Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een achthoekige dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk, het deksel getooid met een zittende tempelleeuw.

Een achthoekige dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk, het deksel getooid met een zittende tempelleeuw.

Un vase à couvercle octogonal en faïence de Delft blanche et bleue. Le couvercle surmonté d’un lion de temple assis.
Dim. h: 59 cm
SKU: 2901190498.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #498
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #701

    Een Chinese figuur met ruyi van meerkleurig porselein.

    Une figure chinoise avec un ruyi en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #201

    “Het gevecht tegen de poema”. Een beeld van bruingepatineerd brons op houten voetstuk. Naar een werk van Charles Russel.

    ”Le combat avec le puma”. Une statue en bronze sur socle en bois. D’après une oeuvre de Charles Russel.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #527

    Een koperen vaas.

    Un vase en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #769

    Een bestekkoffer met verzilverd metalen bestek voor twaalf personen en met acht serveerbestekken. 128 stuks.

    Une ménagère avec couverts en métal argenté pour douze personnes et huit couverts de service. 128 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #281

    Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.

    Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #317

    Een punchbowl van geslepen kleurloos kristal. XIXe eeuw.

    Un bol à punch en cristal incolore taillé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 35 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #896

    Een mahoniehouten dienblad op vouwpoot.

    Plateau de service en acajou sur pied amovible.
    No longer available
    Dim. b: 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #254

    Kleine kinderbuste van brons. Gesigneerd Balestra en genummerd 80.

    Un petit buste d’enfant en bronze. Signé Balestra et numéroté 80.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #257

    Kleerborstel deels met geel email versierd, deels van massief zilver. Keuren van Birmingham, datumletter F voor 1930.

    Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #143

    Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van windhondenkoppen op arduinen sokkels.

    Une paire de serre-livres en forme de têtes de lévriers en bronze sur socles en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #152
    Emile Gastemans

    “Op Linkeroever”. Technique Mixte. Gemonogrammeerd, achteraan atelierstempel.

    “Sur la Rive Gauche”. Technique mixte. Monogrammée et avec cachet d’atelier au verso.
    No longer available
    Dim. 46 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #804

    Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl met een vrouwenbuste in een medaillon en een rocaille in de kuif.

    Un miroir doré style Louis XV, un buste féminin dans un médaillon et une rocaille dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 177 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More