Similar lots by type
-
#498Een vrouwelijk figuur van meerkleurig Muranoglas geïnspireerd op de werken van Niki de Saint Phalle.
Figure féminine en verre multicolore de Murano inspirée par les créations de Niki de Saint-Phalle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#241Louis LeloupEen vaas van blauw gesatineerd glaspasta met handgeschilderd decor. Onderaan gemerkt en gedateerd 2003.
Vase en pâte de verre bleue satinée à décor peint à la main. Marque sous la base et daté 2003.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 220 / 240 -
#511Een vaas van Muranoglas met een meerkleurig vlakkendecor.
Vase en verre de Murano à décor multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#471Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.
Vase en verre de Murano polychrome à décor millefleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#497Een vaas van rood Muranoglas.
Vase en verre de Murano rouge.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#747Een Turks theesetje met verzilverd theepotje en zes glaasjes met ondertasje.
Garniture à thé turque en métal argenté.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#338Een paar vazen van wit opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases en opaline blanche à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#571Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Tête dans le goût de Picasso en verre de Murano.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 250
Other lots in this auction
-
#114Een reisspiegel van metaal met een mooie voorplaat van gedreven bruin leder en drie spiegelpanelen en een ketting. Twee ruitjes gebarsten. Omstreeks 1900.
Miroir triptyque en métal avec frontispice en cuir brun joliment repoussé de style art nouveau. Trois panneau aux miroirs à suspendre. Deux verres cassés. Vers 1900.No longer availableDim. 26,6 x 26,5 cm (3 x)Estimate: € 100 / 120 -
#687“De jonge landbouwer”. Houten beeld.
“Le jeune fermier”. Sculpture en bois.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#450Een 18 karaats geel gouden ketting en armband met bolletjes.
Une chaîne en or jaune 18 carats et un bracelet avec des perles.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 170 / 250 -
#692Een messingen spiegel, de omlijsting opgebouwd uit kleine stukjes spiegel.
Miroir en laiton, le cadre formé par des petites pièces de miroir.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#429Een Arabisch ruitertafereel op ivoor.
Scène aux cavaliers arabes sur ivoire.No longer availableDim. 25 x 32 cm (met kader)Estimate: € 80 / 120 -
#804C. Van Santweghe“Landschap met berk”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Paysage et bouleau”. Une aquarelle. Signée et datée 1924.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#520Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van +- 2,58 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,14 ct. Et de la tanzanite d'un poids combiné de + - 2,58 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#460Een 14 karaats geel gouden broche met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une broche en or jaune 14 carats avec des brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 5,38 gEstimate: € 150 / 250 -
#623Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels in bloeiende struiken en het deksel getooid met een tempelleeuw.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et d’arbustes fleuris. Fretels en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#34Auguste Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#322Maurits Van den BroeckPeriod: Edegem 1939 - Boechout 1999“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#808Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
Un vase en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 25 / 35

