Other lots in this auction
-
#370
Een halssnoer met witte zoetwaterparels en met zilveren slot.
A necklace with white freshwater pearls and a silver clasp.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 180/220 -
#490
Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
An 18 karat white and yellow gold art deco brooch set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct and onyx.No longer availableDim. 8,45 gEstimate: € 700/800 -
#484
“Rood mannelijk naakt”. Een mixed media print met plexiglas.
“Red Male Nude”. A mixed media print with plexiglass.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 250/500 -
#498
Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#409
“Waterlelies”. Een schilderij, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Water Lilies". A painting, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#354
Hoekmeubeltje versierd met vergulde en zwarte Japanse lak.
Corner shelf decorated with gilded and black Japanese lacquer.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 75/100 -
#385
“Geometrisch sculptuur”. Een beeld in pleister. Onleesbaar gesigneerd onderaan.
“Geometric sculpture”. An image in plaster. Illegibly signed at the bottom.No longer availableDim. 20 x 15 x 7 cmEstimate: € 80/120 -
#33
Een lot gedreven messing, bestaande uit een dekseldoosje met romantische scenes, een ovaal doosje met handvat, een notenkraker met lachende gezichten, twee kandelaars en een vide-poche met decor van vlechtwerk en bloemen.
A lot of hammered brass, consisting of a lidded box with romantic scenes, an oval box with handle, a nutcracker with smiling faces, two candlesticks and a vide-poche decorated with wickerwork and flowers.No longer availableDim. H: 6-24 cmEstimate: € 60/80 -
#400
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of 0.20 ct.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 250/350 -
#396Heywood-Wakefield Co.
Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900.Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.
English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.No longer availableDim. H: 81 cmEstimate: € 150/250 -
#319
Een lot van zeven karaffen, waaronder drie voor wijn, drie voor sterke drank en één met groen glas en verzilverd montuur.
A lot of seven decanters, including three for wine, three for spirits and one with green glass and silver-plated mounting.No longer availableDim. H: 22-32 cmEstimate: € 70/100 -
#195
Een lot van 2 houten antieke éénpersoonsbedden met originele patina en met beschildering. (AID2327)
A lot of 2 wooden antique single beds with original patina. (AID2327)No longer availableDim. 121 x 205 x 109 cmEstimate: € 250/350