#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#307Yuzhmash USSR“Yuzhmash” Een vintage space-age nachtlamp. Gemaakt ter herinnering aan de eerste ruimtevlucht. Punt aan vleugel raket afgebroken.
"Yuzhmash" A vintage space-age night lamp. Made in commemoration of the first space flight. Tip of wing rocket broken off.No longer availableDim. 40 x Ø14cmEstimate: € 60 / 90 -
#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#260Een 18 kt witgouden ring met een centrale briljant van 0,60 ct. IP1, en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant cut diamond of 0.60 ct, IP1, and adorned with diamonds with a total weight of 0.48 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 550 / 600 -
#12Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
A lot of four woodcuts and one lithograph, including three greeting cards. All signed outside the plate.No longer availableDim. 25x16 cm - 32x24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#221A. Moreau‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#269Een set van 2 glas-in-lood ramen, een spinnende dame en een schaapherder.
#432Vasco NasorriPeriod: 1940-2019“Panello Ceramica”. Een keramisch tablet met gesculpteerd figuur. Gesigneerd.
"Panello Ceramica." A ceramic tablet with a sculpted figure. Signed.No longer availableDim. 72 x 37,5cmEstimate: € 300 / 400