Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een aardewerken lampenvoet met rood en zwart glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.
L. Drimmer

Een aardewerken lampenvoet met rood en zwart glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.

Un pied de lampe en faïence à glaçure rouge et noire à motifs dorés. Marqué.
Dim. H: 75 cm
SKU: 1312220557.
Category: Verlichting.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #557
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Drimmer

  • #567
    L. Drimmer

    Een aardewerken lampenvoet met groen glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.

    Un pied de lampe en faïence à glaçure verte à motifs dorés. Marqué.
    No longer available
    Dim. H: 60 cm
    Estimate: € 120 / 160

Similar lots by type

  • #337

    Twee lampenvoeten van gekleurd Italiaans kristal.

    Deux pieds de lampe en cristal italien coloré.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #520

    Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.

    Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #401

    Een lampenvoet van meerkleurig aardewerk of glas.

    Un pied de lampe en faïence multicolore ou en verre.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #363

    Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.

    Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #670

    Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.

    Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #588

    Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.

    Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #248

    Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.

    Une lampe de table basée sur une sculpture en plastique d’après Moreau et à deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #690

    Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.

    Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #233
    René Storms

    Een smeedijzeren lampenvoet, versierd met meerdere rozen. Gesigneerd en gedateerd 2019.

    Un pied de lampe en fer forgé, décoré de plusieurs roses. Signé et daté 2019.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #413

    Een paar verchroomde designkandelaars.

    Une paire de bougeoirs design chromés.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #207

    Een paar vol messingen kandelaars in barokke stijl.

    Une paire de bougeoirs en laiton de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #680

    Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.

    Une suspension vintage en plastique brun fumé. années 70.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #675

    Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.

    Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #362

    “Mediterraan zicht.” Olieverf op paneel.

    "Vue méditerranéenne." Peinture à l'huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 32 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #694

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis en laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Dim. 366 x 274 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #676

    Een grote messingen salontafel met glazen blad.

    Une grande table basse en laiton avec plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 130 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #427

    Een kleine balustervaas met meerkleurig decor van geisha’s in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Petit vase balustre à décor polychrome de geishas dans des cartouches. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #120
    Chopard

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met drie briljantjes. Happy Diamond. Genummerd en gesigneerd.

    Un pendentif en or jaune 18 carats serti de trois diamants. “Happy Diamond”. Numéroté et signé.
    No longer available
    Dim. 11,58 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #472
    Willy Van Eeckhout
    Period: °1943

    “Compositie”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘66.

    "Composition". Encre de Chine sur papier. Signé et daté '66.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 18,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #205

    Een klein, vermoedelijk XIXe eeuws kanon.

    Un petit canon vraisemblablement du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. L: 95 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #57
    Val Saint Lambert

    Drie vazen van gekleurd kristal met getorste ribben. Allen gemerkt onderaan.

    Trois vases en cristal coloré à côtes torses. Tous marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm Ø: 17 & 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #632
    Louis Toffoli

    “Les sampans”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 66/150 buiten de plaat.

    "Les sampans". Une lithographie. Signée et numérotée 66/150 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 46 x 68 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #523

    Een paar grote dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met en decor van bloesemende struiken en kraanvogels.

    Une paire de grands vases à couvercle en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor d'arbustes en fleurs et de grues.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #326

    Een gefineerd mahoniehouten reisscribaan met vilten schrijfvlak.

    Ecritoire de voyage en acajou plaqué avec surface d'écriture en feutre.
    No longer available
    Dim. 69x63x18 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #504
    Jan De Landtsheer

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.

    "Paysage". Huile sur toile. Signé et daté 1924.
    No longer available
    Dim. 80 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More