Similar lots by type
-
#1106Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50 / 80 -
#330Drie Pop Swatch horloges in oorspronkelijke etui. In werkende staat.
Trois montres Pop Swatch dans l’étui d’origine. En état de marche.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#748Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#980Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#284“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#370Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#335Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1098Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100 / 150 -
#385Tommy HilfigerEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#983Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1121Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1137Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 220 -
#380FestinaEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#743Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20 / 30 -
#375SwatchEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#1132SBS SolingenEen verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#390FestinaEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1107Val Saint-LambertGlasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#1080Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1139Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150 / 180 -
#1136Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460 / 480 -
#203Erard, ParisEen palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000 / 3000
Other lots in this auction
-
#427Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha debout en bois polychrome.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100 / 180 -
#162“La 3eme fête flamande”. Een ets naar David Teniers door J. Ph. Le Bas. Gemonteerd als paneel bewegend paneel in een tv-kast.
“La troisième fête flamande”. Eau-forte d’après David Teniers par J.Ph. Le Bas. Montée comme panneau amovible dans une armoire de télévision.No longer availableDim. 55 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#556Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1119Val St. LambertEen reeks kristallen glazen van de serie “Academie du vin”: zes champagnefluiten, zes likeurglaasjes, twaalf rode wijnglazen, eenentwintig bourgogneglazen en zes witte wijnglazen.
Suite de verres en cristal de la série Académie du Vin comprenant six flûtes à champagne, six gouttes, douze verres à vin rouge, vingt et un verres à bourgogne et six verres à vin blanc.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#566Een Chinese buffetkast van zwartgelakt hout met twee handgeschilderde paneeldeuren met een drakendecor.
Buffet chinois en laque noire ouvrant à deux portes à décor de dragons peint à la main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#12“Laatste avondmaal”. Houten basreliëf.
“La Cène”. Bas-relief en bois.No longer availableDim. 40 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#772“Gele roos” & “Stilleven met appels”. Twee schilderijen, waarbij het tweede van Eric Delvaux.
“Rose jaune” et “Nature morte aux pommes”. Deux tableaux dont le deuxième par Eric Delvaux.No longer availableDim. 47 x 48 & 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1073LimogesEen theeservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Enkele restauraties. Compleet voor twaalf personen.
Service à thé en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Marque sous la base. Quelques restaurations. Complet pour 12 couverts.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#72Achiel LombaertPeriod: 1911 - 1990“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs des champs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#544“Serre” & “Stadszicht”. Twee aquarellen, resp. gesigneerd Barbara Van Houten en Lieve Baert.
“Serre” et “Vue de ville”. Deux aquarelles respectivement signées Barbara Van Houten et Lieve Baert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#769Een lot van vier grafische werken naar bekende meesters.
Quatre gravures d’après des maîtres connus.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#429Een oude Japanse prent met een ijsvogel. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Une ancienne estampe japonaise représentant un martin-pêcheur. Signée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 30


