Other lots in this auction
-
#198Hilaire BalsPeriod: °1940“Schapen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moutons sur la rive”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 420 / 480 -
#423Een boek met foto’s over The Rolling Stones 50 jaar.
Un livre avec photos des Rolling Stones 50 ans.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#581“Hotei met fles onder een uitgerolde scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hoteï et bouteille sous un parchemin étendu”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 4,6 cmEstimate: € 80 / 120 -
#850Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan.
Une petite armoire en chêne à une porte et un tiroir au dessus.No longer availableDim. 91 x 36 x 66 cmEstimate: € 25 / 45 -
#870Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.
Une étagère en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#204Olof ArboreliusPeriod: 1842 - 1915“Zeilboot en sloepen bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1876’.
”Voilier et chaloupes au clair de lune”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1876’.No longer availableDim. 82 x 134 cmEstimate: € 500 / 750 -
#297Lot van 4 tekeningen: Bailly (toegeschreven aan). “Liggende jongeman”, sanguine. Le Gros (toegeschreven aan). “Landschap met bruggetje” en “Ruiter in een landschap”, pentekeningen. Frans Backvis 1881. “Zicht op de Mont-Blanc”, gesigneerd en gedateerd.
Un lot de quatre dessins:Bailly (dédicace). “Jeune homme couché”, sanguine.Le Gros (dédicace). “Paysage et petit pont” et “Cavalier dans un paysage”, dessins sur papier. Frans Backvis 1881. “Vue sur le Mont-Blanc”, signé et daté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#22“Scène uit Pastor Bonus” & “St. Antonius”. Twee ingekleurde XVIIe eeuwse gravures met handgeschilderde omlijsting. Resp. Cornelius de Boudt en Petrus Clouwet.
”Scène venant de Pastor Bonus” & St. Antoine”. Deux gravures en couleurs du XVIIème siècle, encadrement peint à la main. Resp. Cornelius de Boudt et Petrus Clouwet.No longer availableDim. 20 x 16 & 9,5 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#739Een lot van 7 strips, bestaande uit: Tintin en Amérique, De Zwarte Rotsen, Het Zwarte goud, Kwik en Flupke 2de reeks, Het Gebroken Oor, en twee albums van Bessy.
Un lot de 7 bandes dessinées: “Tintin en Amérique”, “De Zwarte Rotsen”, “Het Zwart Goud”,” Kwik et Flupke” 2ème édition, “Het gebroken oor” et deux albums de “Bessy”.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#854Bibliiotheek van kersenhout met twee beglaasde deuren. Louis-Philippe stijl.
Une bibliothèque en cerisier à deux portes en verre. Style Louis Philippe.No longer availableDim. 199 x 120 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#657Een Inro-doosje van goudgelakt bamboehout, versierd met een landschapsdecor van personages en afgewerkt met een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een man op een paard. Eind XIXe eeuw.
Une boîte Inro en bambou laqué doré, décoration de personnages et paysage, finition d’un netsuke en ivoire finement sculpté en forme d’un homme sur un cheval.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#734Een moderne Litho. Gesigneerd: ‘ Silvain’ en genummerd buiten de plaat 12/100.
Une lithographie moderne. Signée: ‘Silvain’ et numérotée 12/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 42 / 48


