Similar lots by type
-
#442J. Lamperjee
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180/220 -
#4Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Impasse Ververs”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/150 buiten de plaat.
"L'impasse". Une gravure. Signée et numérotée 20/150 hors planche.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 70/100 -
#534
Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
Une sérigraphie avec une combinaison d'œuvres de divers artistes, toutes signées par eux.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#642
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 38 x 16 cmEstimate: € 40/60 -
#414J. Lamperjee
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180/220 -
#354Jos SchippersPeriod: 1868-1950
“Twee honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Deux chiens". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 120/200 -
#619Jan BosschaertPeriod: °1957
“Aan de rand van de stad”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd 78/100 buiten de plaat.
« Aux portes de la ville ». Une sérigraphie. Signée et datée 78/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#235Boch
Een vijfdelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit vier hoornvazen en een dekselvaas. Gemerkt onderaan.
Garniture de cinq pièces en faïence bleue et blanche, composée de quatre vases en corne et d'un vase à couvercle. Marqué en bas.No longer availableDim. 30, 43 & 57 cmEstimate: € 70/100 -
#434J. Lamperjee
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180/220 -
#2
“Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae...” Een XVIIIe eeuwse, deels ingekleurde gravure.
« Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae... » Gravure du XVIIIe siècle, en partie coloriée.No longer availableDim. 44x34 cmEstimate: € 50/80 -
#552
“Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.
Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.No longer availableDim. 46 x 80 cmEstimate: € 60/80 -
#352Felicien Rops
“Oeuvres inutiles ou nuisibles”. Boekillustratie, gesigneerd in de plaat.
"Oeuvres inutiles ou nuisibles". Illustration du livre, signée dans la planche.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 60/100 -
#424J. Lamperjee
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180/220 -
#454Marius GirardPeriod: 1927 - 2014
“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80/100 -
#472Willy Van EeckhoutPeriod: °1943
“Compositie”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘66.
"Composition". Encre de Chine sur papier. Signé et daté '66.No longer availableDim. 21,5 x 18,5 cmEstimate: € 60/100 -
#304Pierre Dyckmans
“ De vlucht naar Egypte” & ”Vrouw met spinnenwiel”. Twee potloodtekeningen op papier. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1918.
"La Fuite en Egypte" & "Femme au rouet". Deux dessins au crayon sur papier. Les deux signés et le premier daté de 1918.No longer availableDim. 27x22 cmEstimate: € 50/70 -
#697
Een grote gietijzeren tuinvaas.
Un grand vase de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 130/150 -
#312
Een lot van negen beeldjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
Lot de neuf figurines multicolores en poterie du Staffordshire.No longer availableDim. H: 15-26 cmEstimate: € 100/120 -
#319Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
Een reeks van drie tekeningen op papier. Allen gesigneerd. “A l’ordre”. “Vrouwelijk naakt” & “Figuren”
Série de trois dessins sur papier. Tous signés. "A l'ordre". « Nu féminin » et « Figures »No longer availableDim. 24 x 18 cm & 30 x 21 cm & 29 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#683Cardew design
“Silver Service”. Een theepot met meerkleurig en verzilverde gedekte theetafel op het deksel. Ontwerp van Paul Cardew. Onderaan gemerkt.
"Service d'argent". Une théière avec une table à thé multicolore et argentée sur le couvercle. Conception par Paul Cardew. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 75/100 -
#329Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
Een reeks van drie houtskooltekeningen op papier. Allen gesigneerd.
Série de trois dessins au fusain sur papier. Tous signés.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50/70 -
#484Roland CassimanPeriod: °1937
Voorontwerp voor schilderij van “De man”. Gemengde techniek op papier.
Conception préliminaire pour la peinture de "L'homme". Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 72 x 101 cmEstimate: € 80/120 -
#359
“Zuiders stadje”. Aquarel op papier. Toegeschreven aan Jespers.
"Ville du sud". Aquarelle sur papier. Attribué à Jespers.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#309Victor Rousseau
“Liggend naakt”. Houtskool en wit krijt op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu Allongé". Fusain et craie blanche sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 14 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#586
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120/140 -
#266
Een vierkant bijzettafeltje van eikenhout. Vier gedraaide poten met vernauwingen en met H-verbinding. XIXde eeuw.
Une table d'appoint carrée en bois de chêne. Quatre pattes tournées avec des étranglements et avec une entretoise en H. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 56 x 51 cmEstimate: € 80/120 -
#169De Meyer
“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Gaines de foin. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 66 cmEstimate: € 180/240 -
#590
Een bruin gepatineerd bronzen beeldje van een jonge baadster.
Une figurine en bronze à patine brune d'une jeune baigneuse.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50/80 -
#282Burnett
“Straatzicht te Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue sur une rue à Paris. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#574Leo EngelsPeriod: 1882 - 1952
“Paar vrouwelijke naakten”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Couple de nus féminins". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 120/200 -
#568
Een kleine Capucine bowl van Chinees porselein met binnenin een famille rose landschapsdecor, buiten chocoladebruin gekleurd. Omstreeks 1800.
Petit bol Capucine en porcelaine de Chine à décor de paysage famille rose à l'intérieur, couleur marron chocolat à l'extérieur. Vers 1800.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 60/80 -
#688
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 156 x 98 & 70 x 52 cmEstimate: € 30/50 -
#177
Een partij dessertlepeltjes en-vorkjes en twee paar visvorken en messen van overwegend Nederlands zilver, 2de gehalte, evenals een taartschep met datumletter H. Zevendertig stuks. (één lepeltje gebroken).
Un lot de cuillères et fourchettes à dessert et deux paires de fourchettes et couteaux à poisson, principalement en argent hollandais, deuxième montant, ainsi qu'une pelle à tarte avec date lettre H. Trente-sept pièces. (une cuillère cassée).No longer availableDim. 530 gEstimate: € 200/250 -
#15
Een paar houten stoelen met fijn uitgestoken ruggen. Tijdperk Régence; omstreeks 1730-1740.
Une paire de chaises en bois aux dossiers finement sculptés. Epoque Régence; vers 1730-1740.No longer availableDim. H: 97 cmEstimate: € 75/100 -
#561
Twee theekannetjes van blauw en wit Chinees porselein, het éne met een decor van vogels, bloemen en bamboe, tijdperk Qianlong (haarscheur onderaan), het andere met perziken, XIXde eeuw.
Deux théières en porcelaine de Chine bleu et blanc, l'une à décor d'oiseaux, de fleurs et de bambous, époque Qianlong (fêlure au fond), l'autre à pêches, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 19 & 14 cmEstimate: € 120/180 -
#105
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,75 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 850/950