Other lots in this auction
-
#641Een kleine fishtank van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Petit aquarium en porcelaine de Canton polychrome et dorée.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#60Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 1,56 ct.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#204Joost KampenPeriod: ° Amsterdam“Kustlandschap bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage nocture à la côte”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#737RörstrandEen art deco vaasje van aardewerk. Gemerkt onderaan.
Vase art déco en faïence. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#348Een lot messing, bestaande uit een koffiekan, een waterketel een XVIIIe eeuwse vertinde schaal.
Un lot en laiton, composé d'une cafetière, d'une bouilloire et d'un bol en étain du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#268Capodimonte“Moeder met kind”. Een beeld van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.
Mère avec enfant . Une sculpture de biscuit italien multicolore dessinée par Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#520Een bijzettafeltje van wortelnootfineer met één lade in de gordel en op liervormige poot.
Une table d'appoint en placage de ronce de noyer avec un tiroir dans la ceinture et sur un pied en forme de lyre.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#566Een machinaal geknoopt Belgisch wollen tapijt.
Tapis mécanique belge en laine.No longer availableDim. 200 x 300 cmEstimate: € 40 / 60 -
#606Vitra“Baobab”. Een designbureau van groen kunststof naar ontwerp van Philippe Starck.
Baobab . Un bureau design en plastique vert dessiné par Philippe Starck.No longer availableDim. 70 x 180 cmEstimate: € 500 / 1000 -
#58“Sint-Joris en de draak”. Twee messingen triptieken.
“Saint-Georges et le dragon”. Deux triptyques en laiton.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#732Een paar driehoekige kandelaars van gedreven messing. Amsterdam, tijdperk art deco.
Paire de candélabres triangulaires en laiton repoussé. Amsterdam, période art déco.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 300 / 350 -
#639Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 220

