#387Een grote Chinese vaas met waterspuwende draken in het decor, onderaan gemerkt.
A large Chinese vase with water-spouting dragons in the decoration, marked on the bottom.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#502Toru Kuranuki“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
#92José Van GuchtPeriod: 1913-1980“Kadezicht met vissersboot.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Quayside view with fishing boat." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 120 / 160 -
#540Een 18 kt witgouden slavenarmband met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,92 ct en saffieren met een gezamenlijk gewicht van 2,76 ct in bloemvorm.
An 18 kt white gold diamond slave bracelet with a total weight of 1.92 ct and sapphires with a total weight of 2.76 ct in a flower shape.No longer availableDim. 19,65 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#289Paul Schouten“Bosweg met dame in herfst.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#670Een 18 kt geelgouden ring bezet met robijn canochon van +- 3,70 ct.
An 18k yellow gold ring set with approximately 3.70 ct cabochon ruby.No longer availableDim. 17,27 gEstimate: € 1250 / 1400 -
#237DelheidEen zilveren set bestaande uit 3 borstels, een schoenlepel en het zilveren deel van een kam. Alle 5 delen dragen de stempel van Delheid. Toegevoegd 2 borstels met verzilverde houder.
#294René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Bloemenstilleven in zwarte vaas.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flower still life in black vase." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
A solid wood polychrome and gilded Buddha statue in a reclining position. Thai origin. Damage to the hair.No longer availableDim. 34 x 103 x 25 cmEstimate: € 80 / 120