Other lots in this auction
-
#133Tip GalléEen glazen vaas met een geëtst decor van bloesems. Gemerkt.
Un vase en verre avec décor de floraisons. Marqué.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#98Een groot lot postzegels:- Een insteekboek met Belgische postzegels. 1849 - 1980.- Een lot eerste-dag omslagen van Liechtenstein in omslagen.- Een insteekboek met zegels van Polen, Hongarije, de Sovjetunie, Mongolië, Noord-Korea, enz.- Een album met zegels uit de DDR van 1954-1979. Bijna compleet.
Un grand lot de timbres postes:- Un album à collection de timbres avec timbres postes belges. 1849 - 1980.- Un lot d’enveloppes première édition de Liechtenstein sous enveloppe.- Un album à collection de timbres et timbres postes de la Pologne, la Hongrie, l’Union Soviétique, la Mongolie, la Corée du Nord, etc...- Un album de timbres de la RDA de 1954-1979.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#491Een zwarte gemberpot van Japans porselein. Versierd met bloemen en ijsvogels.
Un pot à gingembre noir en porcelaine de Chine. Décoration de fleurs et de martin-pêcheur.No longer availableDim. 34,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 245 x 197 cmEstimate: € 100 / 120 -
#148Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en style Louis XV. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#575“Twee meisje aan een portiek met bloeiende pioenen”. Een groep van gesculpteerd jade op een houten sokkel. In originele doos.
”Deux jeunes filles près d’un portillon et de pivoines”. Un groupe en jade sculptée sur socle en bois. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#68Een bonbonnière en een vaas van Booms glas, waarbij één met meerkleurige en één met vergulde versieringen.
Une bonbonnière et un vase en verre de Boom, décors polychromes et dorés.No longer availableDim. Ø: 20 & h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#383Vier paar messingen kandelaars. Tijdperk Empire.
Quatre paires de candélabres en laiton. Période Empire.No longer availableDim. h: 24 - 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#461LladroEen geisha van polychroom porselein.
Une geisha en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 35 / 50 -
#354Louise Minne“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 30 / 50 -
#747Veyhl, PlüderhausenEen vaasje van zilverporselein. Begin jaren 50. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine argentée. Début années ‘50. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20 / 25 -
#364Felix Labisse“Le Rose-Pleurs”. Litho met tekst van de kunstenaar. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingelijst.
”Le Rose-Pleurs”. Une lithographie avec texte par l’artiste. Signée hors planche. Pas d’encadrement.No longer availableDim. 57 x 45 cmEstimate: € 100 / 120


