Similar lots by type
-
#496Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200 / 220 -
#504Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableDim. 75 x 290 x 125 cmEstimate: € 400 / 600 -
#56Een sober mahoniehouten tafeltje met tapse poten en met een lade in de gordel.
Une table sobre en acajou avec des pieds fuselés et un tiroir en ceinture.No longer availableDim. 96 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#499Een gietijzeren tuinvaas.
Vasque en fonte.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#524Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.
Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.No longer availableDim. 207 x 152 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#549Een fauteuil à la reine in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil de style Louis XV, tapissé de broderies.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 100 / 120 -
#544Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden en met uitgestoken versieringen.
Un secrétaire pliant en chêne à trois tiroirs et décorations décorées.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 150 / 200 -
#219Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#159Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#182Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.
Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.No longer availableDim. 200 x 110 x 50 cmEstimate: € 200 / 260 -
#179Een bureau in Lodewijk XV-stijl met witte glanslak, verchroomde monturen en een kalfslederen blad.
Bureau de style Louis XV en laque brillante, montures chromées, tablette en vachette.No longer availableDim. 82 x 140 cmEstimate: € 400 / 600 -
#509Twee gietijzeren tuintafeltjes in barokke stijl.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. h: 70 cm Ø: 36 cmEstimate: € 120 / 140 -
#548Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#510Annibale ColomboEen paar notenhouten kuipfauteuils met cannage. Gemerkt en serienummers 19728 & 19729.
Une paire de sièges baquets avec cannage en noyer. Marqués et numéros de série 19728 & 19729.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#557Een paar zwartgelakt houten stoeltjes met gecanneerde zit.
Une paire de chaises en bois laqué noir avec assise inclinée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#552Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
Une armoire sobre à deux portes en chêne. Vers 1900.No longer availableDim. 113 x 114 x 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#166Een gefineerde commode met vier laden en met roze marmeren blad.
Commode plaquée à quatre tiroirs et dessus en marbre rose.No longer availableDim. 98 x 105 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#196Een gefineerde ééndeursvitrine in Lodewijk XVI-stijl met een ovale schildering in de deur en het geheel versierd met verguld beslag. Slijtage aan de schildering.
Vitrine de style Louis XVI plaquée à une porte avec une peinture ovale dans la porte et le tout décoré de garnitures dorées. Usure du tableau.No longer availableDim. 175 x 91 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#539Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.
Un salon de jardin en fer forgé, composé d'une table ronde avec deux chaises pliantes. 90 cm.No longer availableDim. h: 75 cm Ø 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#554Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#209Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.
Un ancien bureau bas en chêne avec trois tiroirs à la ceinture. Vers 1900.No longer availableDim. 194 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#514Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.
Une bibliothèque en acajou plaqué avec des étagères en bas et des tiroirs derrière trois portes à panneaux et trois portes grillagées en haut.No longer availableDim. 210 x 183 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#559Een moderne salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
Une table basse moderne avec structure en métal et deux plateaux en verre.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#199Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
Un grand bureau double face plat avec six tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 76 x 180 x 95 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#389Richard Van OrleyDrie oude ingelijste gravures met mythologische voorstellingen.
Trois anciennes gravures encadrées représentant des scènes mythologiques.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#597Emaux de LongwyEen meerkleurig aardewerken schotel op voet met decor van M. P. Chevalier. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
Un plat sur pied en faïence multicolore à décor de M.P. Chevalier. Marqué en bas. Petit éclat à la base.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#32Angelo VadalaPeriod: °1940“Vrouw” & “Pegasus”. Twee lithografieën. Artiestenproeven, beide gesigneerd buiten de plaat.
Femme & Pégase. Deux lithographies. Epreuves d'artiste, toutes deux signées hors de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#284André Van den SandePeriod: 1910 - 1996“Stilleven met apothekersbenodigdheden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fournitures de pharmacie.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#404“Composities in de geest van Mondrian”. Olieverf op doek.
Des compositions dans l'esprit de Mondrian. Huile sur toile.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#75Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. Maat 49.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. Taille 49.No longer availableDim. 5,07 gEstimate: € 650 / 700 -
#515SaroukEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 215 x 215 cmEstimate: € 200 / 240 -
#633Een paar sierborden van Europees porselein met romantisch decor centraal en de vleugel met vergulde motieven op blauwe fond.
Une paire d'assiettes décoratives européennes en porcelaine avec un décor romantique au centre et l'aile avec des motifs dorés sur fond bleu.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#591Een bestekkoffer van Tilquin met daarin: Wiskemann. 12 dessertlepels en 12 -vorken, 12 grote lepels en 12 dito vorken, 12 vismessen en 12 dito vorken. Reppel. 12 koffielepels. Duits zilver 800/1000. 11 ijslepels. Duits zilver 835/1000, merk Oka. 10 grote messen. Christofle. 12 dessertmessen. We voegen er drie dienschalen aan toe: Silvar, Wiskemann en Christofle.
Un étui à couverts de Tilquin contenant : Wiskemann. 12 cuillères à dessert et 12 fourchettes, 12 grandes cuillères et 12 fourchettes, 12 couteaux à poisson et 12 fourchettes. Reppel. 12 cuillères à café. Argent allemand 800/1000 11 cuillères à glace argent allemand 835/1000, marque Oka 10 grands couteaux Christofle 12 couteaux à dessert On ajoute trois plats de service : Silvar, Wiskemann et Christofle.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#249Een rechthoekige wandspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir mural rectangulaire dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. 134 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#457Een ovale porseleinen schotel met een blauw decor van een bloemenvaas op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt.
Un plat ovale en porcelaine à décor bleu d'un vase fleuri sur fond céladon. Marqué en bas.No longer availableDim. 29 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#81Een zwarte vilten hoge hoed gemerkt London Fashion en met kartonnen hoedendoos van Oud Huis Félix Goemans Zoon, Kammenstraat.
Un haut-de-forme en feutre noir marqué London Fashion et avec une boîte à chapeaux en carton par Oud Huis Félix Goemans Zoon, Kammenstraat.No longer availableEstimate: € 40 / 60

