Similar lots by type
-
#47Een vaasje van celadon aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un petit vase en poterie céladon. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#671Een grote bolle vaas met oren en een klein vaasje van meeerkleurig Frans aardewerk, waarbij het kleinste gemerkt van Cherbourg.
Un grand vase rond avec des anses et un petit vase de poterie française multicolore, le petit marqué Cherbourg.No longer availableDim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#58Een aardewerken vaas met meerkleurig geglazuurd decor van een pauw.
Un vase en faïence à décor émaillé multicolore représentant un paon.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#7Een lot aardewerk, bestaande uit twee schotels en een vaas in Iznikstijl.
Un lot de poterie composé de deux plats et d'un vase de style Iznik.No longer availableDim. Ø: 32 cm h: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#51Boch La LouvièreEen grote aardewerken vaas met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt. Decor 2813 door Chevalier.
Grand vase en faïence à décor de fleurs en relief multicolore. Marqué en bas. Décor 2813 de Chevalier.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#107Villeroy & Boch, WallerfangenEen aardewerken vaas met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer.
Un vase en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas. Petit bord écaillé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#657Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Moeder met kind”. Een terracottakleurig plaasteren wandgroepje. Gesigneerd.
Mère et enfant . Ensemble mural en plâtre couleur terre cuite. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#18Een Schots personage van meerkleurig Staffordshire aardewerk.
Un personnage écossais de poterie multicolore Staffordshire.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#37Drie vaasjes van celadon aardewerk, waarvan er twee een paar vormen.
Trois vases en poterie céladon, dont deux forment une paire.No longer availableDim. h: 13,5 & 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#667Een antiek Frans aardewerken pique-fleur en een schaaltje, versierd met bloemendecors. De pique-fleur gerestaureerd.
Une pique-fleur et un bol en faïence de France ancienne, décorés de décors floraux. Le pique-fleur restauré.No longer availableDim. h: 5 & 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#8Een achthoekige geribde kalebasvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase calebasse octogonal côtelé en Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#301“Dansende moeder en zoontje”. Een groep van meerkleurig geglazuurd wit terracotta. Onderaan gemerkt. Royal Dux (?).
Mère et fils dansant . Un groupe de terre cuite blanche émaillée multicolore. Marqué en bas. Royal Dux (?).No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#131Desiderius DuwaertsPeriod: 1850 - 1901Een terracotta meisjesbuste. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Buste de jeune fille en terre cuite. Signé et daté 1884.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 160 / 200 -
#407Een Japanse terracotta vaas met ringen aan de handvatten en met een draak in het decor. Onderaan met stempel ‘Raku’.
Un vase japonais en terre cuite avec des anneaux sur les anses et un dragon dans le décor. Le cachet Raku en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#573Twee verschillende aardewerken vazen. Jaren ‘60. De hoogste met zeer kleine randschilfer.
Deux vases en faïence différents. Années 1960. Le plus haut avec un très petit éclat au bord.No longer availableDim. h: 20 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#283MakkumEen pauwstaartbord met gele rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette à décor à l’eventail avec une bordure jaune. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#459“Kerkzicht”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Vue d'église . Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#441Een antiek ivoren duivelsballetje op staander.
Une boule de diable en ivoire antique sur un support.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#343Een paar messingen appliques met telkens drie lichtpunten, smeedijzeren ophanging.
Paire d'appliques en laiton avec trois points lumineux chacune, suspension en fer forgé.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#43Een verzilverd metalen milieu de table met geslepen kristallen recipiënt. Op geslepen spiegel met verzilverd metalen voet.
Un milieu de table en métal argenté avec réceptacle en cristal taillé. Sur miroir taillé avec base en métal argenté.No longer availableDim. b: 40 & 45 cmEstimate: € 35 / 50 -
#269A. Peeters“Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Béguinage . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#636Een gecapitonneerd crapaudzeteltje.
Un siège crapaud capitonné.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#33Geo Maxim“Meisje met bloem”. Beeldje van zamak op marmeren sokkel.
Fille à la fleur . Figurine en zamak sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#15Drie verschillende 18 k geelgouden hangers, één bezet met een parel en één bezet met koraal, en van één hanger Pompei van 14 K.
Trois différents pendentifs en or jaune 18 kt, un serti d'une perle et un serti de corail, et un pendentif Pompei de 14 K.No longer availableDim. 18 k 4,76 g 14 k 2,26 gEstimate: € 150 / 200 -
#474“Portret”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Chaibi’. Met studie op de verso.
" Portrait ". Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘Chaibi’. Avec croquis au dos.No longer availableDim. 48,5 x 69 cmEstimate: € 250 / 350 -
#42J.V.A.“Rustende ruiter naar de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1974. Klein letsel.
Cavalier au repos au XVIIe siècle . Huile sur toile. Monogrammée et datée de 1974. Blessures mineures.No longer availableDim. 48,5 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#543Een 14 K geelgouden hanger met munt van 22 K. John F. Kennedy.
Un pendentif en or jaune 14 carats avec une pièce John F. Kennedy de 22 carats.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 180 / 250 -
#146Tillens à BruxellesEen staande klok met gefineerde houten kast, versierd met inlegwerk van diverse, deels zwartgelakte houtsoorten en wortelnootfineer. Het werk met carillonmechanisme. Eén venstertje manco. In werkende staat, maar te reviseren. Enkele kleine manco’s aan de kast. XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule avec caisson en bois plaqué, décorée d'incrustations de différents bois laqués en partie noir et placage de ronce de noyer. Le mouvement avec mécanisme à carillon. Une fenêtre manquante. En état de fonctionnement, mais à réviser. Quelques petits défauts au caisson. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 400 / 600



