Other lots in this auction
-
#673Val St Lambert
Een lot Val Saint-Lambert van meerkleurig kristal as bestaande uit twee vazen en een kaarsenhouder. Gemerkt. Schade aan de rand van één van de twee vazen.
Lot Val Saint-Lambert en cristal multicolore composé de deux vases et d'un bougeoir. Marqués. Dommages au bord d'un des deux vases.No longer availableDim. h: 8 cm - 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#390
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,41 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,41 ct.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 700 / 750 -
#217
“Ceres in een praalwagen, allegorie op de zomer”. Veelkleurige porseleinen groep met talrijke figuren. Onderaan gemerkt.
"Cérès dans un char, allégorie de l'été". Groupe en porcelaine multicolore avec de nombreuses figures. Marqué en bas.No longer availableDim. 49,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#678
Een roze koi van onyx op een voet van tropisch hardhout.
Un koï en onyx rose sur une base de bois dur tropical.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#388
Een lot Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee eironde vaasjes en een theepot.
Lot de faïences de Satsuma, composé de deux vases ovoïdes et d'une théière.No longer availableDim. h: 26 cm - 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#360
Een 18 K geelgouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 100 / 120 -
#348
Een notenhouten reisscribaan met gevacheteerd schrijfblad. Beschadigingen.
Un scribe de voyage en noyer avec une surface d'écriture en vachette. Dégâts.No longer availableDim. 16 x 45 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#349
Een bureautafel met twee klapblaadjes. Met glazen blad. Eén poot afgebroken.
Un bureau-plat avec deux tablettes pliantes. Avec dessus en verre. 1 pied cassé.No longer availableDim. 75 x 144 x 73 cmEstimate: € 60 / 80 -
#222Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2017
“Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme au printemps". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 140 -
#433
Een gepolychromeerde houten Boeddha. Bali.
Un bouddha en bois polychrome. Bali.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#532
Een lot van vier moderne olieverfschilderijen op doek. Allen gesigneerd en gedateerd.
Lot de quatre peintures en huile sur toile. Les quatre signées et datées.No longer availableDim. 67 cm x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212
“Moeder en kind”. Een XIXde eeuws naaldwerk, huisvlijt.
"Mère et l'enfant". Un ouvrage du XIXème siècle, artisanat domestique.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 100 / 120