#217Een grote opgezette hertenkop met gewei.
#40Een 18 kt geelgouden broche.
#403Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.
#513Val Saint LambertEen lot van 3 geslepen kristal parfumset, bestaande uit juwelen dekselpotje, pompflacon en parfumfles met dop. Gelabeled Val Saint Lambert.
A set of 3 cut crystal perfume items, including a jeweled lidded jar, a pump bottle, and a perfume bottle with stopper. Labeled Val Saint Lambert.No longer availableDim. H: 8-17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#516Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.
#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#24Een lot van 4 miniatuur schilderijtjes, 3 van een dame en 1 van een koppel.
#525Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#163SarreguéminesEen jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.
A jardinière made of French earthenware, multicolored decorated with satyr heads and a floral and plant decor in relief. Marked Sarreguémines, small chip on the edge. Comes with assorted pedestal made of multicolored earthenware with plant decor and bird in relief.No longer availableDim. 104 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
An 18 carat white and rose gold Art Deco ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 0.72 ct, HP1 quality, and four triangle-cut diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct, as well as four brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.No longer availableDim. 12,55 gEstimate: € 1400 / 1600