#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#431Een polychroom masker. Afrikaans werk.
#138‘Homage aan Rik Wouters.’ Terra cotta sculptuur van een dameshoofd.
"Homage to Rik Wouters." Terracotta sculpture of a woman's head.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 220 / 280 -
#600Guillaume OroEen 18 kt geelgouden horloge met gedragen geel lederen polsband.
An 18 kt yellow gold watch with worn yellow leather wristband.No longer availableDim. 19,10 gEstimate: € 160 / 200 -
#170Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,85 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.85 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#353Vieux BruxellesEen wit porseleinen Vieux-Bruxelles kom met vergulde randen en organisch decor. Bijgevoegd een antiek lusterware tasje met schade, en een wit porseleinen tasje met schotel en floraal decor versierd.
A white porcelain Vieux-Bruxelles bowl with gilded edges and organic decoration. Included is an antique lusterware bag with damage, and a white porcelain bag with dish and floral decoration.No longer availableDim. 11 x Ø21,5cmEstimate: € 75 / 125 -
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
#411Een masker van gesculpteerd hout met resten van polychrome. Baoule, Ivoorkust.
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sailing ship". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 260