Other lots in this auction
-
#849Een set van zes likeurglaasjes met karaf op een dienblad. Interbellum.
Un ensemble de six verres à liqueur avec une carafe sur plateau.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 40 -
#59Twee prenten uit het tijdschrift ‘Galerie Théatrale”.
Deux images venant du magazine ‘Galerie Théâtrale’.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#472Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000“Abstract”. Chinese inkt op papier. Gesigneerd.
”Abstrait”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#187Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule, getooid met een liggende jonge vrouw, en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti. Het geheel op houten voetstukken. Met slinger en sleuteltje. Antwerpen.
Un ensemble de cheminée en bronze doré, comprenant une pendule, décoration d’une jeune femme couchée, et deux candélabres à cinq points lumineux en forme de guirlandes de fleurs et portés par des putti. Avec balancier et clé. Anvers.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300 / 500 -
#132M. Andries“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 25 / 35 -
#403Een paar messingen kandelaars. XIXe eeuw.
Deux chandeliers en laiton. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#641Een Inro-doosje van zwartgelakt bamboe, versierd met een pauwendecor van rode lak en een knoop met een reliëfdecor van bleoemen. Japan, begin XXe eeuw.
Une boîte Inro en bambou laqué noir, décoration de paons en laque rouge et un bouton au décor relief de fleurs. japon, début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#445Een gestileerde kandelaar in verchroomd metaal.
Un candélabre stylisé en métal chromé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 45 -
#828Replica Chinees zwaard in koffer.
Une réplique chinoise d’une épée dans un coffre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#748Twee vazen van geslepen kleurloos kristal met verzilverde montuur. Eén gemerkt van Val St. Lambert. Deze laatste met randschilfer.
Deux vases en cristal taillé incolore avec montures en argent. L'un est marqué Val St. Lambert. Le deuxième avec un éclat au rebord.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 30 / 35 -
#287LegrasEen glazen lampenvoet van met een gegraveerd bladerdecor met messingen montuur. Kap manco. Gesigneerd.
Un pied de lampe en verre, décor gravé de feuilles et monture en laiton. Sans abat-jour. Signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#273Een milieu-de-table van aardewerk van Rouen, bestaande uit een terrine met onderschotel.
Un milieu-de-table en faïence de Rouen, comprenant une terrine avec sous-plat.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 100

