Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Accordiola Swingmaster accordeon, met Cassotto. In originele koffer.
Een Accordiola Swingmaster accordeon, met Cassotto. In originele koffer.
Accordiola

Een Accordiola Swingmaster accordeon, met Cassotto. In originele koffer.

Un accordéon Accordiola Swingmaster et Cassotto. Avec coffre d’origine.
Dim. 50 x 45 cm
SKU: 2901190625.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #625
Estimate: € 1500 / 2500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #873
    Lladro

    Een verliefd burgerpaar op een bank. Groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Handvat van parasol ontbreekt.

    Un couple amoureux sur un banc. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Le manche du parasol est manquant.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #706
    Metro

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.

    Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.
    No longer available
    Dim. 230 x 160 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #445

    Een gestileerde kandelaar in verchroomd metaal.

    Un candélabre stylisé en métal chromé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #407
    Kaiser

    Een lot van negen vogeltjes van biscuit, waarbij acht meerkleurig en één monochroom wit. Allen gemerkt. Het laatste met kleine restauratie.

    Un lot de neuf oiseaux en biscuit, dont huit polychromes et un blanc. Ce dernier avec restauration. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #318
    G. H. Bruxelles

    Een gietijzeren stoppenverkleiner in de vorm van een krokodil. Onderaan gemerkt.

    Un rétriceur à bouchons en fonte en forme de crocodile. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. L: 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #629
    Collet Bitker

    “Le déjeuner sur l’herbe”. Een kunstmap met drie lithografieën, genummerd op 125 exemplaren. Allen gesigneerd.

    ”Le déjeuner sur l’herbe”. Un album de trois lithographies, numérotées sur 125 exemplaires. Signées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #518

    Een zittende Bodhisattva van brons.

    Un Bodhisattva en bronze assis.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 110 / 150
  • #59

    Twee prenten uit het tijdschrift ‘Galerie Théatrale”.

    Deux images venant du magazine ‘Galerie Théâtrale’.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #358

    Twee oude bajonetten, waarvan één gemerkt Carl Eickhorn. Slijtage.

    Deux anciennes baïonnettes dont une marquée Carl Eickhorn. Usures.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #112
    A. Van den Berg

    “Schip aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.

    ”Navire au quai”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #685

    Twee doosjes van gesculpteerd tijgeroog in de vorm van kwartels.

    Deux boîtes en oeil-de-tigre en forme de cailles.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #344
    Cassiers

    Lithografie “3 mannen aan de Schelde”

    ”Trois hommes et l’Escaut”. Une lithographie.
    No longer available
    Dim. 50 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More