Een aardwerken bord met meerkleurig bloemendecor. Achteraan gemerkt. Randschilfer.
Makkum

Une assiette en faïence à décor floral multicolore. Marquée à l'arrière. Un éclat.
Online only
Dim. Ø: 29 cm
SKU: 2810200042.
Auction day: 28 October 2020 22:00
Catalogue #42

  • #85

    Une paire de paysages méditerranéens, huile sur toile. Tous deux signés.
    Online only
    Dim. 33 x 40 cm
  • #64
    Royal Doulton, England

    “Dames”. Twee grote en twee kleinere meerkleurige beeldjes. Bijgevoegd een beeldje “Cruella De Vil”. Allen gemerkt onderaan.

    Ladies . Deux grandes et deux plus petites figurines multicolores. Attaché une figurine Cruella De Vil . Tous marqués en bas.
    Online only
    Dim. h: 9 - 20 cm
  • #9

    “Commerce - Industrie”. Een gietijzeren muurornament met allegorische voorstelling. Beschadiging aan het bevestigingspunt.

    Online only
    Dim. 19 x 43 cm
  • #68
    AP, Meissen

    Een sierbord met een meerkleurig Japans decor van een draak. Onderaan gemerkt. Met staandertje.

    Une assiette décorative avec une décoration japonaise multicolore représentant un dragon. Marquée en bas. Avec support.
    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
  • #92

    Een nest of tables met getorste poten. Eén tafeltje manco, één licht beschadigd

    Un nid de tables aux pieds torsads. Une table manquante, une légèrement endommagée.
    Online only
    Dim. 54 x 45 cm
  • #72

    Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de six figurines de biscuits multicolores différentes.
    Online only
    Dim. h: 15 - 17 cm
  • #11

    Een reeks van twaalf XIX eeuwse tinnen schotels.

    Online only
    Dim. Ø 32 cm
  • #33

    “Personages”. Gouache op zijde. Chinees werk.

    Online only
    Dim. 26 x 10 cm
  • #96
    Canon

    Zoom lens fd 70-150mm 1/45. In etui.

    Online only
    Dim. l: 20 cm
  • #6

    Een paar tinnen kruisbeelden.

    Une paire de crucifix en étain.
    Online only
    Dim. h: 39 cm
  • #34
    A. Jacob

    “Zicht op Venetië”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 19 x 27 cm
  • #26
    Yvonne Baugniet
    Period: 1912 - 1978

    “Bootjes in de baai”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘59.

    Online only

Online-Only veiling van 28 oktober 2020

Op 28 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On October 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 October 2020 22:00