Other lots in this auction
-
#721Een lot van zes kommen van Imariporselein. XVIIIe en XIXe eeuw. Eén met randschilfers en twee met een haarscheur.
Un lot de six bols en porcelaine Imari. XVIIIème et XIXème siècle. Un avec des éclats et deux avec cheveux.No longer availableDim. Ø: 11,5 - 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#491Een zwarte gemberpot van Japans porselein. Versierd met bloemen en ijsvogels.
Un pot à gingembre noir en porcelaine de Chine. Décoration de fleurs et de martin-pêcheur.No longer availableDim. 34,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#6Een klein Engels bijzettafeltje met een lade en twee klapblaadjes.
Une petite table anglaise à un tiroir et deux tablettes rabattables.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#684Henri Van Seben“Personages op het erf”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.
”Personnages sur la cour”. Aquarelle et gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 42,5 x 37,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#650Twee tafelstukken van zilvergepatineerd metaal met telkens vier kaarsenhouders.
Deux décorations de table en métal argenté avec 4 bougeoirs chacune.No longer availableDim. diam: 32 cmEstimate: € 65 / 75 -
#416Een Italiaanse serveerwagen met opklapbaar blad met bloemenmotief.
Une desserte italienne à tablette amovible motif fleuri.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 40 / 80 -
#399Zes lepeltjes en één suikerlepeltje versierd met rozentakjes van zilver. C.B. 835‰ en drie kleine zilveren lepeltjes van Delheid en zes van Stellamans.
Six petites cuillères et une cuillère à sucre à décoration de branches de rosiers en argent. C.B. 835‰No longer availableDim. 124 gEstimate: € 30 / 40 -
#4Felix Timmermans‘Omnibus’, Van Kampen & zoon N.V. Amsterdam 1961. Tweede druk. Bevat o.a. ‘pallieter’ en ‘Het kindeken Jezus in Vlaanderen.’
”Omnibus”. van Kampen & zoon. N.V. Amsterdam 1961. Seconde édition. Avec entre-autres “Pallieter” et “Het kindeken Jezus in Vlaanderen”.No longer availableEstimate: € 24 / 28 -
#282S. Corvesor“Landschap aan een meer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage auprès d’un lac”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#772Een ets van Antwerpen met zicht op de toren van de kathedraal. getekend Hebbelinck en genummerd buiten de plaat .
Une eau-forte, Anvers et vue sur la tour de la cathédrale. Signée Hebbelinck et numérotée hors planche.No longer availableDim. B: 31 cm; H 47 cmEstimate: € 42 / 50 -
#296Hilaire à StenayEen eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#55Longines PréseneEen roestvrij stalen quartz horloge met lederen polsband.
Une montre en acier inoxydable quartz à bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 150


