#640Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,72 ct. VVS1 en drie rijen briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,72 ct VVS1 et trois rangées de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct.No longer availableDim. 5,59 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#233Een grote drageoir van roze glas.
#203Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
#801WarminkEen tafelklokje in houten kast met messingen wijzerplaat.
#859Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
#887Een vaas van gesculpteerd ivoor met een decor van olifanten en bomen. Kongo, eerste helft XXste eeuw.
Un vase en ivoire sculptée décor d'éléphants et d’arbres. Congo, première partie XXème siècle.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#276Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.
Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.No longer availableDim. 250 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#184Franz Livemont“Hoeve bij een vijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette et étang avec des cygnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#21Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.
#27Een sierstuk van glas en kristal in de vorm van een bloem. Italiaans werk.
#377Een messingen kerkkandelaar in Renaissancestijl.
Un candélabre d’église en laiton style Renaissance.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 30 / 50