Other lots in this auction
-
#182Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927
“In de schaapskooi”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dans la Bergerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 350 / 450 -
#177
“Danseres uit het interbellum”. Een bronzen beeld naar een werk van Agathon Léonard. Op zwart marmeren sokkel.
“Danseuse art déco”. Sculpture en bronze d’après Agathon Léonard. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#157
Een handtas, model ‘Calicot’ in zwart-grijs. Met stofzak.
Sac à main modèle Calocot en noir et gris. Avec sac de protection.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 380 / 420 -
#119Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 -1983
“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#89L. Vanaerschot
Twee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 58 x 49 & 50 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#618
Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.
Paire de consoles moulées aux angelots.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#785
Vaas van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#620
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200 / 300 -
#757
Twee kleine en een groot bord van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Deux petites et une grande assiette en faïence polychrome de Rouen.No longer availableDim. Ø: 20 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#284Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 -1983
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 67 cmEstimate: € 100 / 120 -
#701
Een meerkleurig glazen bonbonnière met een reliëfdecor van kastanjebladeren. Gemerkt in het deksel ‘A.N.V.’. (schade aan het deksel).
Bonbonnière en verre multicolore à décor de feuilles de châtaignier en relief. Marque A.N.V. dans le couvercle (couvercle endommagé).No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#799
“Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.
”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 50