Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Pimsart - Guérin

Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.

Vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base.
Dim. h: 35 cm
SKU: 2508200721.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #721
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #289
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 62 x 77 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Zicht op de Schelde te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de l’Escaut à Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 78 x 97 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #588

    Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.

    Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 35 Ø 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #85

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een 22 karaats geel gouden munt.

    Pendentif en or jaune 18 K muni d’une pièce en or jaune 22 K.
    No longer available
    Dim. 20,38 g 4 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #514
    Lode Bosmans
    Period: 1925 - 2017

    “Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje.

    “Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée. Avec livret.
    No longer available
    Dim. 79 x 94 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #414

    Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.

    Petit miroir en verre de Venise formant cabinet à suspendre.
    No longer available
    Dim. 36 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #33

    Twee antieke handgeschilderde metalen dienbladen.

    Deux plateaux en métal peints à la main.
    No longer available
    Dim. 52 & 67 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #546

    Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant. Op bestelling gemaakt in 1992 (factuurbedrag 703.070 BEF).

    Buffet a deux corps en cerisier de style Louis XV, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée. Côté droite adapté. Construit sur commande en 1992 (703.070 BEF sur facture).
    No longer available
    Dim. 226 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #69

    “De avonden”. Een Filmaffiche voor de Nederlandse productie van Rudolf van den Berg. Ontwerp door Joost Veerkamp.

    “De avonden”. Affiche de cinéma pour la production par Rudolf van den Berg. Dessin Joost Veerkamp.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448
    Ruscha

    Een aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd decor van personages in een straatzicht. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence à décor polychrome de personnages dans une rue. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 42 / 48
  • #367
    Charles Samuel
    Period: 1862 - 1939

    Een paar bronzen plaquettes met profielen van Albert I en Elisabeth. Gesigneerd. 1916.

    Paire de plaquettes en bronzes aux profils d’Albert I et d’Elisabeth. Signées et datées 1916.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #673

    Een meerkleurig plaatijzeren uithangbord in de vorm van een snoek.

    Enseigne en tôle peinte en forme de brochet.
    No longer available
    Dim. l: 126 cm
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More