Similar lots by type
-
#596
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#651Joris Buseyne
“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#667
Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).
Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).No longer availableDim. L. 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#411
Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.
Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#153Amphora
Een art deco sierkruik van aardewerk met emaildecoratie van een vogel en andere motieven. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif art déco en faïence à décor émaillé d’un oiseau et de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#227
Twee koffiepotten van Naams aardewerk met koperen monturen. Eén met restauratie aan een deksel.
Deux cafetières en faïence de Namur aux montures en cuiver. Une restauration à un couvercle.No longer availableDim. h: 25 & 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#712
Een terracotta schoorsteen.
Une cheminée en terre cuite.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#749
Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.
Quatre netsukes en faïence sous forme de sages. Marque au dos. Une petite main manquante, et une pièce avec dégâts.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#428
Twee oliekruiken van steengoed, waarbij één met bruin glazuur en een grijze met een pauw in het decor.
Deux cruches à huile en grès dont une à glaçure brune, l’autre grise décorée d’un paon.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#408
Een schotel van Delfts aardewerk met tinglazuur.
Plat en faïence de Delft à glaçure à l’étain.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#303
Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.
Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un vase fleuri et avec une guirlande sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#723
Een reeks van elf antieke Delftse tegels.
Suite de onze carreaux de Delft anciens.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#448Ruscha
Een aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd decor van personages in een straatzicht. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence à décor polychrome de personnages dans une rue. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 42 / 48 -
#381
Een aardewerken scheerbekken met meerkleurig bloemenmotief. XIXe eeuw.
Bassin de rasage en faïence à décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. b: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#218
Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw. (haarscheur en letsels aan de rand).
Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle. (Cheveux et usures au bord).No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#228
Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800. (letsels aan de rand).
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800. (cheveux et usures au bord).No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 250 / 350 -
#662
Vier diverse antieke potten van steengoed.
Quatre pots anciens divers en grès.No longer availableDim. h: 32 - 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#652
Vier diverse antieke potten van steengoed.
Quatre pots anciens différents en grès.No longer availableDim. 32 - 48 cmEstimate: € 200 / 220 -
#393
Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.
Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.No longer availableDim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#358
Een sierbord van meerkleurig aardewerk van Rouen, versierd met een wapenschild in het plat en Lodewijk XV-motieven in reliëf.
Assiette décorative en faïence polychrome de Rouen décoré d’un blason et de motifs Louis XV en relief.No longer availableDim. 24 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#301
Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een Chinese tuin.
Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un jardin chinois.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#507
Een Chinees personage van meerkleurig aardewerk met sang-de-boeufglazuur. Binnenin gemerkt.
Personnage chinois en faïence polychrome à glaçure sang-de-boeuf. Intérieur marqué.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#463
Een vaasje van Chinees aardewerk met een decor van bloesems.
Petit vase en faïence de Cine à décor de fleurons.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 55 / 60 -
#747Royal Doulton, England
Vier verschillende kleine ‘Character jugs’ van meerkleurig aardewerk. Allen gemerkt onderaan. Eén met randschilfer achteraan.
Quatre différentes petites “Character Jugs” en faïence polychrome. Marque sous la base. Un éclat à l’arrière.No longer availableDim. h: 8 & 9 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#98Wood’s Ivory Ware
Een Engels theeservies, bestaande uit een theepot, melkkannetje, suikerpot, een gebakstolp, zes kopjes met ondertasjes (één ondertasje manco), zes bordjes en een schaaltje. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine anglaise comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, une cloche à gâteaux, six tasses et soucoupes (une soucoupe manque), six assiettes et un plat. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 3 - 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106
Een Engelse mahoniehouten vierladenkast.
Meuble à quatre tiroirs anglais en acajou.No longer availableDim. 114 x 120 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#696
Een halkapstok met parapluhouder en handschoenkastje.
Porte manteaux avec bac à parapluies et coffret à gants.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 100 / 120 -
#50
Een topaas van 12 ct.
Topaze de ± 12 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 200 / 300 -
#216
Een gebeeldhouwd eikenhouten secretaire-bibliotheek met een decor van bloemenvazen en -guirlandes. Achter het klapblad zes kleine laden. Het opzet met twee gevitreerde deuren en met een kuif in de vorm van een bloementuil (beschadiging). De basis met twee deuren en twee laden. Maasland, omstreeks 1800.
Sécretaire-bibliothèque à abbatant en chêne sculpté à décor de vases de fleurs et de guirlandes. Derrière l’abattant six petits tiroirs. Le haut à deux portes vitrées et coiffé d’une corbeille de fleurs (dégât). Le bas à deux portes et deux tiroirs. Mosan, début XIXe siècle.No longer availableDim. 196 x 112 x 48 cmEstimate: € 500 / 700 -
#668
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#503
Een ronde coupe van Imari-porselein in bronzen montuur. Omstreeks 1900.
Coupe ronde en porcelaine d’Imari à monture en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 24 cm Ø 27 cmEstimate: € 170 / 250 -
#442Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 41 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#487
Een Chinees juwelenkistje met jade plaquettes en messingen beslag.
Petit cabinet à bijoux chinois décoré de plaquettes en jade et aux montures en laiton.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#526
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
Carpette persane en coton et soie. Nouée main.No longer availableDim. 190 x 123 cmEstimate: € 300 / 500 -
#163‘Must’ de Cartier
Een zonnebril in origineel etui en met certificaat
Paire de lunettes de soleil dans l’étui d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#618
Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.
Paire de consoles moulées aux angelots.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 120