Similar lots by type
-
#613
Een grote antieke aardewerken mengvat. Zuid Europa.
Grand récipient ancien en grès. Méditerranéen.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 400/600 -
#231Mestdagh Meyers à Anvers
Een schouwpendule van arduin in Napoleon III-stijl, versierd met verguld brons en bovenaan getooid met drie musicerende putti. De wijzerplaat gemerkt. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en pierre de taille, style Napoléon III, décoration de bronze doré et au dessus trois putti musicaux. Le cadran porte une marque. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 400/500 -
#303
Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#532
Een aardewerken amfoor. Een bodemvondst.
Amphore en faïence. Trouvaille archéologique.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 100/160 -
#233
Kruik van geglazuurd steengoed.
Une cruche en grès à glaçure.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50/70 -
#193
Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150/200 -
#663
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit twee kruiken en een voetstoofje met houten bakje. Omstreeks 1800.
Lot de faïences flamandes comprenant deux cruches et un chauffe-pieds à encadrement en bois. Vers 1800.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#348
Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een handgeschilderd meerkleurig decor.
Une potiche en terre cuite Gouda avec décor peint à la main polychrome.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/40 -
#138
Een schouwpendule van verguld koper en albast, getooid met allegorische beelden van de visserij en de jacht. Compleet.
Une pendule de cheminée en cuivre doré et albâtre, décorée de scènes de chasse et de pêche. Complète.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/200 -
#534Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#362
Vijf ronde miniatuurtjes met portretten van dames en heren uit de XIXde eeuw. In gedraaide zwarte perenhouten lijstjes.
Cinq miniatures rondes avec des portraits de femmes et hommes du XIXième siècle. Encadrement en poirier torsadé.No longer availableDim. Ø lijst 9,5 cmEstimate: € 50/70 -
#443
Een lot van tien borden van aardewerk en porselein, waaronder Straatsburgse, Delftse, Brusselse en Chinese. XIXe en XXe eeuw. Enkele randschilfers en één gerestaureerd.
Dix différentes assiettes en faïence et en porcelaine de Strasbourg, Delft, Bruxelles, Chine des XIXe et XXe siècles. Quelques éclats, une restauration.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#328
Een paar borden van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks.
Deux assiettes en faïence française.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 25/35 -
#344
Een jardinière van blauw en wit aardewerk met een decor van een schaapherder met zijn kudde.
Une jardinière en faïence bleue et blanche avec un décor de berger et troupeau de moutons.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#481
Een lot van twee balustervaasjes en een ronde vaas van Satsuma-aardewerk. Een haarscheur.
Deux vases balustres et un vase rond en faïence de Satsuma. Un cheveu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#548
Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van bloemen en met linten aan ringen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900. Kleine restauratie aan één vaas.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de fleurs et de rubans dans des anneaux en relief. Marque sous la base. Vers 1900. Petite restauration à l’un des deux.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 80/120 -
#715
Een paar aardewerken boekensteunen in de vorm van duiven. Modelnummer onderaan.
Paire de serre-livres en faïence en forme de pigeons. Numérotés sous la base.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40/60 -
#758
Een Duitse bierkruik van aardewerk met een meerkleurig militair decor ter ere van 1914 met een ijzeren kruis op het tinnen deksel.
Chope à bière allemande en faïence à décor militaire polychrome commémorant la guerre de 1914 avec croix de fer sur le couvercle en étain.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30/40 -
#363Sèvres
Een rechthoekige doos op vier voluutpootjes. Kobaltblauw porselein met een stilleven in een uitsparing op het deksel. Onderaan gemerkt.
Une boite rectangulaire sur quatre pieds volutes. Le couvercle est décoré de porcelaine bleue cobalt avec une nature morte.No longer availableDim. 20,5 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#761Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Madonna met kind”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“Vierge à l’Enfant”. Statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#791Staffordshire
Een servies voor twaalf personen met het decor “Royal Mail”, bestaande uit grote en kleine borden, kommetjes en kopjes. Twee kopjes manco. Onderaan gemerkt.
Service pour douze personnes à décor “Royal Mail”, comprenant grandes et petites assiettes, bols et tasses. Deux tasses manquent. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#461
Een gevarieerd lot meerkleurig aardewerk en porselein met o.a. Imaricoupes, Brusselse hoornvaasjes,...
Lot varié de porcelaines et de faïences polychromes dont des coupes d’Imari, des cornets de Bruxelles etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#558H. Poncet
Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.
Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/300 -
#367
Twee verschillende aardewerken theepotten met resp. zwart en geel glazuur. We voegen er een rond albasten blad aan toe.
Deux théières en grès à glaçure en noir et jaune. Nous ajoutons un plateau en albâtre.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#114Marie Ingels-PauwertPeriod: 1864-1960
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 150/250 -
#718
Een oude zwaardbajonet. Omstreeks 1900.
Baïonnette longue. Vers 1900.No longer availableDim. L: 69 cmEstimate: € 70/100 -
#149
“Nachtlandschap met burcht en koeien”. Olie- en goudverf op paneel. Achteraan op de lijst een oude toeschrijving aan Léon Brunin.
”Paysage de nuit, fort et vaches”. Huile et peinture d’or sur panneau. Dédicace à l’arrière sur le cadre : Léon Brunin.No longer availableDim. 43 x 62 cmEstimate: € 200/300 -
#329Floris Jespers
“Oud huizen”. Houtskooltekening. Achteraan gecertifieerd door Emiel Jespers, zoon van de kunstenaar. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Vieille maison”. Dessin au fusain. Certifié au dos par Emiel Jespers.No longer availableDim. 14 x 22,5 cmEstimate: € 40/60 -
#775
Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.
Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 110 x 74 cmEstimate: € 120/180 -
#508
Een lot gesculpteerd hout, bestaande uit een wierookbrander in de vorm van een zittende Boeddha, een Chinese wijze, een Japanse wierookbrander en een Thais vrouwenhoofdje.
Lot de bois sculpté comprenant un encensoir en forme d’un Bouddha assis, un sage chinois, un encensoir japonais et une tête de femme thaï.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#670
Een vaas van Chinees porselein met een blauw decor van pioenen Medio XXe eeuw.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de pivoines. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/120 -
#522J. Delvaux
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Vue de rue”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 110 x 90 cmEstimate: € 80/100 -
#491
Cloisonné vaas met houten voet. Kleine letsels.
Vase en cloisonné sur pied en bois. Petits dégâts.No longer availableDim. H.27 cmEstimate: € 80/100 -
#642
“Havenzicht”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Nolte.
“Vue de port”. Huile sur carton. Porte une signature: Nolte.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#669
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Roosenboom.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Porte une signature: Roosenboom.No longer availableDim. 17 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#267
“Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
”Justitia”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 39,5 cmEstimate: € 120/200