#61“Moeder met kind”. Een lampenvoet van donkergepatineerd zamak met een glazen kap.
”Mère et enfant”. Un pied de lampe en régule à patine et coupe en verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50 / 70 -
#158“Oosterse jongedames”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Strasser. Met een handversierde lijst.
”Jeunes dames orientales”. Huile sur panneau. Porte la signature: Strasser. Encadrement décoration fait main.No longer availableDim. 48,5 x 29,5 cmEstimate: € 600 / 800 -
#95Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
#151Een paar kleine beeldjes “Kindje met kruik” en “Meisje”. Brons naar Moreau.
#733Een stenen beeltenis van Isis en een zittende kat van brons. Egypte.
Une statue en pierre représentant Isis et une statue en bronze en forme de chat. Egypte.No longer availableDim. h: 21 & 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#656Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
#683Een groot ei uit malachiet. Met sokkel.
Un grand oeuf en malachite. Avec socle.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#831Een antiek tweeloops vuursteengeweer.
#519Peter Jan Schuin“Bloementuil”. Litho. Gesigneerd in de plaat.
”Bouquet de fleurs”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 80 / 100 -
#354Louise Minne“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 30 / 50 -
#38Een paar vazen van Vieux Paris porselein met een polychroom decor van vissers.
Une paire de vases en porcelaine Vieux Paris, décor de pêcheurs polychrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#877JunghansEen regulateur in gebeeldhouwd houten kast. In werkende staat.
Un régulateur en bois sculpté. En état de marche.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 25 / 35