Other lots in this auction
-
#647Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.
Un Bouddha assis en bois sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#40Een 18 karaats geel gouden medaillon met Madonna en een 18 karaats geel gouden munt van 10 f. Napoleon III.
Médaillon en or jaune 18 ct de la Sainte-Vierge et une pièce en or jaune de 10 FFR à l’effigie de Napoléon III.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 100 / 150 -
#318Grote Delftse blauwe schotel, gemerkt van de Porceleyne fles.
Un grand plat bleu de Delft, marque Porceleyne Fles.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#609“Meisjesbuste”. Een granieten beeldhouwwerk op sokkel. Barst in de basis van de sokkel.
”Buste de jeune fille”. Une sculpture en granite sur socle. Craquelure à la base du socle.No longer availableDim. h:Estimate: € 80 / 120 -
#399Jaak Gorus“Schoolgaande”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Ecolier”. Une eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#190Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een schelp bezet met een parel.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une coquille sertie d’une perle.No longer availableDim. 13,55 gEstimate: € 300 / 500 -
#312“Dame met hoed”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘E.V’. Restauratie in de neutrale zone.
”Femme avec chapeau”. Huile sur toile. Monogramme ‘E.V.’. Restauration dans une zone neutre.No longer availableDim. 32 x 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#17Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#319“Romantisch landschap met molen”. Olieverf op paneel. Schade links onderaan. Omstreeks 1900.
”Paysage romantique au moulin”. Huile sur panneau. Dégât en dessous à gauche. +- 1900.No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 100 / 20 -
#346Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine nouée main.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#25Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een half edelsteen.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 3,92 gEstimate: € 80 / 100 -
#206Een Georgian breakfront bibliotheek met onderaan drie grote laden en een uitschuifbaar schrijfblad, geflankeerd door twee laden en twee paneeldeuren. Bovenaan vier gevitreerde deuren. Engels werk.
Une bibliothèque anglaise breakfront à trois grands tiroirs en dessous, une tablette coulissante flanquée de deux tiroirs et portes panneaux. Au dessus quatre portes à vitres.No longer availableDim. 218 x 210 x 51 cmEstimate: € 350 / 400

