#259Albert René Zimmerman“Meander bij herfst.” Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan, onleesbaar gesigneerd. Craquelé in het doek.
#643DoyenEen lipvormige getrokken kristallen vaas mauve in de massa.
#402Sugai“Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier geplakt op paneel. Onderaan gesigneerd “Sugai”.
#269Een art deco spiegel met verguld kader en opgelegd frame binnenin. Empire stijl. Kleine barst in frame bovenaan.
An art deco mirror with gilded frame and imposed frame inside. Empire style. Small crack in top frame.No longer availableDim. 72 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#398Een blauw-wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel.
#522Een butler spiegel in verguld, houten kader.
#676Een houten armstoel met gestoffeerde zitting in bloemenmotief.
#433Een overgedecoreerd Chinees porseleinen bord met bloemendecor en vergulde accenten. Oude restauratie aan de rand. 18de eeuws.
An over-decorated Chinese porcelain plate with floral design and gilt accents. Old restoration on the edge. 18th century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#356Een Engels houten bijzettafeltje met gedraaide poten.
An English wooden side table with turned legs.No longer availableDim. 72 x 59 x 41cmEstimate: € 20 / 25