#118Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
A cut crystal vase with green throughout the body. Marked and signed.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 70 / 100 -
#420Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een amethist.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an amethyst.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 180 / 250 -
#78Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
#305Een lot van 17 geslepen glazen uit de jaren 50 met gouden randje, 11 grote en 6 kleine.
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#48Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa.
A cut crystal vase with red in the glass.No longer availableDim. 15cmEstimate: € 80 / 100 -
#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#14Een handgeschilderd miniatuur damesportret in benen lijstje. Frankrijk, Omstreeks 1830.
A hand-painted miniature portrait of a lady in a bone frame. France, circa 1830.No longer availableDim. h 14 x b 12 cmEstimate: € 50 / 70 -
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
A polychrome bird mask. Ivory Coast.No longer availableDim. 34 x 19 cmEstimate: € 60 / 100