#159Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#130
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met parels. 8 g goud.
#543
Een 14 K geelgouden hanger met munt van 22 K. John F. Kennedy.
#93
Een paar stormlampen van marmer, metaal en glas. Gedragen door ionische zuilen.
#525
Twee schotels van 800‰ met geaccoleerde rand. 2235 gram.
#115
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,17 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 250/300 -
#570
Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.
#241Val St. Lambert
#233
Twee kleine vaasjes van glaspasta, naar Emile Gallé.
#630Vedette
Een regulateur in notenhouten kast.
#314Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981
2 gravures, beide gesigneerd buiten de plaat en met droogstempel:- “Melkmeisje”. (12,5 x 9,5 cm)- “Poort naar Antwerpen”. (21 x 16,5 cm).
2 gravures, toutes deux signées à l'extérieur de la planche et en relief: - Laitière . (12,5 x 9,5 cm) - Porte d'Anvers . (21 x 16,5 cm))No longer availableEstimate: € 40/50 -
#131Desiderius DuwaertsPeriod: 1850 - 1901
Een terracotta meisjesbuste. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Buste de jeune fille en terre cuite. Signé et daté 1884.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 160/200