#463Devos“Vrouwelijk Naakt”. Een massief houten gesculpteerd beeld, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘78.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#266Een massief eiken broodkast met gesculpteerde florale motieven.
A solid oak bread cabinet with carved floral motifs.No longer availableDim. 110 x 90 x 44 cmEstimate: € 70 / 110 -
#371Een grote Chinese vaas met een decor van bloemen op een houten sokkeltje.
A large Chinese vase with a floral decoration on a wooden base.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#407Een masker van gesculpteerd hout met sporen van beschildering. Bobo, Burkina-Faso.
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sailing ship". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 260 -
#461Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
A set of cutlery in four drawers for 12 people, including 12 cutlery mats. Only one sugar spoon is missing.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200