#106Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
#316Een notenhouten korinthische zuil. Eind 19de eeuw. Met sporen van verguldsel.
A walnut Corinthian column. Late 19th century. With traces of gilding.No longer availableDim. h 184 cmEstimate: € 220 / 280 -
#510Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,78 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.78 ct.No longer availableDim. 9,55 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#245Een set van 8 geslepen kristallen gekleurde glazen. Eén schilfer aan de voet van het oranje-rood glas.
A set of 8 cut crystal colored glasses. One flake at the base of the orange-red glass.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#483Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#685Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
#153“Mignon.” Een pendule met zamakken beeld op rood marmer. Naar Bruchon. Omstreeks 1870. In werkende staat.
#335Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
#670‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
“Garibaldi”. A multicolored earthenware figurine.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#196Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)
#298Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
#292Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
A wooden armchair with madras version, upholstered and restored.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 45 / 55