#186Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
#52“Somebody’s sweetheart”. Een litho op papier, afgebeeld Eda Soest Doench.
"Somebody's sweetheart". A lithograph on paper, depicted Eda Soest Doench.No longer availableDim. 40x 29 cmEstimate: € 80 / 150 -
#173Mia MoreauxPeriod: °1950“Abstract.” Sculptuur van verguld brons. Gesigneerd. Genummerd 7/8.
"Abstract." Gilded bronze sculpture. Signed. Numbered 7/8.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 300 / 400 -
#508Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#68Een Amsterdamse lantaarn met heraldisch schild en leeuw. 19de eeuws. Bedraad.
An Amsterdam lantern with heraldic shield and lion. 19th century. Wired.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#257Een vaas in porselein getooid met katjes, getiteld “The vase of the imperial cats”. Uitgave Franklin Mint.
#431Een vintage oranjerood aardewerken schaal.
#702Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
#577Een lot van 6 Chinees porseleinen borden met blauw en rood bloemdecor. Verschillende haarscheuren, scheuren en randschilfers.
A lot of 6 Chinese porcelain plates with blue and red floral decoration. Various hairline cracks, tears and edge chips.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80 / 120