#376Een set van 2 massief houten Chinese salontafeltjes.
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#337Een verguld bronzen beeld van een Thaise muzikante met snaarinstrument.
#386Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
#523Rutger RosierEen gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.
An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59‘Naakte dame in rust’, olieverf op karton, niet gesigneerd.
'Nude lady at rest', oil on cardboard, not signed.No longer availableDim. h 35 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#221A. Moreau‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#38Een marionet uit een poesjenellentheater vervaardigd uit hout, stof en metaal.
A marionette made of wood, fabric, and metal from a Punch and Judy theater.No longer availableDim. h 96 cmEstimate: € 40 / 60 -
#426Een polychrome vitrinekast in Rococo stijl met gebombeerd geslepen glas.
A polychrome display cabinet in Rococo style with curved cut glass.No longer availableDim. 163 x 103 x 44 cmEstimate: € 250 / 350 -
#491Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a crouching figure. African artwork.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 409 / 60