Other lots in this auction
-
#432“Abstract stilleven”. Gemonogrammeerd.
Nature morte abstraite. Monogrammé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 150 / 250 -
#362Jos TrotteynPeriod: 1910-2002“Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.
Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.No longer availableDim. 52,5 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#440Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
Un tapis népalais en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 247 cmEstimate: € 200 / 300 -
#159Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#661Een paar gegivreerde glazen vazen met handgeschilderd landschapdecor. Lichte slijtage aan de rand (H. 27,5 cm), evenals een lelievormig glazen soliflorvaasje (H. 24,5 cm).
Une paire de vases en verre doré à décor de paysage peint à la main. Légères usures au bord (H. 27,5 cm), ainsi qu'un vase Soliflor en verre en forme de lys (H. 24,5 cm) .No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#176Een blank houten vitrine in Hollandse stijl met onderaan drie laden en de kroon rijkelijk uitgewerkt met linten en een siervaas
Une vitrine en bois blanc de style hollandais avec trois tiroirs en bas et la couronne richement décorée de rubans et d'un vase décoratif.No longer availableDim. 252 x 166 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#410Een lot van dertien bronzen medailles met ontwerpen van o.a. Eugène De Bremaecker, Victor Demanet, Georges Petit & Jan Keustermans.
Un lot de treize médailles de bronze aux motifs d'Eugène De Bremaecker, Victor Demanet, Georges Petit & Jan Keustermans.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#413Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. D.R.Congo. We voegen er een kleiner beeldje aan toe.
Une statue africaine en bois sculpté. R.D.Congo. Nous ajoutons une statue plus petite.No longer availableDim. h: 23 & 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#545TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met geometrishe motieven.
Un tapis persan en laine noué à la main avec des motifs géométriques.No longer availableDim. 310 x 210 cmEstimate: € 300 / 400 -
#58Een antieke icoon met beeltenis van een aartsengel.
Une icône ancienne représentant un archange.No longer availableDim. 40 x 17 cmEstimate: € 200 / 240 -
#595Een groot Oosters tapijt (enige randslijtage).
Un grand tapis oriental (quelques usures sur les bords).No longer availableDim. 390 x 300 cmEstimate: € 500 / 800 -
#268“Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Een bierkan van geglazuurd Duits steengoed met zes kleine pulletjes. Eén met schilfer aan de voet.
Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Une cruche à bière en grès allemand et six chopes. Un éclat à une base.No longer availableDim. h: 11 & 32 cmEstimate: € 40 / 50




