#308Een lot van 2 kleurloos kristallen karaffen.
#82P. Moreau‘Vissersboten op een kabbelende zee’, olieverf op doek, gesigneerd P. Moreau.
#583Een chinoiserie piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot. Enkele onderdelen loszittend.
A pedestal in Chinese style. Black wood with a round marble top. Turning tablets on two levels and a central quadruped. Some parts loose.No longer availableDim. Ø 50 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#23Een lot van 2 vaasjes in porselein, ca 1900, beide met een dame in goudkleurig gewaad. Onderaan gemerkt en genummerd.
#243O. Keppens & Maillard, BruxellesEen cavaleriesabel met opschrift "Pour le Roi et la Patrie" en houten gesculpteerd heft. Eind 19e eeuw.
A cavalry saber with the inscription "For the King and the Fatherland" and a wooden sculpted handle. Late 19th century.No longer availableDim. 110cmEstimate: € 120 / 180 -
#169Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300