Similar lots by type
-
#137Een paar girandoles van brons en glas met geslepen kristallen pendeloques. Op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze et verre avec pendeloques en cristal taillé. Alimentation électrique.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 220 / 240 -
#308Een Empire kandelaar van deels verguld brons.
Un candélabre Empire en bronze partiellement doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50 / 70 -
#704Een klein koperen luchtertje met gele glazen kapjes.
Un petit lustre en laiton avec des abat-jour en verre jaune.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#278Een messingen tafellamp met opaalglazen kap, versierd met glazen pegeltjes.
Une lampe de table en laiton avec un abat-jour en verre opale, décoré de cônes en verre.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#253Een paar porseleinen lampenvoeten met bloemendecor.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine à décor floral.No longer availableDim. h: 64 cm (m.k.)Estimate: € 50 / 80 -
#648Een paar lampjes met kwarts.
Une paire de lampes avec quartz.No longer availableDim. h: 21 en 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#298Een paar antieke koperen olielampjes.
Une paire de lampes à huile en laiton antique.No longer availableDim. h: 25 & 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#199Een achtarmige luchter van verguld messing/ brons en hout, versierd met barokke motieven.
Lustre à huit branches en laiton/bronze doré et bois, décoré de motifs baroques.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#573Een moderne chromen lamp met een houten propellervliegtuig en met een kantelbare kap met zebravacht.
Une lampe chromée moderne avec un avion à hélice en bois et un abat-jour inclinable en peau de zèbre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 190 / 230 -
#187Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti. Op wit marmeren voetstukken.
Une paire de bougeoirs debout en laiton doré et bronze patiné noir, chacun avec trois points lumineux en forme de vignes végétales, soutenus par des putti. Sur des bases en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#643Een klein smeedijzeren lampje met een meerkleurig glaspasta kapje. gemerkt ‘Primerose’.
Une petite lampe en fer forgé avec un abat-jour en pâte de verre multicolore. Marquée 'Primerose'.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#162Een paar zilveren kandelaars. Nederlandse keuren. Maker S.J.
Une paire de bougeoirs en argent. Poinçons hollandais. Orfèvre S.J.No longer availableDim. h: 37 cm 650 gEstimate: € 350 / 400 -
#631Een paar houten lampenvoeten met ringen.
Une paire de pieds de lampe en bois avec anneaux.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#532Een zesarmige metalen luchter, versierd met kristallen bellen en pendeloques.
Un lustre en métal à six branches, décoré de cloches et de pendentifs en cristal.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#685Een zesarmig koperen luchtertje met kleurloze en blauw glazen pendeloques en bellen.
Un lustre en cuivre à six bras avec des pendentifs et des cloches en verre clair et bleu.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#281Een messingen tafellampje met glazen kapje en getooid met een vrouwelijk naakt.
Une lampe de table en laiton avec un abat-jour en verre et ornée d'un nu féminin.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#689Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Un pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#293Een antiek messingen olielampje met leeuwtjes en dubbele adelaars.
Une lampe à huile en laiton antique avec des lions et des doubles aigles.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#628Een paar bronzen kandelaars. Italië(?) omstreeks 1600.
Une paire de bougeoirs en bronze. Italie(?) vers 1600.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#710RFH CzechoslovakiaEen uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig bloemendecor en verzilverde rand, bestaande uit 35 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 10 diepe borden (één met schilfer), 2 terrines, 2 sauskommen, 2 kleine ovale schaaltjes, één grote ovale schaal, twee grote diepe schotels, een gebakschoteltje en een tazza.
Un service en porcelaine élaboré à décor floral multicolore et bord argenté, composé de 35 grandes assiettes plates, 12 petites assiettes plates, 10 assiettes creuses (une avec flocon), 2 terrines, 2 bols à sauce, 2 petits plats ovales, un grand plat ovale, deux grands plats profonds, un plat de pâtisserie et une tazza.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#695Een houten paraplu met twee wandelstokken.
Un parapluie en bois avec deux cannes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#202Een concaaf gebogen tweeledige bibliotheek met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.
Une bibliothèque à deux corps incurvée concave avec trois portes à panneaux en bas et trois portes vitrées en haut.No longer availableDim. 183 X 177 X 00 cmEstimate: € 200 / 400 -
#191Een rijkelijk uitgewerkt bronzen klokstel in barokke stijl. De pendule met gevleugelde leeuwen, barokke dolfijnen en twee putti bij een fontein. De kandelaars met vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée richement ornementée de style baroque. La pendule aux lions ailés et dauphins, et avec deux putti près d’une fontaine. Candélabres à cinq lumières.No longer availableDim. h: 64 & 82 cmEstimate: € 200 / 240 -
#684Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Moeder met kind” & “Vissers op de kade”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
Mère avec enfant & Pêcheurs sur le quai. Deux eaux-fortes. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cm & 23,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Een 18 K geelgouden trouwring en een verlovingsring bezet met een fantasiesteen.
Une alliance en or jaune 18 carats et une bague de fiançailles serties d'une pierre fantaisie.No longer availableDim. 9,57 gEstimate: € 250 / 300 -
#451Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van scènes aan het hof.
Vase balustre en porcelaine de Chine avec scènes de cour multicolores.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#388Een pelgrimsfles van witgeglazuurd Chinees porselein, versierd met een drakendecor in reliëf. Beschadiging bovenaan.
Bouteille de pèlerin en porcelaine de Chine émaillée blanche, ornée d'un décor de dragon en relief. Haut abimé.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 190 / 220 -
#366MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 112 x 92 cmEstimate: € 80 / 100 -
#361Een eekhoorn van meerkleurig Muranoglas.
Un écureuil en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#16Een mahoniehouten bijzetmeubeltje met vier legplanken en een lade, versierd met een ingelegde messingen bies.
Un meuble d'appoint en acajou avec quatre étagères et un tiroir, décoré d'une garniture en laiton incrusté.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50 / 60 -
#252“Kind en kat bij de raam”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Berserik’ rechts onderaan.
“Enfant et chat près de la fenêtre”. Huile sur panneau. Signé 'Berserik' en bas à droite.No longer availableDim. 47,5 x 32 cmEstimate: € 100 / 140

