Other lots in this auction
-
#321Een camera met toebehoren:- Chinon CE-4.- Twee lenzen Chinon- Lens Sony- Zonlichtfilter- Pro Distagon macro lens- Minolta flash
Un appareil photo avec accessoires : - Chinon CE-4. - Deux objectifs Chinon - Lens Sony - Filtre solaire - Objectif macro Pro Distagon - Flash MinoltaNo longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#666Een stoomgebogen staande houten kapstok.
Un porte-manteau debout en bois courbé à la vapeur.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 40 / 60 -
#454“Fantasiewezens”. Een paar litho’s. Toegeschreven aan Salvador Dali, dragen een handtekening buiten de plaat. Eén glas gebroken.
“Créatures fantastiques”. Une paire de lithographies. Attribuée à Salvador Dali, porte la signature à l'extérieur de la planche. Un verre cassé.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#276Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 73 x 110 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#128Louis VuittonEen lederen handtas, model Ellipse met monogramdecor. Datacode M10070.
Un sac à main en cuir, modèle Ellipse avec un monogramme. Code de données M10070.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#29Angelo VadalaPeriod: °1940“Vrouwengezicht” & “Landschap”. Twee olieverfschilderijtjes op doek. Het tweede gesigneerd en gedateerd ‘80.
Visage de femme & Paysage. Deux peintures à l'huile sur toile. La seconde signée et datée '80.No longer availableDim. 18,5 x 14 & 18 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#525MoudEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Un tapis persan en laine et coton noué à la main.No longer availableDim. 295 x 210 cmEstimate: € 200 / 300 -
#33Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à café et thé en métal argenté quatre pièces sur un plateau.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#447Een kraagvaas van Imariporselein met een decor van personages in cartouches, omgeven door vogels en pioenen. Onderaan gemerkt.
Vase à col en porcelaine Imari à décor de personnages dans des cartouches, entouré d'oiseaux et de pivoines. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#529Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Une paire de consoles en pierre sculptée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#629M. J. Wené“Heer bij vier naakte vrouwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Seigneur avec quatre femmes nues. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 89 x 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#382“De naaister”. Olieverf op papier. Lichte beschadiging linksboven
La couturière. Huile sur papier. Légers dommages en haut à gauche.No longer availableDim. 38 x 27,5Estimate: € 100 / 150




