Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een achthoekige dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk, het deksel getooid met een zittende tempelleeuw.

Een achthoekige dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk, het deksel getooid met een zittende tempelleeuw.

Un vase à couvercle octogonal en faïence de Delft blanche et bleue. Le couvercle surmonté d’un lion de temple assis.
Dim. h: 59 cm
SKU: 2901190498.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #498
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #797

    Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.

    Un Garuda en bois dur sculpté. Asie Sud-Est.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #599

    Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.

    Un groupe en bronze représentant trois singes.
    No longer available
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #357

    Een paar appliques van Venetiaans glas.

    Une paire d’appliques en verre vénitien.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #592

    Een tweedelige eikenhouten commode met vier laden met uitgesproken geometrische moulures. Bracket legs. Engeland, begin XIXde eeuw.

    Une commode à deux corps à quatre tiroirs et moulures géométriques prononcées.
    No longer available
    Dim. 107 x 56,5 x 112 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #684
    Henri Van Seben

    “Personages op het erf”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.

    ”Personnages sur la cour”. Aquarelle et gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 42,5 x 37,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #817

    Twee Kameroenese Douala maskers

    Deux masques Douala du Cameroun.
    No longer available
    Dim. L: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #117

    Een siervaas van deels gesatineerd glas, versierd met een handgeschilderde fries, afgewerkt met een zilver- en een goudkleurig blad. Gesigneerd ‘Denis’.

    Un vase partiellement en verre satiné, décoration d’une frise peint à la main, finitions de feuilles en en argent et doré. Signé ‘Denis’.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #185

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,16 ct.

    Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de coeur sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,16 ct.
    No longer available
    Dim. 5,36 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #573

    Een vol messingen koro op drie pootjes, het geheel versierd met duiven en vogels in reliëf. Onderaan gemerkt. Op gebeeldhouwd hardhouten sokkel. Chinees werk, omstreeks 1900.

    Un koro en laiton plein sur trois pattes, l’ensemble décoré de raisins et d’oiseaux en relief. Marque à la base. Sur socle en bois dur sculpté. Travail chinois, +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm (z.s.)
    Estimate: € 460 / 480
  • #133
    Tip Gallé

    Een glazen vaas met een geëtst decor van bloesems. Gemerkt.

    Un vase en verre avec décor de floraisons. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #755

    Klein vitrinekastje met spiegel.

    Une petite vitrine à miroir.
    No longer available
    Dim. H:41; B24, D 14 cm
    Estimate: € 24 / 26
  • #333

    Een kleine messingen barometer in Empirestijl.

    Un baromètre en laiton de style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More