#576Een lot van 3 Louis XV stijl armstoelen met oudroze florale motieven.
#568Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
#403Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.
#226Een serie van vijf mahoniehouten stoelen in Victoriaanse stijl. Met losse, met stof beklede zitten en versierd met een licht houten biesje.
A set of five mahogany chairs in Victorian style. With detachable, fabric-covered seats and adorned with a light wooden border.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#257Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
A lot consisting of 3 pairs of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h - 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
A silver Mesh handbag marked LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout with a weight of 450 grams.No longer availableDim. h 20 x l 20 cmEstimate: € 200 / 250