#522Frans Gentils“Landbewerkers”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
Ouvriers agricoles . Huile sur toile. Signée au dos.No longer availableDim. 45 x 47 cmEstimate: € 90 / 110 -
#381RadioneEen Volksempfanger in bakelieten kast.
#23Eern paar porseleinen inktstellen, waarbij één met een enkele inktpot en één met twee inktpotjes. (Eén dekseltje manco).
#127“Triomf”. Een allegorisch bronzen beeld op zwart marmeren sokkel.
#501Een paar Chinese bronzen vaasjes, versierd met draken. Onderaan gemerkt.
#719Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.
#176Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#96Kleine gebombeerde Lodewijk XV commode met drie laden en marmeren blad. Versierd met bloemenmarquetterie. Slijtage.
Petite commode Louis XV bombée ouvrant à tris tiroir et avec tablette en marbre. Décoré de marqueterie fleurie. Usures.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 120 / 200 -
#429“Uilen”. Een gravure op bladgoud (?).
#469“Bonjour Madame Manoire”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bonjour Madame Manoire . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 100 / 120