Similar lots by type
-
#387Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#67Een schotel van blauw en wit aardewerk met personages en een wapenschild in het decor.
Plat en faïence bleue et blanche décoré de personnages et d’un écusson.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 25 / 35 -
#97Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#61Een schenkkan van meerkleurig Gouds aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Verseuse en faïence polychrome de Gouda à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#33Een lot van zeven borden van blauw-wit en meerkleurig aardewerk, waaronder Delft, Straatsburg en Rouen. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de sept assiettes en faïence blanche et bleue - Delft, Rouen et Strasbourg. XIXième siècle et XXième siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#63Henriot, QuimperEen dienblad van meerkleurig aardewerk met een koppel in het decor. Gemerkt.
Plateau de service en faïence polychrome décoré de deux personnages. Avec marque.No longer availableDim. b: 49 cmEstimate: € 30 / 50 -
#77Auguste Moulin & Cie.Een art deco vaas van meerkleurig en verguld aardwerk. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence polychrome et dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Een paar goudfazanten van meerkleurig Chinees aardewerk in de geest van de Tang.
Deux faisans en faïence chinoise polychrome dans l'esprit de Tang.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Flesvaas met sang-de-boeufglazuur met gouden decoraties.
Gourde en porcelaine à glaçure sang-de-boeuf et à décor doré.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 220 / 240 -
#243Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Un petit vase en faïence beige et rouge. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 220 / 280 -
#138Een zalfdoosje van Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.
Boîte à onguent en porcelaine de Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 160 / 180 -
#288Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een Fo-hond in een landschap. Het deksel eveneens getooid met een Fo-hond.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chien Fo dans un paysage. Le couvercle est également décoré d'un chien Fo.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 170 / 250
Other lots in this auction
-
#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants et diamants baguettes ayant un poids total de +- 3 ct.No longer availableDim. 9,14 gEstimate: € 3000 / 4000 -
#231“Vishandelaar”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Marchant de poissons". Un netsuké en ivoire. Oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#25Een lot van zestien herenhorloges van roestvrij staal sommige met lederen polsband.
Un lot de seize montres pour homme en acier inoxydable, certaines avec des bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#104Een paar notenhout armstoeltjes in Lodewijk XV-stijl. Met tapisserie bekleed (slijtage).
Paire de fauteuils en noyer de style Louis XV. Couverture en tapisserie (usures).No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#419Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table à échiquier octogonale en marbre de différentes couleurs et sur piétement en fonte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#151Een grote schotel van Delfts blauw aardewerk met een Chinees decor van een tuin met hekje. Bloementuilen op de vleugel. Enkele randschilfers, letsels aan het glazuur aan de achterkant. XVIIIde eeuw.
Grand plat en faïence de Delft bleue à décor chinois d’un jardin à la grille. Aile aux bouquets de fleurs. Quelques éclats et des dégâts à la glaçure au verso. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#76Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#226Een tweedeursgarderobe met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes avec un tiroir en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. 211 x 150 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#93Een schotel van glas met handgeschilderd decor.
Plat en verre à décor peint à la main.No longer availableDim. Ø 35,50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#1Een antiek opgezette snotolf (Cyclopterus lumpus ofte lompvis).
Lump empaillé ancien (Cyclopterus lumpus ou grosse poule de mer).No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#227Zeven borden van Imari porselein met diverse decors. Japan, XIXde eeuw.
Sept assiettes en porcelaine Imari a décors divers. Japon, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#389Edgard Heirman“Oogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Récolte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 60 / 100

