Similar lots by type
-
#757
Een Delftse dekselvaas van blauw en wit aardewerk. Beschadigingen. XVIIIe eeuw.
Vase couvert en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIIe siècle. Dégâts.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/10à -
#411
Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#287
Een paar hondjes van crackleware. Gemerkt met label ‘BBB’.
Paire de petits chiens en crackleware. Marque BBB sur une étiquette.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 /60 -
#407
Een schotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt ‘LPK’. Omstreeks 1800.
Plat en faïence bleue et blanche. Marque LPK au verso. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 5à/80 -
#252
Elf Delftse tegels met diverse decors. Omstreeks 1800.
Onze carreaux de Delft aux différents décors. Vers 1800.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#738
Een dekselvaas en een terrine van blauw en wit aardewerk. Delft, resp. XVIIIe en XIXe eeuw. Beide zonder deksel.
Vase et terrine en faïence bleue et blanche. Delft, respectivement XVIIIe et XIXe siècle. Couvercles manquent.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#663Valauris
Een koffieservies van meerkleurig geglazuurd aardewerk voor vier personen. Gemerkt.
Service à café en faïence noir et rouge pour quatre personnes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#635
Een gevarieerd lot aardewerk en porselein met o.a. Delftse vaasjes, een Chinese schotel, schaaltjes, kopjes, ...
Lot varié de faïences et de porcelaines dont vases en Delft, un plat chinois, des petits plats, des tasses etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#560
Een grote en een kleine vaas van Belgisch aardewerk, waarbij de eerste met een decor van vogels in riethalmen en het tweede met een gestileerde bloem.
Un grand et un petit vase en faïence belge dont le premier à décor d’oiseaux dans des branches d’osier, le deuxième décoré d’une fleur stylisée.No longer availableDim. h: 52 & 21 cmEstimate: € 40/50 -
#398
Twee borden van blauw en wit aardewerk, waarvan één met een bloemendecor, het ander met een liggend hert op het plat en beiden met gele rand. Delft, XVIIIe eeuw.
Deux assiettes en faïence bleue et blanche dont une à décor de fleurs, l’autre avec un cerf couché. Bords jaunes. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#268Boch
Een vaasje van blauw aardewerk. Onderaan gemerkt. Vorm 1005.
Petit vase en faïence monochrome blanche. Marque sous la base. Forme 1005.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65/70 -
#93
“Het damspel”. Een groep van meerkleurig porselein in de stijl van Capodimonte. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Le jeu de dames”. Groupe en porcelaine polychrome. Travail italien, marque “Capodimonte” sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#311Boch La Louvière.
Twee aardewerken vaasjes met een meerkleurig decor op gele fond. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco. Kleine schilfers onderaan.
Deux petits vases en faïence à décor polychrome sur fond jaune. Marque sous la base. Epoque art déco. Petits éclats à la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/40 -
#397
Twee borden van blauw en wit aardewerk, waarvan één met een tuin in het decor en het ander met bloemen en een vlinder. Delft, XVIIIe eeuw. Lichte randschade.
Deux assiettes en faïence bleue et blanche dont une représentant un jardin, l’autre des fleurs et un papillon. Delft, XVIIIe siècle. Quelques petits éclats.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#15
Een driedelig kaststel, bestaande uit een jardinière en twee vazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een disteldecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Garniture de cheminée comprenant une jardinière et deux vases en faïence polychrome décoré de chardons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#212Beswick, England
Een lot van negen paarden van wit en meerkleurig aardewerk. We voegen er een meerkleurige haan aan toe. Het merendeel gemerkt. Eén pootje gerestaureerd.
Lot de neuf chevaux en faïence blanche et polychrome. Nous ajoutons un coq en faïence polychrome. La plupart avec marques. Un pied restauré.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#554
Een vijfdelig lampetstel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt B & Co, Limoges.
Garniture de lavabo cinq pièces en porcelaine polychrome et dorée. Marque B & Co, Limoges sous la base.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#53
Een lot porselein, bestaande uit een zingend engeltje en een groepje van een jongetje en een meisje van Goebel, een engeltje met fluit van Lladro en een porseleinen vogeltje.
Lot de porcelaines comprenant un angelot chantant et un groupe d’un petit garçon et une petite fille par Goebel, un angelot jouant la flûte par Lladro et un oiseau en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#578
Een lot van elf voorwerpen van steengoed, bestaande uit kruikjes, kandelaars, enz.
Lot de onze objets en grès comprenant des cruches, des candélabres etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#667
Een paar lampenvoeten van blauw geglazuurd crackleware.
Paire de pieds de lampes en faïence crackleware bleue.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#688
Een pique-fleur van blauw geglazuurd aardewerk in de vorm van een olifant. Omstreeks 1930.
Pique-fleurs en faïence bleue en forme d’un éléphant. Période art déco.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 65/75 -
#423
Een bord van Delfts aardewerk met een meerkleurig Chinees decor op het plat. Achteraan gemerkt. XVIIIde eeuw.
Assiette en faïence polychrome à décor à la chinoise. Marque au verso. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 30/40 -
#448
Een dekselvaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.
Vase couvert en faïence de Nankin à décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/90 -
#10
Een driedelig kaststel in art nouveaustijl, bestaande uit een jardinière en twee vazen van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Garniture de cheminée art nouveau comprenant une jardinière et deux vases en faïence polychrome décorés de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/140
Other lots in this auction
-
#262Albert Geudens
“Interieurs”. Een paar kleurenlitho’s. Gesigneerd en genummerd 247/300 resp. E.A. buiten de plaat.
“Intérieurs”. Une paire de lithos en couleurs. Signées et numérotées 247/300 respectivement E.A. hors planche.No longer availableDim. 40x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#86
Een verlengbare mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten in verbinding.
Table en acajou aux allonges. Pieds cannelés à entretoise.No longer availableDim. l: 140 cmEstimate: € 200/240 -
#723
Een schouwpendule van zwart marmer in Napoleon III -stijl met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers.
Pendule en marbre noir de style Napoléon III. Cadran émaillé blanc aux chiffres romains.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#178Edith Van der Wissel
“Lezende jonge dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune femme lisant une lettre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 160/200 -
#605Ralph Lauren
“Safari”. Een geparfumeerde poeder voor het lichaam van 100 gr. en een bad en douche gel van 200 ml.
“Safari”. Poudre corporelle parfumée de 100 g et un gel bain-douche de 200 ml.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#248
Een fractie wit en grijs mineraal en een fractie okeniet.
Une fraction de minéral gris et blanc et une fraction d’okenite.No longer availableEstimate: € 110/140 -
#270
Vier grote parfum display twee van glas en twee van plastiek.
Quatre grands displays à parfum dont deux en verre et deux en plastique.No longer availableDim. ArmaniEstimate: € 80/150 -
#505
Guido Burggraeve, Roger Arnhem, Baudouin Delaite. “Les Oiseaux d’André Buzin”. Drie mooi geïllustreerde boekjes. Evenals “Buzinbox”, een metalen doos met daarin een geborsteld stalen lijst met een illustratie van André Buzin en 102 reproducties van de ontwerpen van Buzin. Genummerd exemplaar, beperkte oplage. Vergezeld van 75 verschillende postfrisse zegels met de bewuste vogels.
Guido Burggraeve, Roger Arnhem, Baudouin Delaite. “Les Oiseaux d’André Buzin”. Trois petits livres joliment illustrés. Ainsi que “Buzinbox”, une boîte en métal contenant un cadre à photographie en acier brossé et 102 reproductions de dessins par Buzin. Exemplaire numéroté, edition limitée. Accompagnés de 75 différents timbres non oblitérés décorés des oiseaux en question.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#308
Een ‘Lady Amherst’ mannetjesfazant van koper op een onyxen sokkel. Tijdperk art deco.
Faisan masculin “Lady Amherst” en cuivre sur socle en onyx. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#750Mori
Twee verschillende kleine handgeknoopt tapijtjes.
Deux petite carpettes en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#595Salvatore Ferragamo en Esprit
Twee vaporisators eau de parfum van 30 en 50 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator Dolce & Gabbana van 100 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 30 et de 50 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur Dolce & Gabbana de 100 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#756
Een paar bijzettafeltjes van messing met onyxen blad met een schaakbordmotief.
Paire de tables d’appoint en laiton à tablette en onyx à motif de jeux d’échecs.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 30/40