Other lots in this auction
-
#476
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.No longer availableDim. 305 x 222 cmEstimate: € 200 / 300 -
#308
Een vaasje en een grote driehoekige schaal van gekleurd Muranoglas. De schaal gemerkt.
Un vase et un grand bol triangulaire en verre de Murano coloré. Le bol est marqué.No longer availableDim. h: 23 cm Ø:40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#93
“Dansende putto”. Een beeldje van brons op groen marmeren sokkel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw, sokkel later.
Putto dansant. Une statuette en bronze sur un socle en marbre vert. Vraisemblablement XVIIIe siècle, socle plus tard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 180 -
#260
Een parelhalssnoer met grote witte zoetwaterparels en met zilveren slot.
Un collier de perles avec de grosses perles d'eau douce blanches et un fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#214
“Schepen bij woelige zee”. Olieverf op paneel naar François Musin. Apocrief gesigneerd
“Navires dans une mer agitée”. Huile sur panneau d'après François Musin. Signature apocryphe.No longer availableDim. 42 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#367
Twee rechthoekige Perzische tegels van polychroom aardewerk met vogeltjesmotief.
Deux carreaux persans rectangulaires en faïence polychrome à motif d'oiseaux.No longer availableDim. 24 x 10,5 cm x 2Estimate: € 40 / 50 -
#578
Een zesentwintigdelig servies van Brussels porselein, versierd met verguld en meerkleurig decor. Tijdperk Empire.
Service de vingt-six pièces en porcelaine de Bruxelles, à décor doré et multicolore. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#566
Een handgeknoopt Oosters tapijtje van wol en zijde.
Un tapis oriental noué à la main en laine et soie.No longer availableDim. 187 x 130 cmEstimate: € 120 / 200 -
#529
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 80 / 100 -
“Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van P.J. Mene.
No longer availableDim. 35 x 29 x 13 cm -
#140
Een paar 18 K wit en geelgouden trouwringen.
Une paire d'alliances en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 16,19 gEstimate: € 500 / 600 -
#401
Een paar kleine balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgers. Beide gerestaureerd (en beschadigd).
Paire de petits vases balustres en porcelaine de Chine à décor multicolore de guerriers. Tous deux restaurés (et abîmés).No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 15 / 20