Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Accordiola Swingmaster accordeon, met Cassotto. In originele koffer.
Een Accordiola Swingmaster accordeon, met Cassotto. In originele koffer.
Accordiola

Een Accordiola Swingmaster accordeon, met Cassotto. In originele koffer.

Un accordéon Accordiola Swingmaster et Cassotto. Avec coffre d’origine.
Dim. 50 x 45 cm
SKU: 2901190625.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #625
Estimate: € 1500 / 2500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #569

    “Rijstvelden.” Aquarel op papier. Draagt handtekening L. Eland.

    ”Rizières”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: L.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #318
    G. H. Bruxelles

    Een gietijzeren stoppenverkleiner in de vorm van een krokodil. Onderaan gemerkt.

    Un rétriceur à bouchons en fonte en forme de crocodile. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. L: 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #74
    Meewis

    “Groenplaats 1980” & “Lijnwaadmarkt 1980”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    ”Groenplaats 1980” & “Lijnwaadmarkt 1980”. Deux huiles sur toiles. Signées.
    No longer available
    Dim. 50 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #80

    Een 18 karaats geel gouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 en 10 saffieren samen ± 0,50 ct.

    Une bague ‘Toi et Moi’ en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et dix saphirs, ensemble ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 14,87 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #304
    Sarty

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd. (pseud. Suzanne Goetghebeur).

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #644

    “Rabbijn”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mané Katz.

    ”Rabbin”. Huile sur toile. Porte la signature: Mané Katz.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #894

    Tweedeurskastje met marmeren blad en met koperen versiering op de deuren. Omstreeks 1900.

    Une petite armoire à deux portes à tablette en marbre et décorations en cuivre sur les portes. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 120 x 74 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #397

    Een oude ijzeren bureaulamp met groene kap.

    Une ancienne lampe de bureau en métal à abat-jour vert.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #64
    Salvador Dali

    “De verschijning van de engel”. Litho. Draagt een handtekening en genummerd 218/300.

    ”L’apparition de l’ange”. Une lithographie. Porte une signature et numérotée 218/300.
    No longer available
    Dim. 66 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #822

    Een goud gepatineerde metalen luchter met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.

    Un lustre en métal doré à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #899

    Een industriële hanglamp met twee lichtpunten.

    Une lampe industrielle à deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #38

    Een paar vazen van Vieux Paris porselein met een polychroom decor van vissers.

    Une paire de vases en porcelaine Vieux Paris, décor de pêcheurs polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More