Similar lots by type
-
#638
Een netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5,5 cmEstimate: € 70/100 -
#817
Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
Putali en bois. Népal, province de Jajarkot.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 40/60 -
#653
Een erotische netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor. Onderaan gesigneerd.
Netsuké érotique en ivoire de mammouth sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 100/120 -
#601
“Een zittende Kuan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche dite blanc de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260/280 -
#757
Een staande Boeddha van goudgepatineerd brons.
Bouddha debout en bronze doré.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/150 -
#579
Een Chinese cachepot in de geest van het famille-verteporselein met een decor van feniksen.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor famille verte aux phénix.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180/200 -
#747
Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een bruin glazuur.
Vase pansu en faïence de Chine à glaçure brune.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50/80 -
#695
Een paar Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein, versierd met zotjes in het decor.
Paire de potiches en porcelaine de Chine bleue et blanche décorées de personnages.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160/180 -
#675
Een Chinese kom van blauw en wit porselein, versierd met een decor van zotjes.
Bol en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 300/320 -
#591
Twee kruikjes van Chinees aardewerk met een groen glazuur in verschillende hoogtes.
Deux cruches en faïence chinoise à glaçure verte.No longer availableDim. h: 30 & 25 cmEstimate: € 50/80 -
#837
“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120/200 -
#753
Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur.
Paire de petits vases en faïence de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#715
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van symbolen van het lange leven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de symboles de la longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90/110 -
#813
Een grote vaas van Chinees porselein met een Cantondecor op kobaltblauwe fond. Restauratie aan de rand.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor de Canton sur fond bleu cobalt. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 800/900 -
#633
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met Chinese tekens en een meerkleurig decor van een geisha en haar dienaars met kostbaarheden.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de caractères chinois et au décor polychrome d’une geisha et ses servants.No longer availableDim. H. 58,5 cmEstimate: € 100/150 -
#629
Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een grote pioenroos. Naar het claire-de-luneporselein.
Vase pansu en porcelaine de Chine décoré de pivoines en relief. D’après la porcelaine dite clair de lune.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 160/180 -
#835
Een aardewerken waterkruik van de Kuba, DRC.
Cruche à eau en grès. Kuba, Congo.No longer availableDim. H 38 cmEstimate: € 60/80 -
#593
Een netsuke van een theaterspeler met draaiend gezicht van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Artiste de théâtre”. Netsuké au visage tournant en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70/100 -
#641
“Oude wijze”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Vieux sage”. Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5,5 cmEstimate: € 70/100 -
#761
Een lot van drie XIXe eeuwse Imariborden, een Chinees bord van rond 1900 en een bord van Delfts aardewerk omstreeks 1800.
Tris assiettes à décor Imari, une assiette à décor de longues élises dans le style de Canton et une petite assiette en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#598
“Man met kind”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Homme et enfant”. Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70/80 -
#597
“Man met vis”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor. Onderaan gesigneerd.
“Homme et poisson”. Netsuke en ivoire de mammouth sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 100/120 -
#748
Een lot steengoed, bestaande uit een klepkan, een tabakspot en een Baardmankruik.
Trois pièces en grès: une cruche “baardman”, un pot à tabac et une cruche à couvercle en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#655
Een grote Chinese schotel van monochroom wit porselein met een accoladevormige rand.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome blanche. Bord chantourné.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 420/460
Other lots in this auction
-
#77
Een lot van vier verschillende kristallen asbakken, waarvan drie van Val St. Lambert en één Boheems. We voegen er een model van een Duesenberg van gegoten kristal aan toe. Gemerkt van Goebel.
Lot de quatre cendriers en cristal dont trois de Val St-Lambert et un de Bohème. Nous ajoutons un modèle d’une Duesenberg en cristal moulé. Marque de Goebel.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#29Achille LammensPeriod: 1888-1969
“Boerenkar bij valavond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.
“Chariot de fermier au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/250 -
#18
Een Madonna van gepolychromeerd gips.
Sainte vierge en plâtre polychrome.No longer availableDim. H 53 cmEstimate: € 40/60 -
#119Pierre Cremers
“Bloemsentilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#572M. Chagall
“Bloemenvaas met rode achtergrond en twee personages”. Litho. Met onderschrift in hoogdruk “Marc Chagall”.
“Vase aux fleurs”. Lithographie. Souscrit “Marc Chagall”, imprimé en relief.No longer availableDim. 44 x 31 cmEstimate: € 190/220 -
#212Tabriz
Prachtig Perzisch tapijt van wol. Zeer fijn handgeknoopt. Boord met herati, centraal een ruitvormig medaillon omgeven door een bloemenveld.
Excellent tapis persan en laine. Très finement noué à la main. Bordure hérati, centre au médaillon en losange entouré d’un champs de fleurs.No longer availableDim. 398 x 299 cmEstimate: € 1800/2400 -
#754Bernard
“Ruïne in een besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Naar de XIXe eeuw.
“Ruine enneigée”. Huile sur panneau. Signé. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#627Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrameerd.
“Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/140 -
#454
“Overslag van de vangst”. Olieverf op paneel. Russische school.
“L’arrivée des pêcheurs”. Huile sur panneau. Ecole russe.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 80/120 -
#354
“Eenden op het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Duitse school.
“Canards sur l’eau”. Huile sur panneau. Signé. Ecole allemande.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 150/180 -
#699
“Vissers op het strand”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd ‘Hendrick Vader’.
“Pêcheurs sur la plage”. Huile sur toile. Porte une signature “Hendrick Vader”.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 120/180 -
#829
Een salontafel van gesculpteerd en gepolychromeerd hout met een Chinees landschapsdecor met personages op het blad.
Table de salon en bois sculpté et polychrome. Tablette décorée de personnages dans un paysage chinois.No longer availableEstimate: € 80/100