Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een achtdelig toiletstelletje van kleurloos en amberkleurig glas. Gemerkt.
Val St. Lambert

Een achtdelig toiletstelletje van kleurloos en amberkleurig glas. Gemerkt.

Une garniture de toilette en huit pièces en verre incolore et ambre.
Dim. h: 20 cm
SKU: 2808180798.
Category: Glaswerk.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #798
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #417
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal bleu. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #2
    Val St. Lambert

    Een grote asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un grand cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #148
    Val St. Lambert

    Een garnituur van geslepen en veelkleurig kristal. Bestaande uit een karaf met stop en zes wijnglazen op hoge voet. Alle gemerkt.

    Garniture en cristal taillé polychrome. Comprenant une carafe et son bouchon et six verres à vin sur pieds hauts. Chaque pièce marquée.
    No longer available
    Dim. h: 40,5 & 22 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #778
    Val St. Lambert

    Een grote vaas van kleurloos en rood kristal. Gemerkt met label.

    Un grand vase en cristal rouge et incolore. Marque et label.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #421
    Val St. Lambert

    Een groene lampenvoet en een blauwe en een groen asbak van kristal. Twee gemerkt.

    Un pied de lampe vert et un cendrier bleu et vert en cristal. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #128
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Une paire de chandeliers hexagonaux en cristal incolore. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #351
    Val St. Lambert

    Een kom met schotel van geslepen kleurloos kristal met vergulde monturen. Beide gemerkt.

    Bol et plat en cristal taillé incolore aux montures dorées. Avec marques.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #343
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Gemerkt onderaan. Kleine schilfer aan de basis.

    Vase en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100

Similar lots by type

  • #788

    Een lot Booms glas, bestaande uit een bolle ronde en een langwerpige vaas met gedreven tinnen bloemendecor en twee holle langwerpige vazen, waarbij een mauve en een zwarte.

    Un lot de verre de Boom, comprenant un vase rond bombé, un vase allongé à décor fleuri en étain repoussé, et deux vases creux allongés, dont un vase noir et un vase mauve.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #414

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.

    Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #765

    Een vaas van rood glaspasta met een meerkleurig mirafioridecor. Italiaans werk.

    Un vase en pâte de verre rouge à décor polychrome millefleurs. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #67

    Twee vide-poches van meerkleurig Muranoglas, gedragen door een clown.

    Deux vide-poches en verre de Murano polychrome porté par un clown.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #817

    Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.

    Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #31
    Murano

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.

    Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #814

    Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.

    Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #781

    Een karaf van rookbruin en zwart glas met vier bijpassende glaasjes.

    Une carafe en verre noir et brun fumé et quatre verres assortis.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #382

    “De Heilige familie”. Een groep van gepolychromeerd plaaster. Onder glazen stolp.

    ”La Sainte famille”; Un groupe en plâtre polychrome. Sous cloche en verre.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #783

    Een vaas van gegoten en gesatineerd roze glas in de vorm van een hand met een kelk. Barst onderaan.

    Un vase en verre moulé et satiné rose, en forme d’une main et calice. Fissure en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 26 / 30
  • #409

    Een lot diertjes van meerkleurig Muranoglas, bestaande uit drie hanen, een pinguïn, een papegaai en een hondje.

    Un lot de petits animaux en verre Murano polychrome, comprenant trois coqs, un pingouin, un perroquet et un petit chien.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #71

    Een milieu-de-table van verzilverd metaal, versierd met hermenfiguren. Met een geslepen glazen coupe.

    Milieu de table en métal argenté décoré de hermès. Coupe intérieure en verre taillé.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #272
    Julius Steinkopf
    Period: 1815 - 1892

    “Bananenbloem”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Fleur de banane”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 62 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #410

    Een houten muziekstaander met gedraaide spijlen.

    Un porte-musique en bois aux barres tournées.
    No longer available
    Dim. h: 123 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #543

    “Chinese wijze met kom”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een ingelegd houten voetstukje. Onderaan gesigneerd.

    “Sage chinois au bol”. Sculpture en ivoire partiellement polychromé sur socle en bois incrusté. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #305

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale briljant van ± 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et un brillant central de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,32 g
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #553

    “Man met staf”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    “Homme au bâton”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #425

    Een Kelimtapijt.

    Un tapis Kilim.
    No longer available
    Dim. 160 x 91 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #637

    Een katana met handvat en schede van gesculpteerd been en messing, versierd met personages.

    Un katana avec manche et fourreau en os sculpté et laiton, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. l: 84 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #149

    Een Engelse spotprent met jachttafereel. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.

    Caricature anglaise avec une scène de chasse. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #514

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “Andre Nemes”.

    ”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: “Andre Nemes”.
    No longer available
    Dim. 64 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #518

    Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.

    Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #658
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #91

    Een lot bestaande uit vier antilopenpoten, een hoorn, een oude lederen riem voor patronen en negen bekertjes van antilopenvacht in verschillende formaten.

    Lot comprenant quatre pieds d’antilope, une corne, une ceinture en cuir pour les cartouches et neuf gobelets en peau d’antilope de différents formats.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More