#729Twee vazen van meerkleurig Japans aardewerk met krijgers in het decor.
Deux vases en faïence du Japon polychrome, décor de guerriers.No longer availableDim. h: 47 - 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#92Edgard Devos“Molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauraties.
”Moulin”. Huile sur toile. Signée. Restaurations.No longer availableDim. 85 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#428Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.
#849Een set van zes likeurglaasjes met karaf op een dienblad. Interbellum.
#611Een os van gesculpteerd jade. Chinees werk.
Un boeuf en jade sculptée. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#871Een smeedijzeren luchter in gotische stijl met vier lichtpunten.
#731Een siervaas van blauw glas met vergulde versieringen en een handgeschilderde pastorale scène. We voegen er een opaalglazen schaaltje op voet met emailversieringen aan toe.
#448Een Afrikaanse houten grendel met twee gesculpteerde figuren.
Un verrou en bois africain à deux figures sculptées.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Pazoli (?)Twee kinderportretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Deux portraits de têtes d’enfants. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 180 / 240 -
#38Een paar vazen van Vieux Paris porselein met een polychroom decor van vissers.
Une paire de vases en porcelaine Vieux Paris, décor de pêcheurs polychrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#489De Cock“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 120 cmEstimate: € 100 / 120