dim. 31 x 27 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #184

    Een polychroom hout met papier maché Corpus beeldje. Vroeg 19e eeuws.

    A polychrome wooden and papier mâché Corpus Christi. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #709
    E. Thomasson

    “L’Yser”, een bronsgepatineerd beeld in terracotta van een Belgische soldaat aan het slagveld. Gesigneerd E. Thomasson.

    "L'Yser", a bronze-patinated terracotta sculpture of a Belgian soldier on the battlefield. Signed E. Thomasson.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #201
    Alfons Lambert (Albert) Baggen
    Period: 1862-1937

    “Tijger in aanval”. Een op vele plaatsen gerestaureerd plaasteren beeld van een tijger die een slang bekampt, het hoofd van de slang ontbreekt. Gesigneerd A. Baggen.

    "Tiger in Attack." A plaster sculpture of a tiger fighting a snake, restored in many places, with the snake's head missing. Signed A. Baggen.
    No longer available
    Dim. h 66 x 65 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529

    “Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.

    “Peasant landscape.” Oil paint on panel. Dutch school, 19th century. Recent full restoration.
    No longer available
    Dim. 43 x 62 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #712
    Nachet à Paris

    Een 19de eeuwse microscoop, gemerkt Nachet a Paris.

    A 19th-century microscope, marked Nachet a Paris.
    No longer available
    Dim. h 28.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #535

    Een tweedelig massief eikenhouten legkast. 2 deurs met 4 laden, 2 vaste panelen. 19e eeuws.

    A two-piece solid oak bookcase. 2 doors with 4 drawers, 2 fixed panels. 19th century.
    No longer available
    Dim. 218 x 141 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #704

    Een milieu-de-table van zamak en persglas, de zamakken voet stelt een boom voor met vluchtend hert. Vroeg 20ste eeuws.

    A centerpiece in zamak and pressed glass, the zamak base depicts a tree with fleeing deer. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 50 x Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #236

    Een eikenhouten bibliotheekkast, landelijke stijl met 4 schabben en gesloten kastdeel onderaan.

    An oak library bookcase, in country style with 4 shelves and a closed cabinet at the bottom.
    No longer available
    Dim. 230 x 130 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #738

    Een lot van 3 stuks kwikglas, ook wel poor man’s silver genoemd. Bestaande uit een vaas en twee kandelaars.

    A lot of 3 pieces of mercury glass, also known as poor man’s silver. Consisting of a vase and two candlesticks.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #115

    Een houten commode in Lodewijk XV stijl. Gebombeerd front met twee hoge laden, marmeren blad en brons gesculpteerde monturen.

    A wooden chest of drawers in Louis XV style. Bombe front with two tall drawers, marble top, and bronze sculpted fittings.
    No longer available
    Dim. 83 x 119 x 57 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #610

    Een houten commode in Lodewijk XV stijl. Gebogen front in wortelhout fineer, versierd met bronzen monturen, 2 laden en marmeren blad.

    A wooden chest of drawers in Louis XV style. Curved front in burlwood veneer, decorated with bronze mounts, 2 drawers, and marble top.
    No longer available
    Dim. 89 x 113 x 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #733

    Een opvouwbaar Oosters schaakbord in gesculpteerd hout. De schaakstukken zitten in twee laden in het bord.

    A foldable Oriental chessboard in carved wood. The chess pieces are housed in two drawers in the board.
    No longer available
    Dim. h 8.5 x 49 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #732

    Een 19e eeuws likeurkabinet, de originele karaffen en glazen zijn niet meer aanwezig.

    A 19th-century liqueur cabinet, the original decanters and glasses are no longer present.
    No longer available
    Dim. 26 x 30 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #748

    Een kamerlamp, gemonteerd op een vierhoekige natuurstenen zuil met een decor van zittende Boeddha’s in kleine nissen.

    A room lamp mounted on a square stone pillar decorated with seated Buddhas in small niches.
    No longer available
    Dim. h 120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #569

    “Majapahit”. Een set poppen van een Hindu prinses en een Indonesische prins in traditionele klederdracht, versierd met vergulde details en messing juwelen.

    "Majapahit." A set of dolls depicting a Hindu princess and an Indonesian prince in traditional attire, adorned with gilded details and brass jewels.
    No longer available
    Dim. 73 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #707

    “De Lezeresjes”. Een kunststoffen beeld, onderaan gemerkt.

    "The Readers." A plastic sculpture, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 25 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #380
    Oris

    Een roestvrij stalen herenhorloge, ‘17 jewels’. Handopwindbaar. Gebruiksporen.

    A stainless steel men's watch, '17 jewels'. Hand-wound. Signs of wear.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #510

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 2,08 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliants and baguettes with a total weight of approximately 2.08 ct.
    No longer available
    Dim. 11,05 g maat: 56
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #54

    “Zittende dame”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd.

    "Sitting lady". A drawing, pastel on paper, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #102
    Jules De Cort
    Period: 1918-1999

    ‘Zonnebloemen’, olieverf op doek, gesigneerd Jules De Cort.

    'Sunflowers', oil on canvas, signed Jules De Cort.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #74

    “Riviergezichten”. Een paar schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "River views". A pair of paintings, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #8

    Een Vieux-Paris vaas met een handbeschilderd tafereel van een verliefd koppel en achteraan een bloemenweelde.

    A vieux-Paris vase with a hand-painted scene of a loving couple on one side and a profusion of flowers on the other.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #694

    Een rond houten barkastje met gesculpteerde details, 2 deurtjes en geslepen glas.

    A round wooden bar cabinet with sculpted details, 2 doors, and beveled glass.
    No longer available
    Dim. 78 x Ø 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #570

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 1.18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,94 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #320
    Louis Vuiton Paris

    Een bruin lederen geruite vintage handtas met lange riem. Gebruikssporen.

    A brown leather vintage handbag with a checkered pattern and long strap. Signs of wear.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #521

    Een bronzen beeld van een beer, naar Rochard.

    A bronze sculpture of a bear, in the style of Rochard.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #357
    Philippe Starck

    ‘Bubu 1er’, Philippe Starck. Een verzameldoos met vier miniaturen van de iconische kruk. Xo by Starck.

    'Bubu 1st', Philippe Starck. A collection box with four miniatures of the iconic stool. Xo by Starck.
    No longer available
    Dim. 12 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101

    Een tijger van albast met een slang op marmeren voetstuk. De tijger alsook de slang zijn hersteld.

    A tiger in alabaster with a snake on a marble base. The tiger as well as the snake are repaired.
    No longer available
    Dim. h 31 x l 71 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More