#51
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 € -
#7
Een paar 19de eeuwse tegels van landknechten en een Spreuktegel “Bij elkander deugen ze niet, van elkander meugen ze niet.”
Une paire de carreaux aux militaires du 19ème siècle et une tuile au slogan “Bij elkander deugen ze niet, van elkander meugen ze nietNo longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#50
#92
Een nest of tables met getorste poten. Eén tafeltje manco, één licht beschadigd
Un nid de tables aux pieds torsads. Une table manquante, une légèrement endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 54 x 45 cm -
#65
Un lot de sept groupes différents de porcelaine multicolore et dorée. Ombrelle endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 10 - 20 cm -
#96Canon
Zoom lens fd 70-150mm 1/45. In etui.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 20 cm -
#4
Een siercoupe van oranje glas op een zamakken voet in de vorm van bladeren en bloemen. Coupe gebarsten. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 27 cm; h: 25 cm -
#3
Een paar hondjes van Italiaans aardewerk in de geest van Stafgfordshire.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 19 cm -
#107
Een messingen wijnmeter.
Une mesure à vin en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 € -
#16Van den Abeele
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 50 cm -
#73
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 13 - 27 cm -
#29Bert Van den BroeckPeriod: 1917 - 1987
“Landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 22 x 22 cm