#527Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
#475Maison TaymansEen oude hutkoffer in hout en leder, zwarte metalen details.
#534S. Audenaert“Stilleven met druiven en sinaasappel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1981.
"Still Life with Grapes and Orange". Oil on canvas. Signed and dated 1981.No longer availableDim. 28,5 x38cmEstimate: € 100 / 120 -
#337Een verguld bronzen beeld van een Thaise muzikante met snaarinstrument.
#579Een vierhoekige spiegel in Art Deco stijl.
#150ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate.No longer availableDim. bruto: 43,60 gEstimate: € 3600 / 4000 -
#163SarreguéminesEen jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.
A jardinière made of French earthenware, multicolored decorated with satyr heads and a floral and plant decor in relief. Marked Sarreguémines, small chip on the edge. Comes with assorted pedestal made of multicolored earthenware with plant decor and bird in relief.No longer availableDim. 104 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
A carved wooden mask. Tchokwe.No longer availableDim. 34 x 17 cmEstimate: € 40 / 60