#287
Edison Home Phonograph. Een slingergrammofoon. Perfecte staat.
#552Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
"Vue mer avec paquebot au loin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1903 au verso.No longer availableDim. 10 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#576
Een klasseermeubeltje met roldeurtje.
#457
Een balustervaas van Nanking-aardewerk.
#681
Een smeedijzeren staande lamp.
#46
Drie eenvoudige eikenhouten gigognetafeltjes.
Trois tables gigogne sobres en chêne.No longer availableDim. 44 x 49 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#478
Roi et Reine debout. Deux statues en bois finement sculptées. Baule, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 350 / 500 -
#427
Twee 0ost-Afrikaanse beeldjes van brons.
#549
Een zwartgelakt houten salontafel, versierd met pietradura onder glas.
#686
Een zwartgelakt gedraaid perenhouten boeken/ krantenrekje.
Porte-livres/revues en bois de poirier tourné laqué noir.No longer availableDim. 75 x 43 x 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#700Mahal, Belgium
Een machinaal geknoopt wollen tapijt.
#499René GuiettePeriod: 1893-1976
“Compositie in Blauw”. Olieverf op papier. Gesigneerd rechtsonder. Met certificaat van T. Calleja.
"Composition en bleu". Huile sur papier. Signé en bas à droite. Avec certificat de T. Calleja.No longer availableDim. 50x40cmEstimate: € 800 / 1200