Similar lots by type
-
#238
Een vierdelige 800‰ zilveren schrijfset in etui.
Un nécessaire d'écriture de quatre pièces en argent 800‰ dans un écrin.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#261
Een karaf van geslepen en blauw gedubbeld kristal met 800‰ zilveren halsmontuur en stop met merken van Delheid. Waarschijnlijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt.
Une carafe en cristal doublé bleu et taillé à monture de col et bouchon en argent 800‰ poinçons Delheid. Probablement Val Saint Lambert, mais non marquée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70/80 -
#73
Een lot bestaande uit 4 flesjes, een spiegeltje en twee borstels met 800 ‰ zilveren montuurtjes.
Lot composé de 4 flacons, d'un miroir et de deux brosses avec montures en argent 800/1000.No longer availableDim. h: 2 cm - 16,5 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#225Cartier, France
Een zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#442Theo Van de Vyver
“Orthodoxe man”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Homme orthodoxe". Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 43 cmEstimate: € 100/140 -
#345
Een gevarieerd lot camera’s en verrekijkers.
Un lot varié d'appareils photo et de jumelles.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#202
Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#541
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#539
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#316
Een paar witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met grijs fluweel.
Paire de chaises de style Louis XVI à patine blanche, recouvertes de velours gris.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#659
Een lot van 28 zeevruchtenborden met sauskom.
Lot de 28 assiettes de fruits de mer avec saucière.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#233Jan Eisenloeffel
Een ovaal messingen dienblad met uitgesneden rand. Gemerkt in het midden.
Un plateau ovale en laiton à bord découpé. Marqué au milieu.No longer availableDim. 55 x 31 cmEstimate: € 180/240 -
#522Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Winters havenzicht bij nacht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du port d'hiver la nuit". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/260 -
#312Arthur HebberechtPeriod: 1891-1965
“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1939.
"Vase à fleurs". Huile sur carton. Signé et daté 1939 au verso.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#647
Een bajonet in metalen schede.
Une baïonnette à fourreau métallique.No longer availableDim. L:40cmEstimate: € 70/80